Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CZERWONY T5.2


griga-st

PAKIET EDITION   

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakladac pakiet EDITION ?

    • Zakladaj. Dodaje sportowego charakteru.
      9
    • Nie! Naklejki i czarny dach to wiocha.
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie słyszałem o takim zestawie ori czy zamienniku. Szukałem do siebie skóry. 6T€. Dziękuję. Pojezdze w szmacie :))

Multivan w T6 ma wypas jak A6;)

Cena poglądowa :kox:

http://www.ebay.de/itm/VW-T6-Multivan-Drehsitz-Sitz-Kindersitz-Schwarz-Leder-Alcantara-/141781881874?hash=item2102dbd412

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

472f4130313e58c83defcb4ae1a0b550.jpg
8742f324a4d9bb5931dc5d6175eb1a3f.jpg

Coś w ten deseń bym chciał :)

============================================================================

Dzisiaj na spocie założyliśmy tego bilsteina wreszcie. Tu wielkie dzięki koledze za pomoc. Mam nadzieje ze miał trochę radochy przy pracy bo w erce przy zawieszeniu nie zaszaleje :P

r745j457.jpg

gat52wa9.jpg

Wracając do tematu kół. Co myślicie o tym wzorze? Na zdjęciu jest ori sportowe zawieszenie, kolo 18 z opona 50. Ja chce 19 z opona 40 w tym wzorze:

vuzs6afb.jpg

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto :) daj więcej fotek z wnętrza i po skończonej pracy przy zawieszeniu. Sam śmigam też multi lift w wersji highline i 4motion i korci mnie żeby trochę "przyglebić" vana. Co do audio to coś zrobiłeś?? Ja mam u siebie cały zestaw Masconi Gladen + wygłuszenie wnętrza. Radio to Pioneer AVIC i gra baaardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez takiego szukałem. Ale same biturbo, długie albo california... Poza tym odwieczny dylemat: wypas i starszy albo bieda i nowszy :)

Z audio jeszcze nic nie działałem. Czas...Wiem ze M&G robi dedykowane zestawy wzmak+ drzwi+ twit ze zwrotnica. Pasuje tez do lifta?

-40 + stabi to bardzo dobre rozwiązanie. Komfort pogorszył się trochę ale to zupełnie inne auto teraz. O optyce nie wspomnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długich nie ma w highline oryginalnie ;) Ja szukałem 4motion więc słabszy jak bitdi nie wchodził w rachubę. Co do zestawów dedykowanych to nie widziałem takich z tej firmy. Natomiast nie ma znaczenia czy polift czy nie wszystko powinno pasować jeżeli już by coś takiego montował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też marzył 4motion, ale wystraszylem się opini BiT. Mechanik z vw powiedział żebym nie zawracam sobie głowy t5 z tym silnikiem. Na potwierdzenie tego mojej sasiadce rozlecial się silnk też w T5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

472f4130313e58c83defcb4ae1a0b550.jpg

8742f324a4d9bb5931dc5d6175eb1a3f.jpg

Coś w ten deseń bym chciał :)

============================================================================

Dzisiaj na spocie założyliśmy tego bilsteina wreszcie. Tu wielkie dzięki koledze za pomoc. Mam nadzieje ze miał trochę radochy przy pracy bo w erce przy zawieszeniu nie zaszaleje :P

r745j457.jpg

gat52wa9.jpg

Wracając do tematu kół. Co myślicie o tym wzorze? Na zdjęciu jest ori sportowe zawieszenie, kolo 18 z opona 50. Ja chce 19 z opona 40 w tym wzorze:

vuzs6afb.jpg

Witaj,

Poniżej zamieszczam co ciekawsze propozycje niemieckich felg do T5:

Ten LS Do Twojego czerwonego by pasował:

http://www.ebay.de/itm/VW-T6-T5-BUS-Multivan-Transporter-Kasten-20Zoll-Alufelgen-Sommrader-20-Zoll-65-/161953534933?fits=Make%3AVW&hash=item25b52ed3d5:g:glAAAOSwLnlWn~LU

B.fajny Wheelworld:

http://www.ebay.de/itm/20-Zoll-Wheelworld-WH26-Felgen-Schwarz-9x20-et45-5x120-ABE-fur-Amarok-T5-X4-X3-M-/261958720267?hash=item3cfdf4db0b:g:jQcAAOSw-vlVksgF

No i ta Diewe, którą podałeś:

http://www.ebay.de/itm/Neu-19-Zoll-Alufelgen-VW-T5-Amarok-Diewe-Trina-schwarz-Top-/151949277900?hash=item2360e1facc:g:g~YAAOSwL7VWlrUo

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też marzył 4motion, ale wystraszylem się opini BiT. Mechanik z vw powiedział żebym nie zawracam sobie głowy t5 z tym silnikiem. Na potwierdzenie tego mojej sasiadce rozlecial się silnk też w T5...

