Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki będą wkrótce... :naughty::kox::decayed:. Obecnie żaba jest rozebrana na części pierwsze... :evil:

Ci wszyscy to są koledzy, którzy mnie znają i była taka sytuacja, że zaraz po założeniu pokrowców nie chcieli wyjść z samochodu bo im tak się podobało siedząc w środku... Tak jak wspomniałem wcześniej, ktoś lubi brewki do Audi proszę bardzo, mi się podobają skórzane pokrowce i tyle :naughty::kox::notworthy:. Są różne gusta i guściki... Każdy tuninguje swój samochód według własnych upodobań tak żeby końcowy efekt zadowolił właściciela :>.

Ja zawsze chciałem mieć samochód ze skórzaną tapicerką :embarrassed: i dlatego te pokrowce skórzane mam założone :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wg. mnie to masz chlopie 100% racji, rob sobie auto tak, zeby sie Tobie podobalo i w miare swoich mozliwosci! :good:

ktos lubi brewki i jesli nie sa przypalowe to neich je zaklada

Ty masz skorzane pokrowce, Tobie sie podobaja to git

nie kazdy musi przeciez ostatnia zlotowke wrzucic w samochod, za cos trzeba jeszcze wypic :tongue4:

powodzenia, yO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wg. mnie to masz chlopie 100% racji, rob sobie auto tak, zeby sie Tobie podobalo i w miare swoich mozliwosci! :good:

ktos lubi brewki i jesli nie sa przypalowe to neich je zaklada

Ty masz skorzane pokrowce, Tobie sie podobaja to git

nie kazdy musi przeciez ostatnia zlotowke wrzucic w samochod, za cos trzeba jeszcze wypic :tongue4:

powodzenia, yO!

Jak ktoś ma mało kasy/ lub mu zwyczajnie szkoda to niech lepiej nic nie robi. Do audi nie pasuje "tani tunning", który zwykle = wioska. Sorry za OT.

Dla mnie jakiekolwiek pokrowce to wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adrian za poparcie :hi::).

Skórzane pokrowce to rozwiązanie tymczasowe Armistead, teraz są ważniejsze rzeczy niż tapicerka skórzana :rolleyes::przebiegly:. Jeżeli uważasz, że oryginalne felgi od S4 to tani tuning i zespolone lampy DEPO to :rolleyes::wallbash::blink::shocked:. Ja tuninguje swój samochód krok po kroku i według własnych upodobań. Nie podobają Ci się pokrowce. Twoja sprawa :wink4:.

Powiedział bym coś, ale nie będe się zniżał do Twojego poziomu :hi:.

Mi nie szkoda kasy na Audi :rolleyes:, poprostu dla mnie są teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia przy samochodzie m.in. wymiana klocków i tarcz hamulcowych, płynu hamulcowego i konserwacja :decayed::naughty::kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale porównanie twojego auta do S4 to .................potwarz dla S4.Rezaj sobie co tam chcesz , ale nie porównuj tego do kultowego auta.W twoim przypadku słowo "prawie" czyni ogromną różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adrian za poparcie :hi::).

Skórzane pokrowce to rozwiązanie tymczasowe Armistead, teraz są ważniejsze rzeczy niż tapicerka skórzana :rolleyes::przebiegly:. Jeżeli uważasz, że oryginalne felgi od S4 to tani tuning i zespolone lampy DEPO to :rolleyes::wallbash::blink::shocked:. Ja tuninguje swój samochód krok po kroku i według własnych upodobań. Nie podobają Ci się pokrowce. Twoja sprawa :wink4:.

Powiedział bym coś, ale nie będe się zniżał do Twojego poziomu :hi:.

Mi nie szkoda kasy na Audi :rolleyes:, poprostu dla mnie są teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia przy samochodzie m.in. wymiana klocków i tarcz hamulcowych, płynu hamulcowego i konserwacja :decayed::naughty::kox:.

Nie zrozumiałeś mnie.

Nie pisałem o Tobie, że szkoda Ci pieniędzy czy coś w tym stylu. Pisałem tylko o pokrowcach, nie podobają mi się, mogą być złote/srebrne ale to pokrowce. Spójrz parę postów wcześniej - wypowiadałem się o Twoim aucie pozytywnie.

