Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo mozliwe

Opublikowano
  • Autor

jutro trasa trojkat - Siedlce - W-Wa - Lublin - Siedlce, chyba z ranca pojade wymienic olej,bedzie wyzwanie weekendowe, 400KM na jednej butli 48L


updejt



trasy nie było, za to cały czas coś tam się dzieje z nudów kiedy dzieciaki latają po podwórku, grill w czarny połysk, był szarawy jak S4 w B5, i lampy plus kierunki

IMG_20160527_152046.jpg
IMG_20160527_152818.jpg


większych modów raczej nie będzie prócz bixów i dziennych w długich, może w tym roku

przyszły rok albo jeszcze nastepny to manual i jakieś nieduże turbo :) ale to już musi być konkretnie zaplanowane finansowo

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

nieduże turbo
:naughty:

dawaj jakieś szczegóły, na pewno już masz koncepcje

Opublikowano
  • Autor

nie mam kompletnie, poki co nie ma na to szans ze wzgledu na finanse, ale takie lajtowe 400km w manualu by mi w zupelnosci wystarczylo, na 1800kg wagi to pewnie bedzie z 5 s z groszami do 100tki

Opublikowano

Jestes pewny, ze chcsz manual? Wachlowanie biegami w limuzynie? ;)

Ten Tiptronic to wiele zniesie, a z jakims chinolem Gt30 to z dołu bedzie taki Nm, że banan nie będzie schodził z twarzy długo po przejażdżce ;)

Opublikowano
  • Autor

jest fajny ale powolny, sama przekladka na manual to jakies -1.5s do setki w tym aucie, pojezdze rok dwa i pewnie zatesknie wlasnie za manualem

Opublikowano

a sa szybsze tipy w miare P&P ?

Opublikowano
  • Autor

nie bardzo, ogolnie typ tipu byl jeden 5hp24, jesli byly roznice to tylko w przelozeniach poszczegolnych biegow, jednostki sterujace byly wszedzie podobne i podobnie wolno one dzialaly, komp silnika i skrzyni sa ogolnie mocno powiązane więc jaka kolwiek proba zalozenia innej calkiem skrzyni czy konwersji na manuala w tym aucie to gruba rzezba - bo a8 4.2 w manualu nie wychodzily - i tu sie zaczyna wlasnie gruba kasa bo do trubo + manual to juz najlepiej ECU Mastera sklecic za 2 kafle wzwyz

Opublikowano

No to nalezy pokombinowac w sofcie od TIPA.

Ja bym nie wkladał manuala :P Lepiej tą kase zainwestować w turbo bo przeciez 0-100 scigac sie nie bedziesz, a wyzej to ile bedzie tych zmian biegow ?;)

Teraz trzeba miec 100-200 aby liczyć się na dzielni ;)

Opublikowano
  • Autor

może i tak, ale poki automat smiga to moglbym go sprzedac za jakies poltora tysia, a wiadomo zawsze będzie apetyt na więcej, dlatego spokojnie coś się wykombinuje

Opublikowano

Jakby co trzymam kciuki i kibicuje projektowi :)

Opublikowano
  • Autor

hehe dzieki ale jeszcze ciut przy wczesnie ;)

Opublikowano

6hp nie podejdzie?

Zawsze to niuty większe wytrzymywać musiały ;)

Opublikowano
  • Autor

nie mam bladego pojecia czy cos z d3 by podeszlo... ale to wiazalo by sie z przerobieniem wiazki i wraz pakowaniem innego kompa silnika wiec bez sensu rzezbic zeby miec automat, lepiej wywalic wszystko co zbedne i jezdzic manualem

Opublikowano

a jakie koło zamachowe byś wkładał w przypadku konwersji na manual?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

najlepiej z s8 przedlifta, od v8 D1 chyba tez pasuje


dzis naszlo mnie na test 0-200-0... hamulce zimne wiec moze byc jeszcze ciutke lepiej


tu juz byly cieple

https://www.youtube.com/watch?v=fhJGS63w-Pw

Opublikowano

kotwicę rzucałeś ????

Opublikowano

przyjemnie jeździ ten tapczan na kółkach :wink:

Opublikowano

ładnie się spowalnia teraz bryka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ten hebel naprawdę daje rade i jest tani jak barszcz... Auto blisko 2 tony, wiec w takim b5 gdzie jest 500kg mniej to by była masakra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.