Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM


dynamiquedci

Rekomendowane odpowiedzi

W aucie jest audio za ok 2000 zł i gwint AP który też 2500 zł kosztuje. Więc uważam, że nie zapłaciłem jakoś strasznie dużo.

Pochwal się audio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żadna tajemnica. Poszła za 22800 zł.

Teraz zauważyłem, ze była opisana na forum ze ktoś ją oglądał, i że malowana. Moje 2 mierniki nic nie wykazały. Kolega okiem dojrzał malowanie :P Ja jestem zadowolony :)

To, że malowana.....a co to za problem, byle dobrze była pomalowana. To nie auto salonowe za kilkadziesiąt tysi, żeby było bez skazy. A za taką, jak Twoja zakładając, że nie ma jakiejś ciemnej przeszłości, to cena spoko. Zawsze można kupić golasa za 17 tyś, a później ładować w doposażanie.

Wywal tylko te brewki i chromy z lusterek i od razu auto zyska super looka :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek fajny...pakiet s-line :thumbup1: ale te radio mi się nie widzi ;) no i ogólne rozwiązanie tego audio, ale nie jestem ekspertem :D ale rozumiem takie kupiłeś grunt że Ty jesteś zadowolony....

Bezawaryjności i powodzenia w modach :hi:

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek fajny...pakiet s-line :thumbup1: ale te radio mi się nie widzi ;) no i ogólne rozwiązanie tego audio, ale nie jestem ekspertem :D ale rozumiem takie kupiłeś grunt że Ty jesteś zadowolony....

Bezawaryjności i powodzenia w modach :hi:

Audio napewno będzie zmodyfikowane, za to co jest w aucie kupie coś normalnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewki i ten paskudny chrom out

popieram, te brewki tragedia. Chrom z luster out bo to nie pasuje kompletnie do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...