Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****


Pepe quattro

Rekomendowane odpowiedzi

hehe po dzisiejszej wizycie Piotrka u mnie chyba cos zacznie w koncu modzic tego padalca,nawet mu sie spodobala jazda na poduszkach :) co prawda z mala awaria ale ogarnieta w sekundzie :) Takze Pepe sam widzisz,jesli chcesz sie kolegowac to musza byc mody :P a pani musisz ukrucic temperament heh,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak po odwiedzinachh u ciebie bedzie grubo w tym roku. Glowa mi sie zryła troszke

A o to pierwszy wiosseny modzik kratki z s4

Dolna troche nie pasuje ? Ktos doradzi jak ja ladnie tam wpasowac ??

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez Pepe quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny grill nie będzie pasować, musisz go rozebrać i samą kratkę dopasować do ramki z s-line wtedy będzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd kolego zakupiłeś kratki? Ori?

Skąd kolego zakupiłeś kratki? Ori?

Kratki ori z allegro od uzytkownika VW_CENTRUM ma najtaniej chyba na alledrogo za jedyne 900z

Kupczak90 dzieki za porade obym tylko nie sp.....

________________________________

Kolejny mały modzik który cieszy oko.

Gałeczka z a3 s-line pikowana po pracy bedzie zakładanie

image.jpg

Edytowane przez Pepe quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeczka zamontowana i prezentuje sie oto tak

image.jpg

image.jpg

foteczka po naciagnieciu

image.jpg

Bartekzks: kolor hmm chyba bardziej czarny niz szary ale nie tez intensywny czarny,ale po napastowaniu mleczkiem do skóry zrobila sie czarniejsza . A szukac koloru chyba nie ma co bo jak chcesz ori a3 sline to bedzie taka jak wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze modzisz, widze grubo idzie, ale te lampy z tyłu są do wywalenia, ewidentnie.

A jeśli chodzi o fotele, to jak już tak zostawiłeś te boczki,to może byś oddał do tapicera i wymienił to co jest beżowe, na taki kolor jaki boczków. By to inaczej się prezentowało, bo póki co tak wygląda jakby wszystko z innej parafi było.

Powodzonka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze modzisz, widze grubo idzie, ale te lampy z tyłu są do wywalenia, ewidentnie.

A jeśli chodzi o fotele, to jak już tak zostawiłeś te boczki,to może byś oddał do tapicera i wymienił to co jest beżowe, na taki kolor jaki boczków. By to inaczej się prezentowało, bo póki co tak wygląda jakby wszystko z innej parafi było.

Powodzonka

A wiec tak lampyy heh mało komu sie widza.ale mysle ze jak je przyciemnie to bedzie to wygladalo.(Szkoda mi ich bo fajnie na ledowo dają. Co do wnetrza to jest troche jak z innej parafi rozpierdziel dzwi beda przerabiane i wyguszane jeszcze bardziej pod glosniki nastepnie Cale wnetrze oddam do tapicera mam ocohte to calkiem prserobic albo na czarno albo cos fajnego pojdzie w obszycie ale to zabawa na koniec będzie .

Narazie zapowiedz majowa to :D:d:d ::. Hebelki 6 tlokow od porshe juz sie szykuja :P Zawias gwint AP czeka na zamówienie i felga 20" tez juz upatrzona i na promocjii turbinka k04 tez juz czeka

I zarazem pełno dodatków tylkoo czass czasss na grubee modyy tylko niedziele mam wolną

Pozdrawiam miłego śledzeniaa 0000

____________________________________

I kolejny mały modzik. :D odrobina elegancji dzis wpadła :) za pare drobnych.

image.jpg

___________________

Upgrade lamp jak wam sie podobA :)

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez Pepe quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przyciemnione ładnie siedzą, jak dla mnie naaajs ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki sam kolor jak u mnie i widze bardzo podobny gust.

Co do tych listew w chromie mega robota mega mi sie podoba koles ma podobnie u mnie w mieście i tez chcialem cos takiego zmodzic. Wg mnie jest kosa. Tylko ze klamki lipa :decayed:

A co do lamp to przyciemnione wygladaja duzo razy lepiej. Teraz moim skromnym zdaniem jest najsss

Jaka masz zawieche kolego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie brakuje dokładki na tył od b7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany spokojnie,czuwam nad tym autem i w miare kieruje w dobra strone :) wiadomo kazdy ma swoj gust i Piotrkowi nie wszystko sie podoba co mi,ale w miare sie dogadujemy,Piotrek ma banie zryta po tygodniowym pobycie w austrii,tam napatrzyl sie aut co nie miara wiec planów ma multum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki tak idą out przy polerce. A zawias hmm chyba Zwykly standardowy nic robionego ani s-line. Ale wkrotce wpada gwint AP :D :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint wpadnie mam nadzieje w niedziele :) oczywiscie z nową Felą 19' 9J :D :d

A tak sie prezentują listwy s4 na autku :):D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...