Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla wyjaśnienia, wszelkie światełka diodowe robiłem sobie sam. Zakupiłem diody smd super jasne (kolor zimny biały) i do tego różne przejściówki takie jak do modułów led-owyh są. Można w sumie kabelkami połączyć i też będzie git. Lutownica w dłoń i świeci jak ta la la. H4 kupiłem jakieś tanie niebieskie (nie pamiętam firmy i nie chce wciskać kitu) taniocha niebieska wyblakła i zrobiły się białe :decayed:

I tak:

podświetlenie tablicy rejestracyjnej - zimny biały (własnoręczne żaróweczki z diod)

postojówki - zimny biały (diody kupione w sklepie motoryzacyjnym)

H4-ki - jakieś tanie niebieskie (teraz już białe :gwizdanie:)

Podświetlenie wnętrza - zimny biały (moduł led własnoręcznej roboty; można kupić za ok 20zł)

Podświetlenie zegarów, fisa, radia, klimy - czerwone diody ;)

Do diod do "+" montujemy rezystor ok400 ohm (ja mam 390) coby się nie zjarały (chyba że fabrycznie mają) i wszystko działa.

Efekt jak dla mnie przyjemny dla oka i kosztował mnie ok 50zł całość + trochę czasu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zmienić kolor felg.

koszty mikro ale roboty niestety dużo- u mnie 9 godzin(koszt 30 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też skusiłem się na Blue Vision i wcale nie świeciły na biało czy niebiesko. Świeciły tak samo jak zwykłe taniochy. Do dziś czuję się oszukany. :polew:

Takie odczucia są zawsze subiektywne. Jeżeli porównasz je do xenonu o barwie 5000K i w górę to świecą na żółto, ale przy porównaniu do zwykłych postojówek to już jest biało :wink4: One mają barwę 4300K :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też skusiłem się na Blue Vision i wcale nie świeciły na biało czy niebiesko. Świeciły tak samo jak zwykłe taniochy. Do dziś czuję się oszukany. :polew:

Takie odczucia są zawsze subiektywne. Jeżeli porównasz je do xenonu o barwie 5000K i w górę to świecą na żółto, ale przy porównaniu do zwykłych postojówek to już jest biało :wink4: One mają barwę 4300K :cool1:

Bluevision ma 3800-4000k i jest bez porównania do xenonu o barwie 4300k, wiec o efekcie białego światła nie ma co mówić, 4000k jest granicą białego swiatła, zamiast blue vision wolał bym kupic zarówki Phillips crystal vision te są o temperaturze 4300 :good: tylko trudno dostępne :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić ramki za 22 zł z przesyłką

a ja właśnie dokonałem dzisiaj tego modu :kox:, bo te moje srebrne zaczeły mnie wqrwiać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi podpowiedzieć co mogę zmienić u siebie mały modzik itp... czyli niski budżet... :cool1:

( nie chce pakować w auto porostu bo w poprzednim za dużo się rozpędziłem... :wink4:)

od tego są inne wątki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi podpowiedzieć co mogę zmienić u siebie mały modzik itp... czyli niski budżet... :cool1:

( nie chce pakować w auto porostu bo w poprzednim za dużo się rozpędziłem... :wink4:)

Mysle że w tych 14 stronach jest wystarczajaco dużo pomysłów na mały tani modzik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórzana nakładka na kierownicę 40 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórzana nakładka na kierownicę 40 zł :decayed:

:bicz3: miały być mody w dobrym kierunku :decayed:

Ja bym dodał białe diodowe oświetlenie wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórzana nakładka na kierownicę 40 zł :decayed:

:bicz3: miały być mody w dobrym kierunku :decayed:

Ja bym dodał białe diodowe oświetlenie wnętrza.

heheh tu sie narodził ten temat o ledowym podświetleniu wnętrza :kox: i powstał z wycinków ten :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t64301.0.html;highlight=o%C5%9Bwietlenie+wn%C4%99trza+led

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modów niskobudżetowych, które przeprowadziłem i moge polecić to:

-czarny znaczek OOOO na tył - srebrne autko

-malowanie zacisków (ja mam żółte)

-podświetlenie w nogach

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modów niskobudżetowych, które przeprowadziłem i moge polecić to:

-czarny znaczek OOOO na tył - srebrne autko

-malowanie zacisków (ja mam żółte)

-podświetlenie w nogach

czarny znaczek :good: może by tak przedni gril wymienić na chromowany i tam też walnąć czarny znaczek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modów niskobudżetowych, które przeprowadziłem i moge polecić to:

-czarny znaczek OOOO na tył - srebrne autko

-malowanie zacisków (ja mam żółte)

-podświetlenie w nogach

czarny znaczek :good: może by tak przedni gril wymienić na chromowany i tam też walnąć czarny znaczek :mysli:

gril jest ori przedliftowy i znaczek będzie w chromie ale ramka pójdzie w czarny mat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...