Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZERWONY T5.2

PAKIET EDITION 18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakladac pakiet EDITION ?

    • Zakladaj. Dodaje sportowego charakteru.
      9
    • Nie! Naklejki i czarny dach to wiocha.
      9

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:)

Opublikowano

spy foto :wink:

2y9xiocg.jpg

4irj5x2n.jpg

Opublikowano

Witajcie!

Zaciski zacne !

btw. w czerwieni było by im do twarzy :D

Jaka tarczka idzie pod te zaciski?

Pozdrawiam!

Opublikowano

340/34 mm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dev, czytasz mi w myślach z ta czarna wstawka :thumbup1:

Tu usprawiedliwienie dlaczego kvadraciak wygrał z asześćallrodami czy innymi gietepiatkami. Jest cool u mnie na wiosce i wszystkie blachary na niego lecą :grin: :

b687ku2r.jpg


Na tygodniu doszły kolejne fanty :)

Dev zregenerował mi ładnie zaciski 2E4, założył nowe klocki (jakie to klocki Dev?) , przetoczył i zakonserwował tarcze (co to za farba?)

Robota naprawdę profesjonalnie wykonana :banan: Założone ori gumki i ori zaślepki na śruby mocujące(skąd je wytrzasnoles?? Nie ma na to numeru w ETKA)) Mam nadzieje ze będzie to przynajmniej w połowie tak hamować jak wygląda. Jeszcze raz wielkie dzięki DEV!

Myślę ze na aucie będą gdzieś po świętach :)

7ubjbbxk.png

698utv3g.jpg

ly5ke92x.jpg


Zbieram tez powoli graty do silnika. Właśnie dostałem IC-ka od 2.0 biturbo. Tak na oko pojemnościowo jest podobnie jak od 3.0 biturbo. Myślę ze niedługo dotrze tez turbina.

Nie mam zamiaru robić wyścigówki z tego klocka, ale myślę ze przy m/w 220HP będzie się już przyjemnie podróżować :)

9tw894vh.jpg

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Klocki Ferodo FVR4302, farba w spreju, zaroodporna.

Opublikowano
  • Autor

Przewody do zacisków kupować ORI, czy jakieś customowe oploty?

Opublikowano

Wrzuc scan z ETKI bo z bani nie pamietam...

Opublikowano

Te zaciski są chyba ori prawda?? :eusathink: Bo chyba takowe mam u siebie.

Opublikowano
  • Autor

Nie wierze, pokaz! (będą dwa klocki na A4 :wink: )

Tak jak napisałem wyżej: 2E4 :)

Opublikowano

Nie wierze, pokaz! (będą dwa klocki na A4 :wink: )

Tak jak napisałem wyżej: 2E4 :)

Pewnie więcej jest na forum "klocków" jak napisałeś :) Moje pudło wygląda tak.

t5.jpg

Co do oznaczenia 2E4 to chodzi Ci to w kodach wyposażenia?

Opublikowano
  • Autor

Piękna sekcja:-)

Biturbo i benzyna mają te hamulce i IC w serii.

Tak. Kod PR.

Opublikowano

A to ja mam u siebie w serii :) Choć nie widzę w kodach tego oznaczenia.

Opublikowano
  • Autor

Nudny ten twój klocek. Wszystko ma na wypasie :-P

Nie wiem czy trzeba ABS przekodowac do tych hebli...

Niemce coś o tym piszą. Jak to jest w B8?

Opublikowano

eeee nic nie trzeba kodować

Opublikowano
  • Autor

Wrzuc s

Oryginał wygląda całkiem masywnie(60cm) :eusathink:

410611200.png

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Gdzies tak bedzie

Opublikowano
  • Autor

Zna ktoś dobrego plastikarza?

2aqzvbg8.jpg

ertfkq4m.jpg

_____________________________________________________________________

Strasznie mnie dzisiaj rozniosło z ta cena za oklejenie dachu w RZ. Rozumiem ze nikt mi tego za darmo nie zrobi, ale drożnej jak w najdroższym mieście w Niemczech??

Jutro zamawiam plastidipa i na pewno gorzej tego nie zrobię :chytry:

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Myslales o tylnych hamulcach ?

Edytowane przez Dev

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taa, ale pewnie custom. W ori te co mam są największe.


Po miesiącu :facepalm: dotarł felunek. Niestety sny o 20 muszę odłożyć na później. TÜV przyp* się do tego ze licznik będzie fałszować :facepalm::facepalm: Przepis nie precyzuje jak to powinno być weryfikowane i zostawia wolna rękę stacja. U mnie na wiosce gość jest upierdliwy i wysyła mnie niewiadomo gdzie a mógłby to gps-em zrobić ;)

Myślę ze będzie dobrze:

g7cbahu3.jpg

irwcynml.jpg

7iwzsk6y.jpg

Z opona tez nic nie nacuduje: 255 i indeks100. Więcej nie muszę chyba tłumaczyć..

Ogólnie bardzo ciężkie auto do modów B)

Do tego dekory zewnętrzne od T6 EDITION :

hdkcf88p.jpg

Za pięć nalepek pincet trzeba było położyć :fool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.