Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi im po prostu o bezpieczeństwo. Ale fakt faktem przepis martwy i powinni wykasować go. A pamiętacie jak Hamilton kiedyś załatwił Raikonena albo Massę przy wyjeżdzie z boxów, kiedy się zapaliło czerwone światło?

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi im po prostu o bezpieczeństwo. Ale fakt faktem przepis martwy i powinni wykasować go. A pamiętacie jak Hamilton kiedyś załatwił Raikonena albo Massę przy wyjeżdzie z boxów, kiedy się zapaliło czerwone światło?

załatwił Kiminego i było to w Kanadzie w 2008 roku. Pamiętne GP :good: :>

Wyścig do zassania:

http://x7.to/zput7g

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

endriuu OGROMNE dzieki za wstawkę, rewelacja :notworthy: :notworthy: :good:

Opublikowano

A pamiętacie jak Hamilton kiedyś załatwił Raikonena albo Massę przy wyjeżdzie z boxów, kiedy się zapaliło czerwone światło?

Jak mozna nie pamietac tego GP? :shocked:

Opublikowano

Chlopaki czy ktos mi powie moze jak ogladac na zywo gp malesji w internecie bo juz drugi sezon ucieka mi przez palce a niestety norweski eurosport nie transmituje jedynki live wiec moze macie cos sprawdzonego :slina:

Opublikowano

Sprawdzaj ten wątek przed wyścigiem - zazwyczaj ktoś wrzuca aktualny link.

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki czy ktos mi powie moze jak ogladac na zywo gp malesji w internecie bo juz drugi sezon ucieka mi przez palce a niestety norweski eurosport nie transmituje jedynki live wiec moze macie cos sprawdzonego :slina:

zawsze tu jest

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=motorsport

Opublikowano

Stokrotne dzieki mam nadzieje ze sie uda pozdro. :hi:

Opublikowano

Chodzi im po prostu o bezpieczeństwo. Ale fakt faktem przepis martwy i powinni wykasować go. A pamiętacie jak Hamilton kiedyś załatwił Raikonena albo Massę przy wyjeżdzie z boxów, kiedy się zapaliło czerwone światło?

No wiesz co? Jak można nie pamiętać?

A kto wtedy wygrał :naughty:

Opublikowano

Chodzi im po prostu o bezpieczeństwo. Ale fakt faktem przepis martwy i powinni wykasować go. A pamiętacie jak Hamilton kiedyś załatwił Raikonena albo Massę przy wyjeżdzie z boxów, kiedy się zapaliło czerwone światło?

No wiesz co? Jak można nie pamiętać?

A kto wtedy wygrał :naughty:

Kto wygrał to pamiętam, pamiętam też że ham walnął w jakąś ferrarke, tylko kogo to była dokładnie nie pamiętałem.

Opublikowano

Chodzi im po prostu o bezpieczeństwo. Ale fakt faktem przepis martwy i powinni wykasować go. A pamiętacie jak Hamilton kiedyś załatwił Raikonena albo Massę przy wyjeżdzie z boxów, kiedy się zapaliło czerwone światło?

No wiesz co? Jak można nie pamiętać?

A kto wtedy wygrał :naughty:

Kto wygrał to pamiętam, pamiętam też że ham walnął w jakąś ferrarke, tylko kogo to była dokładnie nie pamiętałem.

Raikonena :decayed:
Opublikowano

Chodzi im po prostu o bezpieczeństwo. Ale fakt faktem przepis martwy i powinni wykasować go. A pamiętacie jak Hamilton kiedyś załatwił Raikonena albo Massę przy wyjeżdzie z boxów, kiedy się zapaliło czerwone światło?

No wiesz co? Jak można nie pamiętać?

A kto wtedy wygrał :naughty:

Kto wygrał to pamiętam, pamiętam też że ham walnął w jakąś ferrarke, tylko kogo to była dokładnie nie pamiętałem.

Ale za to jak walnął :D Drugiego takiego wypadku jeszcze nie widziałem :D

Opublikowano

Jest wesoło :naughty:

Brawo Kubica, brawo Pietrov! :good:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 10:37_________________________________________________O kuźwa, Pietrov jednak słabo...

Opublikowano

tak dobrze żarło i zdechło fak :wallbash:

Opublikowano

Troszkę dostali sraczki z tą flagą :disgust:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 11:00_________________________________________________Czarli Łajting to ciota :decayed:

Opublikowano

taa 5 minut by poczekali i było by ok, a teraz wyjechał 4 [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 11:10_________________________________________________6 nie jest źle

Opublikowano

f*ck - czemu odpuścił ostanie okrązenie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.