Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stroik Świąteczny na AUDI


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich piszę ten temat aby się dowiedzieć jakie wy macie opinie na temat przystrojenia auta na święta to znaczy chodzi mi o Rogi renifera wraz z nosem w gril czy według was to jest wiocha czy nie. Ja osobiście bardzo lubię święta i jesli chodzi o dekoracje domu czy balkonu to nie wyobrażam sobie bez tego świąt. W tamtym roku widziałem 2 razy Audi a6 w tym z tym przebraniem i powiem że w miarę fajnie to wygladało niestety nie udało mi się znaleśc fotki cełego audi jak z tym wygląda i mam tylko gril z nosem a całośc jak wyglada to znalazłem foto na innym aucie

powiedzcie czy takie przystrojenie to wiocha czy nie bo nie chciał bym znowu robić sobie jakiegoś pośmiewiska na drogach

ur6s35ej.jpg

qatg3kt9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rogi renifera wraz z nosem w gril czy według was to jest wiocha czy nie.

Dla mnie wiocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie widzę. Nos, rogi , skarpety świąteczne. Lepiej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jakoś tego nie widzę może na dacia logan ale nie audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wolałem się poradzić was co o tym myslicie chociaż powiem że jak widziałem audi a6 z tym stroikiem auto ciemny granat i ten stroik i jak padał śnieg to dość fajnie to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje auto rób co chcesz na moje mozesz je przebrać za kondoma :D

ale dla mnie to jak już to cały renifer mikołaj wklejony w grill jeszcze by mogł być ale rogi renifera tu a reszta tam jak to do chorerki wygląda :D:P


idź na całość idź na całość idź na całość :D

Santa-Car-FA-1600x1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to poleciałeś z tymi ozdobami jak bym tyle nawalił na auto ozdób to ile auto by wiecej paliło z racji tego że masa by sie podniosła .

co dokładnie masz na mysli z tym mikołajem w grilu ? masz jakieś foto gdzies to widziałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ale kupujesz albo renifera albo swietego pluszaka i montujesz na grill jakbys go powiedzmy zlapal w locie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich piszę ten temat aby się dowiedzieć jakie wy macie opinie na temat przystrojenia auta na święta to znaczy chodzi mi o Rogi renifera wraz z nosem w gril czy według was to jest wiocha czy nie. Ja osobiście bardzo lubię święta i jesli chodzi o dekoracje domu czy balkonu to nie wyobrażam sobie bez tego świąt. W tamtym roku widziałem 2 razy Audi a6 w tym z tym przebraniem i powiem że w miarę fajnie to wygladało niestety nie udało mi się znaleśc fotki cełego audi jak z tym wygląda i mam tylko gril z nosem a całośc jak wyglada to znalazłem foto na innym aucie

powiedzcie czy takie przystrojenie to wiocha czy nie bo nie chciał bym znowu robić sobie jakiegoś pośmiewiska na drogach

ur6s35ej.jpg

qatg3kt9.jpg

Chyba sobie jaja robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja dzis zlapalem w locie bazanta .a tak swoja droga to nie wiem jakas odmienosc by byla napewno kazdy sie obejrzy ,i pewnie zasmieje ,jak bym cos takiego zobaczyl to odrazu chumor mi sie poprawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe no to bez dwóch zdań humor by mi się też poprawił diametralnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ja widizałem w tamtym roku a6 z takim przybraniem to tez mi się humor poprawił ale wolałem się was spytać jak by to wyglądało i czy w ogóle warto żeby własnie nie było tak zwanej wiochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można, ale tak dla zabawy, pstryknąć sobie fotkę i zdjąć ;D

Ja tak zrobiłam z moim drugim samochodem:

dqhvua.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...