Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZERWONY T5.2

PAKIET EDITION 18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakladac pakiet EDITION ?

    • Zakladaj. Dodaje sportowego charakteru.
      9
    • Nie! Naklejki i czarny dach to wiocha.
      9

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak on sie tu rozcywichał z modzenim, a B8 to nie chciał modzić :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zachowanie równowagi w naturze. Ty nie rzeźbisz to ja muszę więcej.

Poza tym mam pretekst żeby się z domu urwać :decayed: :

t6zhk4r2.jpg

Opublikowano

O co chodzi z TUV i felgami ???

Opublikowano

Zachowanie równowagi w naturze. Ty nie rzeźbisz to ja muszę więcej.

Poza tym mam pretekst żeby się z domu urwać :decayed: :

t6zhk4r2.jpg

źle spasowana tapicerka na słupku :P

Kojarzysz czy w tych pudłach VW było montowane coś na kształt HBA??

Opublikowano

Hamulce zalozone ?

Opublikowano
  • Autor

koła nie mogą być większe jak fabryka pozwala. HBA od T6. Hamulce na tygodniu. Nie mogę się doczekać. :-)

Opublikowano

Rozumiem, że nie mieszkasz w Wołosatym ? :decayed:

W Niemczech przecież też jeżdżą T5 na 20" - nielegalnie czy coś kombinowane ?

Opublikowano
  • Autor

Nie no, wójt z Lutowisk(sam wybrałem :doh:) nas gnębi bo wilki płoszą dwudziestki :decayed: Będę miał chwile to znajdę wykładnię :wink:


Koła na aucie i kurczaczek...podoba mi się aaaale: bez gwintu się nie obędzie... Te -40 to jest nic... :kwasny: 19"+40 profil=16"+65profil. Do 20" opona jest 275. Przy tej szerokości ciężko będzie otworzyć drzwi. Trzeba szukać felgi z odpowiednim ET. I tak w kolo Macieja :facepalm: Sami zobaczcie:

i8wlyf9f.jpg

5a7ojb3u.jpg

dv8yzitc.jpg

Opublikowano

Trochę jeszcze jest luzu :)

Opublikowano

Jakie masz Et tych felg?? U mnie jeszcze chyba mniej miejsca po otwarciu drzwi :facepalm: Co do zawiasu jak na -40 to faktycznie :kwasny: Sam myślałem żeby założyć -30 a tu praktycznie nie wielka różnica niż to co mam obecnie. Tak z ciekawości jakie miałeś oryginale oznaczenie zawieszenia czy 1BV? No i mała prośba czy mógłbyś podrzucić mi kodowanie od siebie z Adresu 6E: Ctrl Head Roof (J702)

Opublikowano
  • Autor

Jak pisałem wyżej, ET 37 przy 8,5. Oryginalne było BA. Czyli jest niżej o 10mm od BV. Niestety -40 to max na sprężynach. Są jakieś no-name -55, ale to nie dla mnie. Trzeba B14 zakładać żeby było niżej.
Kodowanie nie prędko. Kabel ma mój kolega. Dopiero przy rezaniu łopatek będę miał zpowrotem.

Właśnie wróciłem z garażu :)

o5aiaa82.jpg

Wreszcie wygląda to w miarę normalnie. Nie jest to jakiś sportowy wynalazek tylko zacisk od ciężarowego samochodu. Wcale nie zdziwił bym się jak by był zaadoptowany od jakiegoś MAN-a :grin: Kurde spociłem się przy zakładaniu! Sam zacisk pewnie z dziesięć kilo wazy, a jedna tarcza dwanaście :facepalm:

kbtp7ma5.jpg

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Farba to zwykly sprej zaroodporny, lekko trysniety na tarcze aby nie korodowala.

Czym wyczysciles piasty przed montazem na auto ? W jakim stanie byly piasty po zdjeciu starej tarczy ?

Opublikowano
  • Autor

A, oki. Nie no Dev, zaraz strzele focha :grin: Przy gratach dłubie dwadzieścia lat. Czystość to podstawa. Piasta była błyszcząca. Zero rdzy:

afc7e3wi.jpg


Tarcza tez. Cienki film z pasty ceramicznej i zakładanie. Może farba zebrała się na klocku...


Nowe tarcze i jest git :thumbup1: Zakładam zwykle(prawdziwego) Textara. Ponoć są lepsze, ale dla mnie trzyma stabilny, dobry poziom przy konkurencyjnej cenie wiec wleciał i tym razem:

o46hn9mc.jpg

Następny temat to zewnętrzny EDITION pakiet.... Robić czy nie robić? Mam straszna alergie na nalepki, ale tu całkiem OK wygląda. No i mam wszystkie pierdółki do niego kupione. :eusathink:


Ostatnio na forum furorę robią kubki-popielniczki wiec i ja pochwale się moim VW oryginalnym WIADERKIEM! :banan::grin:

hjxtxe98.jpg

Oczekuje lawiny komentarzy. :decayed:

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Masz boczki od zwykłego transportera :huh: A auto oklejaj bo fajnie wygląda :wink:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano
  • Autor

Tak, cały kokpit to Tras. Ale na wypasie:-D. Jak pisałem wcześniej moim absolutnym priorytetem były wiek, przebieg i gwarancja. Miałem dwie wioski dalej highline, absolutne pełne jajko tylko dwa i pół roku z 60T i go nie wziąłem ;-) A, i jeszcze haka nie miało być gdzie hak to standard:-S

Opublikowano

Szukasz jeszcze 510?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak, tylko u mnie idzie taka jak do passka ;-) U ciebie jak do tuarega ;-)

Auto idzie na wymianę drzwi ? elektrycznych. Może przy okazji silnik wymienia:-) :-)

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Będziesz wymieniał kierę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chciałbym :)

W przyszłym tygodniu urlop. Na to konto nowy mod. Nie do dostania używane...:

oteatxaq.jpg


Jak by ktoś chciał właścicielowi T5 zrobić prezent w postaci banki oleju, to musi wiedzieć ze banka będzie mało. Tu klekot potrzebuje 7.5L :wink:

No i przymiarki do odmulenia :)

2iu5e2js.jpg

===============

Wczoraj zrobione obowiązkowe, coroczne czyszczenie klimy. Przemyta specjalnym preparatem i przedmuchana 40 min. ultradźwiękami. Tu dużo łatwiej przeprowadzona operacja jak w B8. Wszystko na wierzchu. Wystarczy wyciągnąć filtr i parownik mamy jak na dłoni :)

Jak zwykle profi robota gościa z Ustrzyk :thumbup1:(tel.604454071)

zwv95y4l.jpg


Pamiętamy ze w T5 mamy dwie klimy. Przód i prawy tył. czyli inspekcja kosztuje x2 :kox:

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

A tył ma osobny filtr :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.