Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZERWONY T5.2

PAKIET EDITION 18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakladac pakiet EDITION ?

    • Zakladaj. Dodaje sportowego charakteru.
      9
    • Nie! Naklejki i czarny dach to wiocha.
      9

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie. Pracuje w obiegu zamkniętym więc pomyśleli inżyniery z vw że nie trzeba... Skutkiem czego ? grzyb rośnie szybciej na tylnym parowniku...

Opublikowano

no to faktycznie miszcze :facepalm: To już wiem po co ta klapka ściągana z tyłu - przynajmniej tu ktoś coś pomyślał

Opublikowano
  • Autor

Drużyna A z Bieszczadami w tle :decayed:

fxdlfiqz.jpg

3bwmlx5k.jpg

Opublikowano

ładne to masz :)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Deva za profi robotę z hamulcami. Miałem okazje przekonać się o ich skuteczności przed Tarnowem od strony Krakowa. Jakis jegomość w białym Mitsubishi postanowił zrobić kapitalkę tylnego mostu na LEWYM pasie tuz za wzniesieniem. Nie spodobało się to klientowi w Fordzie Transit i na niego najechał. Kolejnym zaskoczonym tym pomysłem miałem być ja... Były dosłownie centymetry...


ładne to masz :)

Bieszczady? Wiem :jerk::wub::)

Opublikowano

Genialnie się prezentuje- zamysł i realizacja- Mistrzostwo

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z podkarpackiego ośrodka lotów kosmicznych :wink: :

wd3qhbgo.jpg

jujoymey.jpg

tcgx7w3t.jpg

Opublikowano

Coś Ci się do dachu przyczepiło :wink:

Opublikowano
  • Autor

To ciasnota się przyczepila ;-)

Musiałem wymienić mocowania do szyn. Hamowanie od 160 do zera zostawiło ślady. Delikatnie odkształcily się plaskowniki mocujące belkę do szyny. W boxie było dobre 80kg ładunku. Thule może swoje kosztuje, ale w takich sytuacjach to się zwraca :-)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak tam auto śmiga?? Ja muszę przyznać Ci rację niestety po roku że bitdi to tragedia:kwasny: Dobrze Ci ktoś doradził z tą 140. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 

 

 

Cieszy duży bak. Te 55L w Audi doprowadza mnie czasami do szewskiej pasji:) Za 3ookm pęknie 50Tkm.  Większe problemy tylko z drzwiami przesuwnymi były.         Co ci się stało?  AGR zgubił poszycie które wpadlo do cylindrów i bierze olej?

Opublikowano

Prawie.

Olej zaczął brać chwilę wcześniej a teraz zatarł się na panewce :/ egr wyrzuciłem wcześniej :)

Opublikowano
  • Autor

Echhh ten vauwik:/  Bez gwarancji nie ruszać nawet patykiem? Albo kupować z przebiegiem 200+ :)  Wszystkie usterki naprawi poprzedni właściciel ?

Kupiłeś używke, czy robiłeś?

 

 

 

Opublikowano

Grześku powiedz mi Ty masz w wyposażeniu elektryczne drzwi? 

Opublikowano
  • Autor

Tak Rafale. Stety, niestety. Trzecie już od półtora roku ;) 

Opublikowano

A to miałeś na wyposażeniu fabrycznym czy modzileś to? 

 

Kurde bo fajny bajer ale czy tak naprawdę sie sprawdza w urzytkowaniu? Możesz cos powiedzieć w tym temacie? Czemu trzecie?

Opublikowano
  • Autor

Bayer fajny i z małymi ogrami przydatny bo zamykasz, blokujesz i otwierasz z pulpitu.  Cały mechanizm waży ok. 30kg! Ustawienie drzwi jest (prawie)niemożliwe bez matryc. Sterownik przy minus pięciu warjuje. U mnie skonczylo się malowaniem błotnika bo paprochy go podrapali przy ustawianiu. I to dwa razy... Jest na to akcja serwisowa.

Opublikowano

A nie kojarzysz co tam potrzebnego jest do montażu tego ustrojstwa? Ile kosztuje taka impreza?

Opublikowano

Ja mam z dwóch stron drzwi elektryczne. Też już były regulowane w serwisie. Jakoś działają choć zdarzyło się kilka razy że zeswirowaly i trzeba było im pomóc przy zamykaniu. Ogólnie bajer fajny ale tylko patrzeć kiedy się zepsuje. Dziś jak bym miał auto bez tego ustrojstwa to nie zdecydował bym się tego zakładać. Jak coś to najwyżej dociag drzwi bo to proste i przydatne a do tego mało awaryjne ale chyba też dostępne w każdym multivanie.  Generalnie przy doposazaniu w El. Drzwi jest kupa roboty. Dużo kabli z rozbieraniem wnętrza włącznie. Jak byś się decydował jednak to mogę podesłać Ci schematy. Całość roboty to może kosztować ok 2000zl 

Opublikowano

Miodzio dzieki za informacje. No myśle nad tym tylko tak jak mówisz moze byc problematyczne:/ super bajer ale to autko ma służyć bezawaryjnie:) 

 

przepraszam za OT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.