Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 11.11.2015 stałem się posiadaczem Audi a4 b6 1.8 T w wersji s-line auto kupione od kolegi z forum.Rozrząd zmieniony filtry, oleje tez także pakiet startowy miałem z głowy. Przejechane ma 275 tys. Pod maską BFB dołożony filtr stożkowy K&N oraz zrobiony przelotowy wydech.

w środku :

-tempomat

-skóra

-navi RNS-E LED z mapami 2015

-2 x el. szyby

-skrzynia 5

-FIS

-kiera s-line

-gałka z pakietu sport

Z zewnątrz ori. pakiet s-line

koło na lato 19 rs4

zima alu 16 z a6 c5

przy zakupie auto wyglądało tak:

4b00fc35efdd851fmed.jpg

Aktualnie zmieniony został tylko przód tzn. środek lamp, gril i kratka zderzaka poszły na czarno no i wpadły HIDY 5000K

4469b7ecf277e6aemed.jpg

Co do planów to nie bd się rozpisywał. Jak coś ogarnę to bedę pisał na bieżąco

Edytowane przez Marcinn993

Opublikowano

Kolor robi wrażenie:) auto znane:) powodzenia

Opublikowano

bardzo ladna audiczka powodzenia w modach

Opublikowano

Ładna sztuka zacny kolorek ;) powodzenia w modach.

Opublikowano

Ładna sztuka zacny kolorek ;) powodzenia w modach.

Witaj,

Piękna sztuka!

lakier, koło + pakiet czerń = idealne zestawienie :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

piękna JEst !!! tylko mi do szczęścia brakuje ze nie avant

Opublikowano

Od kogo z Łodzi ja szarpnales ?

Opublikowano
  • Autor

piękna JEst !!! tylko mi do szczęścia brakuje ze nie avant

Dzieki:) szukałem sedana, avant jest mi nie potrzebny ;)

Od kogo z Łodzi ja szarpnales ?

Od rafał1988

Opublikowano

piękna JEst !!! tylko mi do szczęścia brakuje ze nie avant

Dzieki:) szukałem sedana, avant jest mi nie potrzebny ;)

Od kogo z Łodzi ja szarpnales ?

Od rafał1988
To faja nic nie mówił ze sprzedaje :decayed:

Fajne autko gratki zakupu ;)

Opublikowano
  • Autor

piękna JEst !!! tylko mi do szczęścia brakuje ze nie avant

Dzieki:) szukałem sedana, avant jest mi nie potrzebny ;)

Od kogo z Łodzi ja szarpnales ?

Od rafał1988
To faja nic nie mówił ze sprzedaje :decayed:

Fajne autko gratki zakupu ;)

Kupił b7 w avancie :)

Opublikowano

Kolor jest mega :)

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :) Filtr i przelot dały coś mocy ?

Opublikowano

wzucisz jakieś zdjecia srodka?

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna sztuka :) Filtr i przelot dały coś mocy ?

nie mam pojęcia auto nie było hamowane :)

wzucisz jakieś zdjecia srodka?

wrzucę w najbliższym czasie jak jakieś zrobie

Opublikowano

Autko naprawdę robi wrażenie, niczego sobie

Opublikowano

wiesz o tym że to przełożony angol nie ?

Opublikowano

Z tego co pamiętam to nawet w ogłoszeniu pisało.

Opublikowano

to git, gorzej jak kupujący by nie wiedział :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wiesz o tym że to przełożony angol nie ?

Wiem :)

Długo nic sie nie działo ale oto mała aktualizacja tematu w aucie za duzo sie nie zmieniło wpadło ledowe oświetlenie tablicy założyłem koła na lato, pomalowałem w nich dekielki no i pare małych drobiazgów takich jak

Dokładka z cupry

be19ea0dc8610960med.jpg

Tylna listwa zderzaka pomalowana plastidipem na czarno

eeb7195189415876med.jpg

Wypolerowałem końcówki wydechu

9790e833f5e4b389med.jpg

No i mały gadżet etui na kluczyk

72ad235668d6c125med.jpg

A tu pare fot jak autko wyglada

bf3515bbf4f92537med.jpg

72e7860119c9e44fmed.jpg

da1d0b1a57a14b9fmed.jpg

98118d71fde340b2med.jpg

Opublikowano

Piękna jest :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.