Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|


Docki95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Wreszcie po przeglądnięciu miliona ogłoszeń, wykonania miliona telefonów, udało mi się trafić na taki oto egzemplarz.

Auto sprowadzone z niemiec, miało 2 właścicieli. Stan ogólnie perfekt. Przeleciana miernikiem dookoła, wszędzie identycznie wartości, zero wachań itd. Lekko piszczy napinacz albo pasek, ale to pikuś. Środek wgl niezniszczony, przebieg podany: 188000km, książka serwisowa, TUV to potwierdzają. Czekam na sprawdzenie w ASO, bo mam kumpla który tam pracuje, więc zobaczymy czy to faktycznie realne liczby :) I klasycznie FIS jest uszkodzony.. Temperatura oleju stoi na ok 70', wody też. Nieważne jak długo się jedzie ( Na autostradzie 220km jechałem, i nie zagrzał się, a tak 150-180 przelotowa prędkość), zamówiłem już termostat, ale z tym olejem to nie wiem co moze być, czujnik temperatury oleju?

Do auta dostałem komplet alufelg 16", i przyjechałem na stalówkach z oponami zimowymi.

Rok produkcji: 1999r

Silnik: 1.8t ANB

Zawieszenie: Seria (do czasu.. :wink: )

Audio: BOSE

Wyposażenie:

-ABS

-Elektryczne szyby przednie

-Elektryczne lusterka

-Immobilaiser

-Full FIS

-Poduszki powietrzne

-ESP

-Światła Xenonowe

-Światła przecimgielne przód

-Centralny zamek

-Klimatyzacja

-Radio 2 din

-Podgrzewane fotele

-Fotochromatyczne lusterka

itd.

Plany:

WIZUALNIE:

-Felgi 18" z RS4 (ZROBIONE)

-Zmieniarka USB.

-Prawe lusterko z Anglika. (ZROBIONE)

-Oświetlenie wnętrza led. (ZROBIONE)

-Moduł dziennych drl + żarówki OSRAM Hyper Blue.

-Jasna skóra- Kubełki. (ZROBIONE)

-Czujniki parkowania tył Valeo (ZROBIONE)

-Gwint KW v2.

-Oklejenie halogenów folią żółtą (ZROBIONE)

-Kierunki a'la USA. (ZROBIONE)

SILNIK:

-Wymiana świec (NGK) , filtra paliwa, powietrza ( PIPERCROSS), Napinacza paska klinowego, pasek klinowy Conti, Wycieraczek. (ZROBIONE)

-DP 2,75"

-FIMC

-Chip

-Wydech z nierdzewki przelot 2,5"

-Większe wtryski (ZROBIONE)


Wrzucę parę zdjęc z ogłoszenia, jak będzie pogoda to wrzuce jakieś swoje!

qqdy73l6.jpg
5veqhxjv.jpg
nuspxds2.jpg
w98d2ndq.jpg
xsf4egee.jpg
r2nb2sdk.jpg
attjnje5.jpg
Edytowane przez Docki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 10tys, z alufelgami i ubezpieczeniem na powrót do domu. Opłacona. Został tylko recykling i rejstracja. Widać ze nie polerowana ani nic, także lakier dopiero odżyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa z mleczkiem fajnie na autku sie prezentuje. Do tego 1.8 T z apetytem na benzyke. Szkoda że środek jasny ale to kwestia gustu, ciężko utrzymać w czystości.

Wstawiaj lustro prawe większe, żeby nie kulał na jedno strone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra. Środek według mnie najlepszy. Sam na taką polowałem ale ceny bliżej 12tys nie były w moim zasięgu niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś mody będą na pewno, ale to już raczej w przyszłym roku po sezonie. Narazie ogarniam to co mam.. Troszkę pogłaskać trzeba i bedzie igła :D Dostałem wiadomośc z ASO, że przebieg potwierdzony. Więc oficjalnie 188tys km stało się faktem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba faktycznie niemiec plakal jak sprzedawał :D przy takim przebiegu to autko jeszcze długo posłuży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, co jest nie tak, że cena tak w miare sensowna za taki przebieg :D Wyjdzie z czasem pewnie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu, auto bardzo ładne, przebieg marzenie, cena bardzo dobra nic tylko pozazdrościć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko. Chce zmienić olej, i pod korkiem jest dość duży nagar.. serwis long life.. Wlewać płukankę? Zakupiłem już Liqui Moly, ale troche się waham bo mój mechanik mówił ze może pozatykać kanały olejowe.. Gra warta świeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlej plukanke wypluczesz ten caly syf co jest w silniku nie zaszkodzisz silnikowi.Sam stosowalem plukanke liqui moly.No i nic ci nie zatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zatkac ale smog,jezeli jest duzy nagar to na bank zejdzie syf i zaatka,zrob plukanke i po plukaniu trzeba miske sciagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszly małe prezenty dla OOOO :D Parę zmian kosmetycznych, auto umyte przed zimą, jeszcze wosk nałożyć zostało.
Pare zdjęć z komórki :)

qptbebls.jpg[/url]

pekxgk5v.jpg
rllloru5.jpg
7sypi7c3.jpg
925e005a0041.jpg c36e8f3dde74.jpg ecdea470b9e2.jpg
Edytowane przez Docki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...