Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL


janjazda

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pewnego Vagowanka to odpłatne są (40zł) za podpiecie w Owni u Jasia Głodka

o znam tego pana, u niego wymieniałem wahacz, właśnie miałem się go pytac o vaga i zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam go ogólnie w naprawach co do vagowania to niestety logów nie robi jeszcze ale błędy itp skasuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam go ogólnie w naprawach co do vagowania to niestety logów nie robi jeszcze ale błędy itp skasuje :good:

:hi: o super w reszcie ktoś z polecenia bo jeszcze nikogo sam nie wypróbowałem, zawsze to bezpieczniej niż testować :kox:

a w czym się specjalizuje? czy to może taka złota rączka co to we wszystkim może podłubać :cool1:

Ja jak tylko sprowadziłem :a4fan: z rozrządem olejami i filtrami byłem w Puławach i tam też się zVAGowałem (w cenie usługi) ale teraz fachura połamany w gipsie leży więc nie ma co jechać :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, żeby trochę chromu dodać no i oczywiście felgę większa. Typ padł na s-line 17' :kox:

No i kolega Piotrek zrobił takie małe VT (wazelinka dla niego :naughty:)

p1120465az6copycopyww1.jpg

Co o tym sądzicie koledzy :gwizdanie:

Wszelkie sugestie mile widziane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zaa :kox: jeszcze tak jak ci mówiłem lustereczka i pełen lans :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt super,,tak nie wiele potrzeba aby autko nabrało charakteru,,zastanawia mnie tylko jedno...od kupna do poczynionych zmian minelo pewnie troszke czasu???? a jak to mozliwe ze tlo ciągle to samo???? :mysli:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest kolego mojej roboty Vt - virtual tunning :gwizdanie: Taki efekt końcowy chce kolega uzyskać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od kupna do poczynionych zmian minelo pewnie troszke czasu???? a jak to mozliwe ze tlo ciągle to samo???? :mysli:

pzdr.

hehehe, bo to jest tylko VT, a autko dopiero co kupione, jakieś 2 miesiące w kraju :rolleyes:

pozdro[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 11:39_________________________________________________a swoją drogą, te auta w te tle stoją zawsze w tym samym miejscu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadałem się jeszcze na temat tego złomka :naughty:

Gratuluję ładnej i przede wszystkim z prawdziwym przebiegiem A4reczki :kox: Jak założysz jakieś fajne felgi to będzie kox malina i jeszcze tylko jakiś xenon w lampki by się przydał :wink4: Graty furki, dbaj o nią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Rafał, to moje oczko w głowie :JC_fan:

Felgi założę na wiosnę, pewnie wzór s-line, tak jak na VT,a xenon na dniach się pojawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,a xenon na dniach się pojawi :naughty:

noi LEDy postojówy białe też :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planów jest sporo, ale wszystko zależy od kasy

ale pewnie będzie chips u Rogala :kox: chodzi mi też po głowie navi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 20:47_________________________________________________No i xenon kupiony, ale niestety jedna przetwornica padła po włączeniu :confused4:

Narazie czekam na wymianę :gwizdanie:

Ale zamontowałem LED'y :)

Fotki wrzuce jak już całość będzie gotowa :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 01:00_________________________________________________no i są pierwsze mody :kox:

założone wreszcie xenony barwa 6000k + ledy

dodatkowo wyrezałem podłokietnik

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz felga.. :kox:

Podlokietnik fajna rzecz.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekaliśmy się fotek :good:

Pogratulować bo jest :kox:

6000K ? coś ta barwa na fotkach już wiosną zalatuje - jakaś taka zielonkawa :mysli:

jak to się prezentuje w rzeczywistości? bo coś czuję że aparat nas tu oszukuje.

Podłokietnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...