Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DQS do AFN


Tyrath

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś mi zrobić zdjęcia łap i poduch i podrzucić numery?:)

No problem

Jeszcze jedno. Przyszedł mi zestaw sprzegla i dwumasu bez śrub. Czy śruby z mojego starego sprzegla podejdą? Czy może kupic nowe? Jezeli tak to jaki rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o śruby mocujące docisk z kołem? Jeśli tak, to etka mówi że w AWX są M8X14 a w AFN/AFF/AHH (czyli też AVG) są M8X16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o śruby mocujące docisk z kołem? Jeśli tak, to etka mówi że w AWX są M8X14 a w AFN/AFF/AHH (czyli też AVG) są M8X16

Super, dzięki, o to chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes jaka kasa za komplet? :) Ja zostawiam swoje sprzęgło, potrzebna mi skrzynia, sanki z łapami i poduchami i wybierak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. Chcę zrobić swap w AJM Z tiptronic na skrzynie dqs i do kupienia mam kompletny swap od A6 C5 i pytanie czy półosie z A6 pasują do A4? Bo słyszałem, że A6 ma większe przeguby zew. Jakie są ewentualnie opcje, przekładać zwrotnice czy na półosie od A6 pasuje przegub od A4? Dwumas 240mm też podchodzi bez problemu? Niestety dopiero zaczynam zabawę w tej "budzie" i jeszcze zbieram informacje.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol osie masz w 2.5 wieksze i w a4 i w a6. Albo zostawisz swoje polosie o ile beda pasowac albo razem ze zwrotnicami musisz przekladke zrobic albo daj male przeguby na polsoke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy półosie z A6 pasują do A4?

Nie pasują ! przede wszystkim inne długości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol osie masz w 2.5 wieksze i w a4 i w a6. Albo zostawisz swoje polosie o ile beda pasowac albo razem ze zwrotnicami musisz przekladke zrobic albo daj male przeguby na polsoke

Nie pasują ! przede wszystkim inne długości

O to chodziło, dzięki za odpowiedź. :thumbup1: Edytowane przez Filip954
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzegło dwumas 240mm od 2,5 tdi pasuje do afn? czy do skrzyni 6 biegowej trzeba szukac jednak z avf? (ponad 400NM jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto ze jest kompletny swap od a6 c5 2,5 tdi...

no ale jesli wogole nie plasuje sprzegło od 2,5 tdi to trzeba od AVF ;/

Bo słysze rozne opinie wiec ;)?

Edytowane przez tygrxek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, nie mogę dostać nigdzie śrub 8x14. Czy śruby z mojego sprzęgła afn będą pasowały do sprzęgła awx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, nie mogę dostać nigdzie śrub 8x14. Czy śruby z mojego sprzęgła afn będą pasowały do sprzęgła awx?

Jezeli pytasz o sruby do przykrecenia tarczy sprzęęgła to powinny pasować, ja wrzuciłem te same śurby i nie było żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, nie mogę dostać nigdzie śrub 8x14. Czy śruby z mojego sprzęgła afn będą pasowały do sprzęgła awx?

Jezeli pytasz o sruby do przykrecenia tarczy sprzęęgła to powinny pasować, ja wrzuciłem te same śurby i nie było żadnych problemów

Dziękuję. A wiesz może gdzie jest wlew oleju w dqs? Nie chcę odkręcać na ślepo tych wszystkich śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie będziesz zakładał sprzęgło, jeśli 228 to zostaje stary, jeśli 240 to rozrusznik od AVF'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...