Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem powrócił


maniek194

Rekomendowane odpowiedzi

witam,wymieniłem dwa czujniki halla oraz tem silnika, auto odpalało dobrze przez dwa tygodnie teraz znów się pogniewało,mianowicie nie odpaliło mi w niedziele trzeba bylo na hol brać,natomiast jak odpaliłem to zostawiłem go na benzynie znaczy przełączyłem na benzyne i dzisiaj odpalił dobrze lecz troszkę szarpało ,możliwe że może przepuszczać parownik od gazu i gaz zostaje w układzie i przez to auto nie chce odpalić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wina jest w automatycznym przełaczniku gazu.Dość czesto sie psuja.Najlepiej pojeżdzić na samej benzynie o obczaić wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź szczelność reduktora. Jeśli puszcza to mogą być kłopoty z opalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chodzi o to że kiedy przęłącze na benzyne tak wczoraj zrobiłem jakieś 2 km przed celem to rano odpalil normalnie i nie szarpało na benzynie,z zakręcaniem butli testowałem ale jeszcze przed wymianą tych czujników to nic nie dawało,bardziej stawiałem na parownik że przepuszcza,nie wiem od czego zacząć w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zrobienia dłuższej trasy na benzynie,W parowniku wysiadaja membrany jak one puszczaja to brak ciśnienia i problem.

A tylko na zimnym masz problem z odpalaniem??W sumie ja mam sekwencje i ciepły czy zimny zawsze najpierw odpala na benzynie,Niema takiej możliwości by odpalić na samym gazie,Nawet jeśli ciepły to odpala na beznynie i przełancza odrazu na gaz.Jeżeli masz inaczej to jest problem

Edytowane przez lukasz2107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra parownik wymieniony i jest bez zmian na zimnym i ciepłym kolego nie da się jeździć na benzynie bo przerywa i nie ma mocy ,przepustnica jest raczej do wymiany bo przepływomierz to wątpie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dalej zero błędów pod kompem??może przejechać sie z podłączonym i wtedy może pokaże jakiś bład jak zacznie szarpać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sam nie wiem co czy ta przepustnica czy aparat zapłonowy ,gościu podłączał pod kompa i sprawdzał mape benzyny wszystko jest okej ,dajesz gazu to tak jakby nie było mocy coś się nie otwierało czy jak .nawet na gorącym silniku.


teraz to w ogóle nie chce odpalić jedynie z plaka pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...