Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po treningach nie należy wyciagać żadnych wniosków typu "Och i Ach".

Tu nie chodzi o "och" i "ach", co do rezulatatów, bo treningi nigdy nie są miarodajne.

Tu chodzi o "och" i "ach", że w końcu jeżdżą.

Cieszyłęm się dzisiaj jak małe dziecko z nowej zabawki :decayed:

To prawda. Dzisiaj nie miałem czasu tego oglądać w robocie, ale jutro na kwalifikacjach to chyba jajko zniosę... :kox:

Idę spać, będzie szybciej :decayed:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert 8 czas po 1 części kwalifikacji :)

Opublikowano

Przed Szumim :good:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 12:27_________________________________________________

http://igool.tv/mecze.php tutaj znacznie lepsza jakość

:good: :good: :good:

Opublikowano

Kubek 7 w Q2 :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 12:44_________________________________________________i Kubek 9 w Q3

Opublikowano

REWELACJA jest pierwsza dziesiątka :good: :good: :good: :> :>

Opublikowano

ale dali ciała Ci nasi komentatorzy z Button'em w Q2... normalnie padałem... zauważył ktoś?

Opublikowano

nio i to jak :polew:

po pierwszym sektorze miał 0,1 przewagi nad 10 zawodnikiem a podniecony Kochański opowiada, że Button jest na bardzo szybkim okrażeniu :polew:

Po drugm sektorze dalej się nie zorientowali a na koniec okrążenia Borowczyk mówi: "nie udał się 3 sektor Buttonowi" :polew: :polew:

Opublikowano

Całe szczęście Borowczyk nic nie mówił o pannie Nikol Szlezindżer, partnerce Lułisa Hamiltona :polew:

Opublikowano

i o chmurkach tez dzisiaj nie opowiadła, na szczęscie :polew:

Brakuje Pana Mikołaja Sokoła przynajmiej wg mnie.

Opublikowano

wydaje się ze bolid renault bedzie lepiej jechac z pełnym bakiem i tu mozna liczyc na jakąś poprawe lokaty

Opublikowano

To tak, jak Kochański komentował przed kwalifikacjami wyścig Porsche Cup.

"Największym zaskoczeniem jest to, że za Polakami znaleźli się najbardziej utytułowani zawodnicy. Np. ...

Yyyyyyyy....

Yyyyyyyy....

No. Nie będziemy teraz tu przytaczać nazwisk."

Normalnie yebłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a juz jak mnie wk***ia jak Zientarski mowi, ze "LACZYMY SIE ZARAZ Z CALA POLSATOWSKA RODZINA"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sick3:

nie jest zle, nowy team, nowy bolid

przewaga doswiadczenia po stronie Kubka nad Pietrovem ogromna

no i ciesze sie, ze Alonso w koncu se pojezdzi :good:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 13:45_________________________________________________

nio i to jak :polew:

po pierwszym sektorze miał 0,1 przewagi nad 10 zawodnikiem a podniecony Kochański opowiada, że Button jest na bardzo szybkim okrażeniu :polew:

Po drugm sektorze dalej się nie zorientowali a na koniec okrążenia Borowczyk mówi: "nie udał się 3 sektor Buttonowi" :polew: :polew:

no to bylo boskie :polew:

Opublikowano

zastanawiająca jest różnica czasu Kubicy miedzy 2Q a 3Q prawie sekunde gorzej w 3Q co świadczy,że jechał na twardszej mieszance...Z czasem z 2Q w 3Q byłby czwarty... :gwizdanie: Czołówka ruszy na miększej mieszance a to duże ryzyko bo opony z max paliwem znacznie się scierają i w połowie wyścigu mogą mieć kłopoty...

Opublikowano

Podobno Bert Mejlander bedzie SLSem teraz jezdzil :gwizdanie:

Opublikowano

zastanawiająca jest różnica czasu Kubicy miedzy 2Q a 3Q prawie sekunde gorzej w 3Q co świadczy,że jechał na twardszej mieszance...Z czasem z 2Q w 3Q byłby czwarty... :gwizdanie: Czołówka ruszy na miększej mieszance a to duże ryzyko bo opony z max paliwem znacznie się scierają i w połowie wyścigu mogą mieć kłopoty...

No i wlasnie moze tu jest szansa Kubka. Opony. Obawiam sie, ze Barichello i tak przeskoczy ze 2-3 pozycje na starcie na nowkach sztukach gumach, czyli lyknie Roberta.

Opublikowano

Prawda to, ze silnik Reno w Reno jest słabszy niz ten w RedBullu?

Opublikowano

Prawda to, ze silnik Reno w Reno jest słabszy niz ten w RedBullu?

Tego nie dojdziemy nigdy - brak oficjalnych danych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.