Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moim jedynym taki modem jest choinka zapachowa:D

.... i piesek z kiwajacą głową :polew: :polew:

Opublikowano

czasem moj pokiwa jak sie ze man zabierze;p plastikwym zabawako mowimy NIE:p

Opublikowano

Zalamalem sie.. :polew:

Opublikowano

Dibo dzis zrobie fotki i wrzuce.[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 10:20_________________________________________________tylko wieczorkiem ok ?

Opublikowano

Dibo dzis zrobie fotki i wrzuce.[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 10:20_________________________________________________tylko wieczorkiem ok ?

OK :good: W takim razie czekam na zdjątko :wink4:

Opublikowano

niestety fota dopiero jutro poniewaz aparat mi sie rozładował i ładuje, sorki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i co z ta fotka?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sorry chlopaki ,ale od grudnia do wczoraj nie moglem sie zalogowac na AKP robilem zdjecia w nocy ale nie wychodza mi i nic tam nie zobaczycie jedynie moge zrobic zdjecia w dzien.

Opublikowano

sorry chlopaki ,ale od grudnia do wczoraj nie moglem sie zalogowac na AKP robilem zdjecia w nocy ale nie wychodza mi i nic tam nie zobaczycie jedynie moge zrobic zdjecia w dzien.

To zrób te fotki, nawet w dzień. A czemu Ci w nocy nie wychodzą ?

Opublikowano

takim modem niskobudzetowym moze byc wyrezanie symetrycznych przeciwmieglnych tylnych;) :gwizdanie: :good:

Opublikowano

takim modem niskobudzetowym moze byc wyrezanie symetrycznych przeciwmieglnych tylnych;) :gwizdanie: :good:

:polew: Takiego moda się nie spodziewałem :tongue4:

Opublikowano

wklad pracy minimalny a auto nie wyglada pozniej jak kaleka z jednym swiatlem.

Opublikowano

wklad pracy minimalny a auto nie wyglada pozniej jak kaleka z jednym swiatlem.

Zgadza się, akurat jak zmieniałem lampy to sobie to wyrezałem :naughty:

Opublikowano

no;) :good:

Opublikowano

takim modem niskobudzetowym moze byc wyrezanie symetrycznych przeciwmieglnych tylnych;) :gwizdanie: :good:

Tylko jak ktos bedzie jechal za toba Karolu a ty bedziesz mial przeciwmgielne wlaczone to napewno nie bedzie za toba dlugo jechac :polew:

Ale :good:

Opublikowano

takim modem niskobudzetowym moze byc wyrezanie symetrycznych przeciwmieglnych tylnych;) :gwizdanie: :good:

Kurde, a ja myślałem kiedyś po kupnie, że poprzedniemu właścicielowi nie chciało się żarówki po prostu włożyć, więc ja to zrobiłem... :kox:

Opublikowano

Najlepszym modem niskobudżetowym jest zrobienie z sedana hatchbacka :decayed:

Stanąć przed garażem, wrzucić wsteczny i gaz do oporu... i z A4 zrobi się A3 :decayed::good:

A tak na serio to jak dla mnie najlepszym modem niskobudżetowym jest konkretne wypicowanie autka (mycie, polerka, plakowanie itp...) :good: :good: :good: i wtedy aż chce się jeździć autkiem :wink4:

Opublikowano

ale trzeba to zrobic samemu i miec satysfakcje z dobrze wykonanej roboty :good: u mnie z reguły zajmuje się tym syn... :good:

Opublikowano

A ja sam czyszczę autko bo sprawia mi to dużo przyjemności. Nigdy nie byłem na myjni jeszcze :tongue4:

Opublikowano

Jak sie mieszka w domu to można myć i czyscic samemu..., w mieście nie ma jak i gdzie :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.