Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca


Faraday

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie cudo

http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-coming-leaving-home-i5512900308.html ,

Widziałem że ktoś na forum podejmował próby montażu ale nie ma żadnego tutka a że z elektryki i elektroniki jestem noga więc ktoś bardziej doświadczony mógłby ocenić ten pomysł i co nie co podpowiedzieć skąd wziąć impuls blisko maski.

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wiocha z tym subem do bagażnika? W drzwiach 10'ki z tyłu 13stki choć może też 10ki - to zamieszania nie zrobi ani nie da poczuć kopa. O ile z przodu na upartego można sobie średniaki i wysokie wyciągnąć, o tyle dołu nie będzie. Będzie cieplej też będę modził. Widziałem na necie jak koleś rozebrał boczek i z włókna szklanego zrobił tak jakby odlew - maksymalnie wykorzystał przestrzeń no i dało mu to okolice ~17L w skrzyni typu closed. Wystarczająco mi się wydaje do głośnika 25cm + jakiś wzmak żeby 150rms dał chociaż i jazda :D

Powiedz mi, dokładałeś scyzoryk? Masz zdalne zamykanie / otwieranie teraz? W mojej siostrze mam centralny ale z kluczyka. Dużo rzeźbienia na wersje "wifi" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem centralny z kluczyka, kupiłem nową pompkę od polifta (anglik) za 150 ziko z kluczykiem scyzorem. Pompka pasuje P&P ale trzeba dorobić antenę, 1.5m zwykłego koncentryka (cena 3 zł) sygnał wpinasz w odpowiedni pin pompki to samo ekran i działa.

Z racji tego że kluczyk miałem z pompką to kupiłem tylko nową obudowę z grotem, ślusarz dorobił mi grot a pastylkę immo VAGiem zakodowałem.

Rozpiskę modeli pompek obsługujących "wifi" znajdziesz na forum.


Dziś wpadły ramki klubowe i nowe buty na wiosnę

rws520.jpg

2008ac8.jpg

Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem centralny z kluczyka, kupiłem nową pompkę od polifta (anglik) za 150 ziko z kluczykiem scyzorem. Pompka pasuje P&P ale trzeba dorobić antenę, 1.5m zwykłego koncentryka (cena 3 zł) sygnał wpinasz w odpowiedni pin pompki to samo ekran i działa.

Z racji tego że kluczyk miałem z pompką to kupiłem tylko nową obudowę z grotem, ślusarz dorobił mi grot a pastylkę immo VAGiem zakodowałem.

Rozpiskę modeli pompek obsługujących "wifi" znajdziesz na forum.

Dziś wpadły ramki klubowe i nowe buty na wiosnę

rws520.jpg

2008ac8.jpg

Fajnie ta ramka nawet wygląda. A koło jaki ma rozmiar? Swoją drogą teraz najlepszy czas na letnie zakupy :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło niestety 15` - ekonomia wygrała. W sumie same felgi nie były dużo tańsze od ori 16` ale opony które planuje na wiosnę kupić komplet 15` jest ok. 400 zł tańszy niż komplet tych samych opon 16`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej chcesz wsadzić kiere z polifta do swojej strzały to mam cały komplet łącznie z taśma pod poduche i osłana kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło niestety 15` - ekonomia wygrała. W sumie same felgi nie były dużo tańsze od ori 16` ale opony które planuje na wiosnę kupić komplet 15` jest ok. 400 zł tańszy niż komplet tych samych opon 16`

za rok będziesz pluł sobie w brodę "ach te parę groszy więcej i miałbym 17"" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło niestety 15` - ekonomia wygrała. W sumie same felgi nie były dużo tańsze od ori 16` ale opony które planuje na wiosnę kupić komplet 15` jest ok. 400 zł tańszy niż komplet tych samych opon 16`

za rok będziesz pluł sobie w brodę "ach te parę groszy więcej i miałbym 17"" :D

A po pół roku "trzeba było kupić 18', siadły by idealnie, ekonomia 10zł w tą czy w tą" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód wrócił od mechaniora, wleciał nowy wahacz plus nowe świeczki, stary wahacz strasznie skrzypiał na małych nierównościach, teraz cichosza.