To jest tak jak z BLB w audi :) jedni jeżdżą latami i nic się nie dzieje a innym nawet 100tys silnik nie wytrzymywał.Loteria ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad dwójka się też zastanawiam. Raczej będzie to 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad dwójka się też zastanawiam. Raczej będzie to 19.

Witaj,

Ostatnio kolega wziął te czarne WH26 Wheelworld'a tyle, że w 22".

Na żywo prezentują się rewelacyjnie.

Świetna jakość, Certyfikat TUV i b.rozsądna cena.

Masz teraz fajne zawieszenie, szukaj 20" będzie się rewelacyjnie prezentować a gumy będzie sporo :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Blacky,

dzięki za fajne typy:-) Wydaje mi się jednak że moje warunki "socjogeograficzne" nie pozwolą na coś większego jak 19...Innymi słowy sąsiady pukaly by się w głowę mówiąc że staremu odbiło:-D ( u nas w Biesach w promieniu 50km wszyscy się znają;-))

To jest tak jak z BLB w audi :) jedni jeżdżą latami i nic się nie dzieje a innym nawet 100tys silnik nie wytrzymywał.Loteria ...

Problem jest taki ze gwarancja mobilności VW da ci auto zastępcze dopiero jak ci auto odcholują. Ja mając jeszcze w pamięci najgorszy silnik w historii swiata (BPW) wolałem nie ryzykować mezaliansu z CFCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny busik :) Rzadko się widuje takie auta zmodzone.

Powodzenia w modach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

W mojej drugiej miejscowości już nie jest taki oryginalny mój busik. Auto ma status kultowego i trochę tego jest na wiosce :wink:

Kurczaczek, no nie wiem, mieszane uczucia co do dwudziestek mam:

t5-4.jpg


Trzeba by było gwintować...


A to jest jednak auto do pokonywania wielkich odległości. Czyli komfort musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nad czym się zastanawiać - zakładaj 20" :)

Masz już sprężyny obniżające - będzie dobrze :)

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nie zastanawiaj się nawet.

PS. Ten czerwony T5 z fotki na feldze a'la RS jest wg. mnie na 22".

20" będzie idealnie :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, zgadza się Blacky, 22 " :)

tu jest 20:

ampnet_photo_20130507_061477.jpg


ampnet_photo_20130507_061476.jpg

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, zgadza się Blacky, 22 " :)

tu jest 20:

ampnet_photo_20130507_061477.jpg

ampnet_photo_20130507_061476.jpg

:D

Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że 20" w T5 jest idealne, ma wygląd i jest jeszcze sporo gumy :D

PS. Rozważ jedną propozycji felg, które Tobie przesłałem w 20" i będzie perfect :D

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diewe Trina nie ma 20"...Ci od Mirona mają fajne wzory. Tylko nacisk na oś jest 1750 kilo...Czyli felga musi mieć minimum 900 kg....Jak żyć?...:-P

Nie dam za felunek dziesięć kola :fool: Tym bardziej ze mam jeszcze kilka pomysłów na to autko. Zostaje wersja budżetowa: DieWe Trina 19" ET37 z guma 235/45.

Może jeszcze jak Multivan jest multi :zyzol: :

MTM:

dsc08367_i6003900x462_27_266.jpg

https://home.mobile.de/MTMGMBHMOTORENTECHNIKMAYER#des_164136875

HT:

th2rs_04.jpg

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=221145124&scopeId=C&zipcode=&adLimitation=&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&climatisation=&minPowerAsArray=296&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=53%2C34%2C50%2C32%2C51%2C52%2C61&makeModelVariant1.modelGroupId=3&pageNumber=1

:doh:

https://www.facebook.com/ConstructionMachines.CM/videos/506573106180171/


Kolega wyżej zapodał mi pomysla. :hi:(Mógłby auto tu pokazać :wink: ) Słyszałem ten zestaw w bmw. Musze powiedzieć ze jest nie byle co. :)

gladen_t5_paket_rc-70c4_audio_one_200_ex

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...