Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brak reakcji ze strony sędziów na szaleństwa kierowców np. w alei serwisowej to prosta droga do jakiejś mniej lub bardziej groźnej kolizji, a wtedy będzie dopiero kaszana.

Jakoś umknęło zespołowi sędziów kiedy Alonso wyprzedzał Massę na wjeździe do boksów.

Pewnie byli zbyt zajęci dyskusją o karze dla Hamiltona... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pewnie byli zbyt zajęci dyskusją o karze dla Hamiltona... :gwizdanie:

Raczej jak zrobic by mu żadnej nie dać :disgust:

Opublikowano

a mnie nie dziwi forma schumachera

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=16180

roztrwonił swoje dobre imię na drobne

to już jest inne F1 niż za najlepszych czasów Szumiego...wtedy miał najlepszy bolid, zespół i wszystko było pod niego... teraz jest inaczej....a i checi pewnie też już nie takie jak kiedyś

Opublikowano

Brak motywacji. Dostał pierwszy raz po du.pie. I się zamknął w sobie.

Opublikowano

Jakoś umknęło zespołowi sędziów kiedy Alonso wyprzedzał Massę na wjeździe do boksów.

kiedy dochodzi do takich sytuacji pomiędzy kierowcami jednego teamu, a do tego nie ma "ofiar"

to raczej sędziowie zostawiają sprawe do wyjasnienia wewnątrz zespołu.

Ew. udzielają delikatnej reprymendy szefowi team'u aby porozmawiał ze swoimi "driverami"

P.S

co nie zmienia faktu, że Alonso zachował się jak zwykły zadufany w sobie megaloman, samolub i cham

Opublikowano

Massa to w tym roku jedynie może mu pokazać palec. W tym roku widać mocną konkurencie w teamach. Alonso-Massa, Schumacher-Rosberg. Kubica-Petrov, Hamilton - Button.

Opublikowano
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Massa to w tym roku jedynie może mu pokazać palec. W tym roku widać mocną konkurencie w teamach. Alonso-Massa, Schumacher-Rosberg. Kubica-Petrov, Hamilton - Button.

Petrov konkurecją dla Roberta???

Opublikowano

7 pozycja startowa Roberta :good:

Opublikowano

7 pozycja startowa Roberta :good:

rewelacja :>[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 16:01_________________________________________________To już normalne przegięcie!!

Ham i McLaren robia co chcą a inni nawet nie mogą popełnić błędu i od razu są kary!!

http://f1.pl/Artykul.82+M5a5cd3d9a81.0.html

Opublikowano

7 pozycja startowa Roberta :good:

rewelacja :>[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 16:01_________________________________________________To już normalne przegięcie!!

Ham i McLaren robia co chcą a inni nawet nie mogą popełnić błędu i od razu są kary!!

http://f1.pl/Artykul.82+M5a5cd3d9a81.0.html

Po raz kolejny FIA udowadnia swoją stronniczość :wallbash:
Opublikowano

wszyscy o tym wiedzą, że asfalt jest wynoszony na laury za każdym razem, tatuś pewnie dobrze liże dupkę, frajer :black:

Opublikowano

kubica 8, troche kiszka ale na starcie jakies zamiesznie bylo no i potem go blokowali te dwa lobuzy :( dobrze czarneckiemu z ta opona, moze przestanie tak kozaczyc

Opublikowano

:black: ale urwał ten czarniutki... :naughty:

U Kubicy niefart z tym kontaktem zaraz na starcie :kwasny: i go objechali...

Vettel nie ma szczęscia :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.