Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od niedawna bierze olej, puszcza czarne baki


tomciozcch

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, wymontuj górną połówkę obudowy panewki wałka rozrządu , będzie łatwiej coś wykombinować z tą urwaną śrubą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalo rade wykretakiem uff a szpilke znalazlem na szrocie ;)

Tylko jak odpalilem po robocie to nie wiem czy juz moje widzimisie czy cos klepie ? Xd https://youtu.be/jqcXrEM-0L8

Up

Edytowane przez tomciozcch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę sobie klepie, pewnie któryś hydro regulator zaworów nie trzyma ciśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dosyc mocno ale nie chcialem tez przesadzic zeby znow nie ukrecic czegos xd posmarowalem ta panewke od spodu olejem i wlozylem jak bylo. W sumie jak troche pojezdzilem to chyba ucichlo. A te hydro regulatory jak mozna sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tako nie da się ich sprawdzić, dobrze, że posmarowałeś stopkę olejem. Popychacze odzywają się też niekiedy jak się długo bez wymiany oleju jeździ.

Zostaw to na razie i słuchaj silnika, jak ucichło to może będzie ok.

Edytowane przez lukasz51237
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobilem okolo 100 km no wszystko normalnie jak orzed wymianą ale halas taki jak w starych mercedasach xd na tym oleju mam 9 tys zrobione stan oleju jest troche ponizej polowy. No bede oddawal do mechanika i tak zeby tam tylny zawias posprawdzal i wymienil co tam trzeba bedzie zeby nie myszkowalo auto po drodze to przy okazji bym to zrobil jak by niedrogie bylo. Mozecie mnie naprowadzic zeby mnie w konia nie zrobil ? On juz wczesniej glosniej chodzil i myslalem nad tym co to moze byc ale teraz sie spotegowalo nie wiem czemu ... Tak chodzi jak rozgrzany po trasie dzis https://youtu.be/FCCu2jLWTi0 czy moge tak na razie jezdzic?

Jak to te popychacze hydrauliczne to jaki koszt moze byc wymiany?

Edytowane przez tomciozcch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tako nie da się ich sprawdzić,

Nie wypisuj bzdur :facepalm: Wszytsko ładnie jest opisane w książce " Sam naprawiam Audi" Proponuję poczytać lekturę ... :decayed:

proszę bardzo

vrrbraau.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię to mechanikowi. Zastanawiam się czy do kulać do wymiany oleju jeszcze te 2 tyś km czy już wymieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...