Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, wrclaguna napisał:

Asystent Swiateł Drogowych :hi:

z ciekawosci masz Lampy MATRIX ?

Wątpie, bo do matrixów musi być także duża kamera, ale to sam wiesz lepiej niz ja:wink:

Jedyne co mnie zastanawia czy oby na pewno kolega ma B9. Kamera na szybie w B9 była standardowym wyposażeniem do Audi pre sense i każde B9 ją ma. Druga sprawa, w B9 nie było chyba lusterek z kamerą w stopce. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Wątpie, bo do matrixów musi być także duża kamera, ale to sam wiesz lepiej niz ja:wink:

Jedyne co mnie zastanawia czy oby na pewno kolega ma B9. Kamera na szybie w B9 była standardowym wyposażeniem do Audi pre sense i każde B9 ją ma. Druga sprawa, w B9 nie było chyba lusterek z kamerą w stopce. 

Nie każda, spotkałem się kiedyś z Audi która nie miała wcale kamery, a czykolwiek była to tylko jedna sztuka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pellek napisał:

Nie każda, spotkałem się kiedyś z Audi która nie miała wcale kamery, a czykolwiek była to tylko jedna sztuka ?

Może ktoś wymontował:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

Asystent Swiateł Drogowych :hi:

z ciekawosci masz Lampy MATRIX ?

Nie mam, z asystentem chodziło mi o to, że drogowe samie się włączają lub wyłączają w zależności czy widzą samochód z przeciwka, tylko się wyłączają cale.

 

Poprzedniemu właścicielowi wymieniali szybę i widocznie taki syf wmontowali stąd te moje pytania, bo chciałem dołożyć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz asystenta świateł drogowych? Znaczek AUTO na desce i światła zmieniają się automatycznie z drogowych na mijania? Pisałem Ci już też na FB że to jest wideorejestrator ale już sam nie wiem czy nie wprowadziłem Cię w błąd. Szukałem nawet później i nie znalazłem takiej szyby / lusterka do B9. Szyba mogła być wymieniana, ale nie wymienili na szybę bez kamery bo sypało by błędami a szybiarze raczej nie mają diagnostyki. Wątpię żeby to była kamera do asystenta świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może dlatego nie ma dużej kamery i pre sense.  Możliwe, że na rynek us wychodziły także takie. Wersje eu miały wszystkie pre sene i kamerę na szybie.

W etka jest lusterko wsteczne z kompasem i kamerą w stopce. Nr. części 8W0857511C, właśnie takie jak Twoje.

 

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie 17-19 AUDI S5 RS5 S4 A4 A5 REAR VIEW MIRROR WITH CAMERA...

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli u mnie będzie działać tylko asystent świateł a jak chce coś więcej to musze wymienić szybę i dołożyć kamerę tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KakarottoSSJ2 napisał:

Czyli u mnie będzie działać tylko asystent świateł a jak chce coś więcej to musze wymienić szybę i dołożyć kamerę tak?

Na to wygląda.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Muskel1 napisał:

Możliwe, że na rynek us wychodziły także takie.

 

Sprawdziłem sobie kilka scanów aut z USA CANADA i rzeczywiscie nie miały adresu A5

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: Właśnie w wersjach eu też nie spotkałem się z brakiem A5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś opcja, albo tuning VCDSem, aby po włączeniu świateł mijania, automatycznie przygasało podświetlenie kokpitu?
Nie zauważyłem, aby coś takiego się działo. W dzień mam ustawione podświetlenie prawie na max, bo widok z kamerki jest jakiś ciemnawy, natomiast po zmroku wypala oczy. ;|
Nawet u mojej lubej w Astrze J z 2011 r zegary przygasają po włączeniu świateł.
W instrukcji znalazłem tylko opis adaptacyjnego natężenia podświetlenia w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu świateł przyciemnia ekran automatycznie. Sprawdź na nawigacji, przełącza wtedy na ciemne mapy. Kamerę masz oryginalnie czy dokładaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Muskel1 napisał:

Po włączeniu świateł przyciemnia ekran automatycznie. Sprawdź na nawigacji, przełącza wtedy na ciemne mapy. Kamerę masz oryginalnie czy dokładaną?

Navi przełącza się w tryb nocny. Nie chodzi o sam ekran, a o podświetlenie wszystkiego co jest regulowane pokrętłem jasności kokpitu.
Kamera dokładana, lecz oryginał nie chińczyk.

Edytowane przez M4R1O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...