Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!
Czas pokazać moje oczko w głowie, zdjęcia nie specjalne ale coś widać :)
A4 B7 2.0 TFSI [bWE] quattro 2007 rok.
Audi posiadam od roku i postawiłem sobie za zadanie doprowadzić ją do stanu prawie idealnego.

Audi przywiozłem z Włoch od znajomego który był pierwszym właścicielem, chciał oddać Audi do serwisu w rozliczeniu za nowe A6, ale go uprzedziłem :)

Przyjechała na oryginalnych 17" felgach z drewno-dekorem w środku, czteroramienną kierownicą jasną podsufitką, fotelami Sport i oryginalnym pakietem S-Line z zewnątrz.

Po sprowadzeniu Audi, jak to auta z Włoch :), musiałem pomalować zderzaki przód, tył i przedni prawy błotnik żeby było jak z salonu :)

Plany:

zrealizowane :

- podsufitka czarna z S-Line

- fotele S-line

- kierownica B8 S-Line

- fotele S-line

- gałka zmiany biegów S-Line

- nakładka ręcznego RS4

- tylne lamp LED

- przedni grill RS4

- dokładka CUPRA-LIP

- hydrografika z zewnątrz

- dekory Carbon z S4

- zawieszenie gwintowane

- remont zawieszenia, powymieniane wszystko co było potrzebne i nie było (komplet wahaczy, przekładnia, poduszki silnika itp…..)

- felgi 19"

- remont silnika (brał trochę oleju więc nie było czasu na półśrodki J ) (nowe pierścienie na tłokach, rozrządy, wałek, popychacz pompy, uszczelniacze, uszczelki, gumki, gumeczki ....)
- oraz wiele innych rzeczy które wyglądały na zużyte

do zrobienia:

- hamulce zaciski cayenne + 350 mm

- elementy zawieszenia z RS4

- silnik ( wtryski S3 8P, centralny intercooler, turbo, dolot, dolot, wydech + program)

- czarne szyby

- obklejenie ramek wokół okien

- nowe 19" felgi ??

- i pewnie wiele innych

Na dzień dzisiejszy Audi zapadło w sen zimowy w garażu :) ale w między czasie kilka rzeczy zawitało na pokładzie które cieszą oko właściciela :)


e4f7bc54c188873dmed.jpg

14ec9fc45049f567med.jpg

730cdc8f990ce266med.jpg


fd0f7de0a4243edbmed.jpg
96a80fbc42a0fef5med.jpg
7569015fdf1dceadmed.jpg
5be4ef233f6cbec4med.jpg

Więcej lepszych zdjęć już wkrótce bo na tych to nie wygląda :(

Edytowane przez grzopi

Opublikowano

mi się foty nie pokazują wszystkie , ile brał tego oleju że zrobiłeś remont ?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem co z tymi zdjęciam, jutro je coś zmienie

a brał 0,5l na 1000km

Edytowane przez grzopi

Opublikowano

o już lepiej, widzę prawie wszystkie ale carbon masz z S4 nie RS4 :wink: No to sporo brał :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

A to sorry z S4 ;)

No te 0,5 to tak lekko zawyżone ale brał i to denerwowało ale teraz parę $$$ zostawione ale oleju nic nie ubywa u to cieszy właściciela :)

Edytowane przez grzopi

Opublikowano

Mam ten sam silnik, 2005 rok. 153 000 przebiegu. U mnie oleju ubywa ale 0.7 litra na 10000 km :) czyli bardzo mało jak na te silniki. Historie o poborze oleju są różne, jednemu więcej drugiemu mniej...

Opublikowano
  • Autor

fc16c031deb9b27bmed.jpg

- operacja na otwartym sercu :)

4c033b1e5155a672med.jpg

- pierścienie na miejscu

09a3aa08a1ffa5d6med.jpg

- komplet

6de5f9db162ec910med.jpg

- ASO witaj... ponownie :)

3c08e5654921316dmed.jpg

- 210000 zrobione :)

Opublikowano

fajny kolorek auta no i kolo też odpowiednie :kox:

Opublikowano

Ta kierownica to S-lineowskie B7 a nie B8 :) czarna podsufitka siadłaby jak złoto ;)

Opublikowano
  • Autor

No musze zrobić świeże zdjęcia bo na pokładzie jest kierownica z A4 B8 S-line, a podsufitkia jest czarna :)

Opublikowano

Zrób zrób, bo naprawdę jest na czym oko zawiesić :) żałuję że u siebie założyłem grill S-line zamiast RS4 :(

Opublikowano

Kolor koło wypas wszystko jest. Bravo bravo.

Opublikowano

Quattro zimą odpoczywa w garażu ?? :wink: \

Na jakim oleju ganiasz tym sprzętem po remoncie ?

Opublikowano

Witam kolegę z Brzegu ;) No ładnie to wygląda, przeleciałeś kilka razy obok mnie, mam nadzieję, że następnym razem się zatrzymasz pogadać ;)

Opublikowano
  • Autor

A śmigam na Valvoline, a to jest zabawka na weekend, jak będzie śnieg to może wyjedzie, a teraz tylko deszcz niestety :/
Witam kolegę :)

odnośnie pytania :)

przywiozłem audi z Włoch od znajomego który był pierwszym właścicielem i chciał oddać AUDI do salonu i brać A6 ale go namówiłem do sprzedaży :)

- początki, pierwszy gwint AP i 17" o wiele, wiele za nisko :)

cc4e564ddeab592fmed.jpg

dd7e114e7089fd46med.jpg

- i mój "AUTO-ALARM" :)

f15f55b7e52c7c48med.jpg


- z czasów naprawy, zawinięte jak arbuz w TESCO :)

8cfe96f2c128e4efmed.jpg

- i wałek, dziękuje Panie Świąte....... :)

6c0fac907eaf4847med.jpg

Edytowane przez grzopi

Opublikowano

To walek od swiatka ?orginalny byl podjechany ?pozdrawiam z okolic namyslowa

Opublikowano
  • Autor

Ładna pogoda to można było parę zdjęć zrobić :)

d1e8a5b7ea4e96a8med.jpg

5d5b073975919b2emed.jpg

285cf50c7c189919med.jpg

088b377751bc50a2med.jpg

072dcc5f76e8cfcamed.jpg

- koło B8

1cb7bfb46bb55d7dmed.jpg

- B7 vs B8

6d55b307cc9a4d1bmed.jpg

2f53421a7276d84fmed.jpg

- oto czarny sufit

0f6534c7d6684aacmed.jpg

Edytowane przez grzopi

Opublikowano

Ładnie się furka prezentuje :naughty::naughty:

Opublikowano

Fajne to masz. :thumbup1:

Kierownicę trzeba było od razu wrzucić z polifta B8 bo przedliftowa niewiele się różni od B7.

Opublikowano
  • Autor

no fakt, ale ta się łatwo trafiła w super stanie :)

d264cce58d04f2admed.jpg

cda528c82e926de2med.jpg

thx shakal :)


za namową, zmieniłem trochę pierwszy post żeby było więcej informacji o AUDI :)

pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.