Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po blisko pięciu latach postanowiłem odpocząć od mojej 98' 200konnej 1.8TQ i zamienić ją na coś wygodniejszego :)

zdjęcia jeszcze z ogłoszenia

image.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpgimage.jpg
image.jpgimage.jpg

serce jedyne słuszne ABZ 4.2 32V jeszcze bez gazu
wrażenia z jazdy nie do opisania, skrzynia póki co nie daje o sobie znać choć nie ominie jej serwis w najbliższym szasie
a silnik to jest po prostu bajka... kultura pracy wyzwala olbrzymiego banana na ryju przy każdym naciśnięciu pedału gazu

z wyposażenia wszystko co można było sobie wymarzyć w 98r prócz xenonu, a dodatkowo solardach, elektryczna i grzana kanapa tył, składane lusterka

A4ka natomiast pójdzie sobie grzecznie na części abym miał ciut więcej niż rynkowe 8 tys

pozdr i najlepszego w Nowym Roku


troche fotek juz mojego autorstwa
P3057194.jpgP3057196.jpgP3057197.jpg

P3057198.jpgP3057199.jpgP3057205.jpg

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

elegancki wózek

Opublikowano
  • Autor

marzenie z dzieciństwa, od zawsze chciałem go mieć, od momentu kiedy zobaczyłem przedprodukcyjną wersję wypolerowaną na lustro w katalogu z 93/94 roku

Opublikowano

sliczne cudowne piekne....wozidlo!!!!!

gratki i bezawaryjnosci zycze:D

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

tomciu a ty skombinuj mi jakis dwutloczek od D3 pod 360mm kiedyś tam w niedalekiej przyszłości :):decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Graty.

Koles kupil taka sama ale juz 99 z zenonem i lpg

Jej dzwiek zawsze powoduje banana na twarzy.

Opublikowano
  • Autor

powiem inaczej, trudno sie powstrzymac jadac przez miasto aby nie depnac troche mocniej zeby ludzie zaczaili co to jedzie :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:thumbup1: a jakieś plany są co do auta?

Opublikowano
  • Autor

o tomciu jak ogarne sie z hajsem to je wezme

plan jest taki, dbac, dbac dbac i zalozyc lpg ;d wszystko mi pasuje, kolo, zawias
no i hebel bo jest gabka na pedale, wiec jak wleca zaciski i tarcze na przod to od razu nowy plyn i solidne odpowietrzenie wszystkiego

dzis wpadla juz tez kiera S-kowa z mojej B5 bo byla prawie nowa, obszyta




taki to noworoczny poranek

IMG_20160101_085941.jpgIMG_20160101_090413.jpg

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Yebasto ma ?

Opublikowano

nie wiem czemu ale d2 od zawsze mi sie podoba. :kox:


szwagier ma taką samą.

Opublikowano

o tomciu jak ogarne sie z hajsem to je wezme

Masz info na FB

Opublikowano
  • Autor

nie ma webasta, zapomnialem o tym :) ale nagrzewa sie momentalnie, obecne mrozy -10 stopni, dosłownie 2 minuty skrobania na wolnych i 2km wystarczy aby zagrzac go do 70 stopni

Opublikowano

Kurna chata kanapa na kółkach :)

Toć tym wygodniej się jeździ niż w domu telewizornie ogląda :D

Gratki wygodnego wozidła :hi:

Opublikowano
  • Autor

zawias toćka w tocke z b5 (przod) oprocz jednego gornego wahacza :) ale fakt nie chce sie wysiadac nawet w dzisiejszy mroz

Opublikowano

Nie dziwię Ci się ;)

Marzy mi się taki wózek...wygodnie..komfortowo... Rodzinnie można wypad gdzieś za miasto zrobić, a nie wciskać się w niby Rodzinne b5 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie, b5 to masakra... o wiekszych dzieciach w fotelikach z tylu mozna zapomniec

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.