Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 lub 1 wiatrak na chłodnicy


paul08

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma pojęcie jak to się dzieje się w jednym roku produkcji A4 B7 1.8T 163km były 2 wiatraki chłodnicy lub jeden i pytanie czy elektryka gniazda, piny (czy można zmienić pas przedni z 2 wiatrakami na taki co ma 1 wiatrak)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zależne to było od kilku rzeczy, np. jaka strefa klimatyczna, lub wyposażenia np. czy auto było wyposażone w hak. Bez problemu można zmienić pas, tyle że razem z modułem. Wtyczki modułów jak dobrze pamiętam i układ pinów w nich są takie same. :)

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to jest dobre miejsce na zapytanie czy w aucie jak w profilu wystepował tylko jeden wiatrak? bo sprawa wydaje mi sie dziwna mysle iz winny byc dwa. obecnie jest jeden na pol chlodnicy od strony kierowcy czy to normalne :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to jest dobre miejsce na zapytanie czy w aucie jak w profilu wystepował tylko jeden wiatrak? bo sprawa wydaje mi sie dziwna mysle iz winny byc dwa. obecnie jest jeden na pol chlodnicy od strony kierowcy czy to normalne :eusathink:

Tak jak kolega pisał wyżej zależy od strefy klimatycznej np Hiszpania i np jak jest fabrycznie zamontowany hak to zawsze są dwa dla mnie osobiście to jest chore ze za wszystko trzeba płacić nic nie dają w podstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie tez jest zamontowany hak raczej fabrycznie nie korzystam z niego, bo jest mi nie potrzebny i posiadam również jeden wentylator i żaluzje. Gdzieś kiedyś na forum czytałem, że powinny być dwa jak jest hak.

Dodatkowo wiem, że zależy to tez od strefy klimatycznej, na jaki kraj wychodził model. Mój był na Szwecję może dla tego jest tylko jeden wiatrak.

Edytowane przez lukaszek13ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie golas bez haka za to kraj pochodzenia to Włochy - 2 wiatraki.

W B5 w benzynie zawsze były 2, jeden od klimy drugi kręcił się cały czas od zapalenia auta nawet zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...