Ale mam kolejny problem z alternatorem mianowicie po 2-3 godzinach postoju gdy chcę uruchomić silnik nie gaśnie dioda ładowania, wówczas wyłączam silnik i odpalam po raz kolejny , po 3-5 odpaleniach kontrolka gaśnie i wszystko jest w porządku. Co najśmieszniejsze problem pojawia się tylko i wyłącznie po 2-3 godzinach postoju, krótszy postój do 2 h czy dłuższy powyżej 3 h nie powoduje tego zjawiska, np samochód może stać całą noc (ostatnio stał dwa dni) i odpala od pierwszego i kontrolka gaśnie, tak samo z krótkimi postojami. Mechanik stwierdził że alternator jako taki jest sprawny tylko nie ma wzbudzenia ładowania i przyczyn szukał by w elektryce ale tu raczej stawiał na metodę prób i błędów czyli wymieniania wszystkiego po kolei . Czy zrobienie logów VAGiem nasunęło by jakiś trop gdzie szukać przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co ma skrzynia basowa do niskich tonów z wieśniaczeniem samochodu ? Z zęwnątrz jej nie widać i nie ma służyć po to żeby wszystkie plastiki w środku latały, ma po prostu zaznaczać niski ton, niestety u mnie są 4 głosniki w oryginale i tak bym chciał utrzymać. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wkłada głośników w tylną półkę to dopiero wieś straszna, ani to nie wygląda ani to nie gra. Z przodu chce rzucić woofery i tweetery ale z tym się wiążą jakieś dystanse i tego jeszcze nie przyswoiłem ale na to przyjdzie czas po nowym roku. Z tego co się orientuje i w Bose w A4 B5 był subwoofer czyli co Bose = wieś ? Nie będę wstawiał ani Bose ani tunelu na 2 Din bo to astronomiczne koszty i kupa roboty, to co jest (i będzie) w zupełności mi wystarcza. Z full fisem nie będzie większego problemu bo przedliftem immo jest przy stacyjce :). Nad białymi kierunkami myślałem i w sumie zapomniałem wrzucić w listę życzeń :)

o I prawda w golfie niech sobie ledy montują i głośniki w półkę a jak jest dobra skrzynka i wzmak to wkoncu na seri gra pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie oświetlenia led w środku. Na podsufitce świeci mi sie tylko podłużna rurka te boczne nie chcą świecić z niewiadomych mi przyczyn... i na dodatek ta rurka potrafi zrobić dyskotekę ;) Czy ktoś wie jak można rozwiązać ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś włożyć żarówkę jakby drugą stroną? U mnie pomogło ;) co do dyskoteki to zwróć uwage czy nie jest za luźno na tych stykach. Spróbuj je ścisnąć delikatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enczu jak niby chcesz wsadzić Ba9S drugą stroną ?

mks1948, musisz zmienić polaryzację w bocznych żarówkach (Ba9S), w ledach zmieniony jest + z - . Musisz rozlutować podstawę diody i zlutować + do - i - do + :) Nie jest to trudne. W razie co wal na priv :)

Co do dyskoteki to chyba słabej jakość LED wsadziłeś, nie ma to nic wspólnego ze stykiem, niektóre ledy tak mają , często tak się dzieje ludziom w oświetleniu tablicy lub postojówek LED

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


W końcu wpadła kierownica z polifta od kolegi obok
0359ef29443e3d0fc3685cd6a05b3130.jpg

9c5afd98b6f0bc5fc91ac08a0f7125b0.jpg

Jest cały komplet tylko czekać na pogodę z montażem



Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka


W końcu jest ! :travolta:
825196c901b8726124000fd562137ff4.jpg

26631b2d963fe22353e71bf4be1c5180.jpg

Wnętrze odzylo. Następny cel to kratki albo fis :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez Faraday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz jest gitara.. Jeśli byś chciał to mam na sell kratki z anglika.. Po małej przeróbce pasują do EU.. Mam takie u siebie w aucie.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytałem że jest problem z tymi od angola

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko dobrze z kratkami z angola.. Zero problemów itp..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...