Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne dekory... I rzadko spotykane z tego co się widzi... Jakby Ci przyszła do głowy wymiana na carbony, co dzieje się w większości tutejszych B7-mek to chętnie pogadam na temat tych black piano ;) bezawaryjności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś taka stacja :kwasny:

2a1ad644d166a3c9e7030250f4f6ca83.jpg

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie pod kolor auta :decayed: .


ale tak nagle Ci się to zrobiło? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wcześniej miałem wrażenie że świeci coś w czerwony ale dziś się okazało że faktycznie zaczęło świecić typowo czerwony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje chwile poświeciły podobnym kolorem , po mrugały troche kupiłem u Hamera nowe żarniki i jak ręką odjął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4850k Zobacz u Hamera ma wystawione na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy S4 tak jak pisałeś rób w kolor i nie słuchaj :decayed: Jak założysz letnie koło to w kolorze na 100% będą lepiej wyglądać, a jak byś chciał czymś odciąć bok to chyba lepiej by wyglądał czarne matowe pasy ala golf GTI.

Z przodu masz odblaski czerwone czy pomarańczowe, bo jakoś ciemno wyglądają :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4850k Zobacz u Hamera ma wystawione na sprzedaż :)

A masz foto jak świecą Ci ?

Odblaski mam z przodu przyciemnione a oryginalnie to pomarańczowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek nie mam, bo jeszcze nie załóżyłem chyba z 2 miesiące już leżą i czekają. Raz że problem znikł u mnie a dwa że nie mam weny żeby to wszystko rozkręcać do wymiany. Jak jesteś w stanie poczekać to może jutro albo w sobote zamontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz 4300 bo świecą zbyt żółto, teraz gdybym kupował nowe żarniki to biorę 4850 bez zastanowienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hamer ma 4850 bo ja potrzebuje d1s ;) są jeszcze 5500k ale osram i dużo droższe :(

Tom mi się nie spieszy i tak jak coś będę zamawiał to dopiero po niedzieli ;)

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak założe to zrobie zdj. Poszukaj na forum bo gdzieś robili porównanie 4850k i jakiejś jeszcze ale teraz nie pamiętam jakiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hamer ma 4850 bo ja potrzebuje d1s ;) są jeszcze 5500k ale osram i dużo droższe :(

Tom mi się nie spieszy i tak jak coś będę zamawiał to dopiero po niedzieli ;)

Jak potrzebowałem rok temu to Hammer miał tylko 4300k więc brałem na już, teraz bym wział 4850k bo jednak patrząc na lampy efekt jest lepszy a świeci tak samo dobrze, 5500k to już będzie za dużo, takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...