Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
40 minut temu, seweryn662 napisał:

witam, czy posiada ktoś instrukcję jak zakodować asystenta rozpoznawania znaków drogowych?

Do tego nie wystarczy tylko kodowanie. Potrzebna jest rowniez parametryzacja kamery np. za pomoca vcp odis

Opublikowano

hmm, czyli jak asystenta świateł drogowych i line asystenta zrobiłem bez parameryzacji kamery, to akurat do zakodowania znaków drogowych będzie potrzebna parametryzacja kamery?

Opublikowano
5 minut temu, Muskel1 napisał:

Masz jakieś konkretne strony z tymi plikami i manualami?

na szybko pierwszy link z google: 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

podczas kodowania napotkałem na pewno problemy a mianowicie:

1) Aktywacja widoku kamery 360 stopni tylko z kamera wsteczna

09 (Cent. Elect.) -> Adaptacje -> Visual display for park assist -> zmiana na "with OPS 360"

Kodowanie zostaje przyjęte, nie wyskakują żadne błędy. Po resecie MMI wchodzę w kamerkę nic się nie zmienia. Po wejściu w ustawienia kamery nie ma tej jednej dodatkowej opcji "Widok".

2) Aktywacja "Easy entry". Posiadam fotel z elektryczna regulacja oraz masażami natomiast brak pamięci fotela. Czy będzie to działać?

"Seat Adjustment Drivers Side (36)

● Long Coding

● Change Easy_Entry_front to Active <-- Jak to zrobić?

● Press and hold green check mark to accept

● “Store settings on remote control key” must be selected in the MMI Driver’s Seat settings page

Additional coding:

● 09 Central Electrics ● Byte 14, bit 2 change from 0 to 1 and  <-- Zrobione. Wyskoczyła mi opcja w ustawieniach siedzeń "Udogodnienie przy wsiadaniu" ale system jest niedostępny

● 36-Seat Adjust Drivers Side ● Byte 14, bit 2 change from 0 to 1" <-- Nie mogę zrobić

Mam problem z wejściem w sterowniki 36 (Seat Adjustment Drivers Side) oraz 46 (Central Convenience) ze względu na błąd "No response from controller" a po skanie wyskakuję mi również "interface not compatible".

Kabel zakupiony od "majfrendów". Wersja VCDS 18.9

Jest ktoś w stanie z tym pomoc? Z góry dzięki ! Pozdrawiam

Edytowane przez piieczar

Opublikowano
  • Autor

Jak nie masz sterownika 36 Pamiec fotela to nie zrobisz tych kodowan  :hi:

Opublikowano

Mam sterownik 36 w VCDS natomiast nie mogę w niego wejść ze względu na błąd "no response from controller".

Chyba, że ten błąd oznacza, że go jednak nie ma? W takim razie ten sam problem mam z 46 (też go nie ma?)

Jesteś w stanie pomóc coś z tym widokiem kamery?

 

Edytowane przez piieczar

Opublikowano

Nie można aktywować rzeczy i funkcji, których nie ma:whistling:

Dodatkowo wersja 18.9 jest za stara. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ok czyli rozumiem, że jeżeli mam błąd "No response from controller" oraz "interface not compatible" to nie mam tych sterowników? Czy może potrzebuje wyższa wersje VCDS?

Możecie pomóc z widokiem kamery? Zakodowałem wszystko tak jak powinno być ale dalej nie działa.

Edytowane przez piieczar

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, piieczar napisał:

 

Możecie pomóc z widokiem kamery? Zakodowałem wszystko tak jak powinno być ale dalej nie działa.

Jak masz kamery 360 C to zadziała

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dokładał ktoś Matrixy w miejsce zwykłych LED? Kamery sa, rozpoznawanie znaków też, MCE 8W0907063 CG (obsługuje matrixy). @wrclagunamasz jakieś doświadczenie w tym? Wystarczy przełożyć i zakodować czy parametryzacja potrzebna?

Opublikowano
W dniu 21.01.2020 o 08:34, yogivw napisał:


Już mi podpowiedziałeś...

Zmieniłem tylko Bit 2 i 3  na aktywny Aktywny

Skorzystałem z opisu użytkownika ”dymekn”  w którym nie było  poniższej informacji ..

MCE 09 ---> Security Acces 16 (31347) ---> Adaptacja 10 ---> pozycja 17 aktywujemy 2

Sprawdzę i dam znać czy działa.

Dziękuje!

Pozdrawiam,
Paweł

 

Panowie,

nie poradziłem sobie z tematem.

1. nie dziala access kod, gdzie moge sprawdzic wlasciwy? pasujacy?

2. wchodze w adaptacje i mam liste jak na screenie, czy aby na pewno to wlasciwe miejsce? aktywujemy 2?

 

Pls o podpowiedz.

dzieki

A4B9.jpg

A4B9_2.jpg

Edytowane przez yogivw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś wie jak odblokować VIM (video in motion)

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Zbig208 napisał:

Ktoś wie jak odblokować VIM (video in motion)

A jaka jednostka i soft jest ?

Opublikowano
4 godziny temu, wrclaguna napisał:

A jaka jednostka i soft jest ?

MMI Nav Plus (7UG)

Soft 1117

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam PDC przód i tył po 4 czujniki. Mam zderzak sline przedni z 6 czujnikami i chciałbym je uruchomić w aucie, więc potrzebna zmiana kodowania z 4PDC na 6PDC. Czy jest taka możliwość bez ruszania tyłu? 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, rossgt napisał:

Mam PDC przód i tył po 4 czujniki. Mam zderzak sline przedni z 6 czujnikami i chciałbym je uruchomić w aucie, więc potrzebna zmiana kodowania z 4PDC na 6PDC. Czy jest taka możliwość bez ruszania tyłu? 

Tak to nie działa

Opublikowano

Witam , czy ktoś może podrzucić jak zmniejszyć siłę grzania foteli VCDSem ?? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 3.09.2020 o 17:01, seweryn662 napisał:

hmm, czyli jak asystenta świateł drogowych i line asystenta zrobiłem bez parameryzacji kamery, to akurat do zakodowania znaków drogowych będzie potrzebna parametryzacja kamery?

Podpowiesz jak uruchomiles line asystent i czy jego wlaczanie i wylaczanie jest tylko z funkcji przycisku na przelaczniku kierunków. 

Pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.