Wypowiedź o tanim tunningu była do kolegi, który pisał nade mną. Ja uważam, że jeśli komuś szkoda pieniędzy to lepiej niech nic nie zmienia bo tylko popsuje. Ktoś ma parcie na zmiany a mało kasy to daje brewki, ledy etc i kołpaki bo w końcu za coś trzeba wypić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, źle zrozumiałem Twój post, bo początkowo myślałem, że chodzi o mnie :hi::notworthy:.

Jeżeli chodzi o porównanie do S4 to sobie tak napisałem... :rolleyes:. Nie porównuje swojej Audi do S4 bo kilka różnic jest. Nawet nie można sobie napisać "prawie jak S4"... :disgust:.

Lepsze zdjęcia będą niedługo :wink4: :>.

Oto moja żabka :decayed::

dsc000401g.jpg

dsc000412g.jpg

Pozdrawiam :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :> :polew:...i tak zostanie... Jak wiadomo stan dróg w Polsce jest nieciekawy :thumbdown::confused4::no:. Dużo dziur i kolein... :kwasny::wallbash:... Może kiedyś 1BE zawita u żabki :naughty::kox:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :> :polew:...i tak zostanie... Jak wiadomo stan dróg w Polsce jest nieciekawy :thumbdown::confused4::no:. Dużo dziur i kolein... :kwasny::wallbash:... Może kiedyś 1BE zawita u żabki :naughty::kox:...

1BE w B5 to kupa.. Jak juz zakladac to -40, -35. :)

Dzięki Adrian za poparcie :hi::).

Skórzane pokrowce to rozwiązanie tymczasowe Armistead, teraz są ważniejsze rzeczy niż tapicerka skórzana :rolleyes::przebiegly:. Jeżeli uważasz, że oryginalne felgi od S4 to tani tuning i zespolone lampy DEPO to :rolleyes::wallbash::blink::shocked:. Ja tuninguje swój samochód krok po kroku i według własnych upodobań. Nie podobają Ci się pokrowce. Twoja sprawa :wink4:.

Powiedział bym coś, ale nie będe się zniżał do Twojego poziomu :hi:.

Mi nie szkoda kasy na Audi :rolleyes:, poprostu dla mnie są teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia przy samochodzie m.in. wymiana klocków i tarcz hamulcowych, płynu hamulcowego i konserwacja :decayed::naughty::kox:.

Nie zrozumiałeś mnie.

Nie pisałem o Tobie, że szkoda Ci pieniędzy czy coś w tym stylu. Pisałem tylko o pokrowcach, nie podobają mi się, mogą być złote/srebrne ale to pokrowce. Spójrz parę postów wcześniej - wypowiadałem się o Twoim aucie pozytywnie.

Wypowiedź o tanim tunningu była do kolegi, który pisał nade mną. Ja uważam, że jeśli komuś szkoda pieniędzy to lepiej niech nic nie zmienia bo tylko popsuje. Ktoś ma parcie na zmiany a mało kasy to daje brewki, ledy etc i kołpaki bo w końcu za coś trzeba wypić.

Lub chrom na metry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:.

Oto zdjęcia mojej żaby (sesja letnia) :naughty::decayed: :>, może nie jakieś cudo, ale ważne, że jest:

dsc00529c.jpg

dsc00539h.jpg

dsc00531b.jpg

dsc00535q.jpg

dsc00540h.jpg

Pozdrawiam :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi jak koza, na zakrętach pewnie się zamieniasz miejscami z pasażerem :polew: Chyba że pokrowce nie są śliskie.

Zdjąłbym oznaczenia z tylnej klapy i zrobił coś z końcówką tłumika bo wygląda okropnie.

A tak poza tematem, chłopie masz 20 lat, czy każdy Twój post to musi być parada emotikonek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj.. cos nizej przydałoby sie... moja seria na 17 tak wysoko nie stała.... zakladaj jakis fajny zawias i juz bedzie trochu lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakrętach trzyma się jak przyklejony :>. Z przodu 225/45, a z tyłu 245/40. Dobrze. Pomyśli się o zawiasie 1BE.

No rzeczywiście trochę za dużo tych emotikonek :confused4:. Poprawie się :hi:.

W jakim sensie końcówka tłumika wygląda okropnie? :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, że podwójna rurka lepiej wygląda :naughty::decayed:, ale to może w przyszłości się zmieni :>.

Dziękuje za pozytywną opinie dotyczącą pokrowców :hi:.[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:28_________________________________________________...i stukneło 200.000 :> :decayed:

audia4200000.jpg

Kolejne zdjęcia już niedługo

Pozdrawiam :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...