Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale URRRWAL, To bylo dobre! :kox: Seb znow dal czadu, ale Hörner mowil cos ze WEBBER SEBowi malo miejsca do walki zostawil... :cool1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brawa dla Robcia oczywiscie, ale tez dla ........... Hamiltona, kiedyś go nie lubiłem za jego chamska jazdę, bezczelność. etc. Od dziś mu kibicuje bo nie jeździ zachowawczo, a widowiskowo, widać, że przyjechał się ścigać. On tam pier.... co mu inżynier gada, chce wyprzedzać i to robi.

Opublikowano

wyscig ciekawy szkoda ze robert nie dal rady rosbergowi,

Opublikowano

, ale Hörner mowil cos ze WEBBER SEBowi malo miejsca do walki zostawil... :cool1:

Jasne, najlepiej jakby WEB zjechał do boksu, żeby Sebcio mógł sobie wyprzedzić.

Poprostu gówniarz poczuł się trochę za pewnie.

Opublikowano

ktos by podczepił adresy stron gdzie mozna ogladac polsat bo ciagle musze szukac...

własnie :decayed:

a macie... :wink4:
Opublikowano

Szkoda, że KUB nie dał rady ROS

Brawo HAM

Brawo PET

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

VET dał ciała na całej linii a na pewno będzie zwalał wine na WEB.

Szkoda, że nie po padało, ale ogólnie ciekawy wyścig.

Opublikowano

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

???

Opublikowano
  • Autor

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

???

co TY piszesz ? to była walka
Opublikowano

GP Turcji 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://sharingmatrix.com/file/6429027/F1_Grand_Prix_Turcji_2010PL.asf

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano

Jakoś dzisiaj SC nie wyjechał po tym Vettel wjechał w Webbera, no ale wiadomo McLareny były z przodu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jakoś dzisiaj SC nie wyjechał po tym Vettel wjechał w Webbera, no ale wiadomo McLareny były z przodu :gwizdanie:

nie było powodu ,Vetel był poza torem
Opublikowano

No VET mnie dziś zaskoczył, yebany!!

A że nic się nie stało podczas walki HAM I BUT, to zasługa tylko Buttona, bo wiedział, że HAM nie odpuści i zrobi BUUM. A z tym że Buttonowi miało braknąć paliwa, to ja myślę że to jakaś ściema, żeby dojechali do mety bez szarżowania, bo tam w boksie to w oczach by posiwieli.

Pietrow dziś miał części, które wcześniej testował Robert, poszło mu nieźle, ciekawe jak dalej.

Opublikowano

Jakoś dzisiaj SC nie wyjechał po tym Vettel wjechał w Webbera, no ale wiadomo McLareny były z przodu :gwizdanie:

nie było powodu ,Vetel był poza torem

No, nie było powodu bo Hamilton był na P1. Wciąż mam na myśli bodajże Chiny jak to SC wyjechał, żeby przez "pół godziny" :wink4: odłamek nosa pozbierać. Robert stracił wtedy pozycje na rzecz Lewis'a, a później w Hiszpanii, kawałek z przedniego spojlera leżał sobie na torze i jakoś nawet się po niego nie kwapili. Tak, wiem leżał na brudnej części toru

Opublikowano

Według mnie nie było powodu na SC. Z tego co widziałem po wyścigu to Vettel fajnie zwalał winę na Webbera, a sam zawinił i to nie pierwszy raz.

Opublikowano

Heh, jak Vettel obejrzał powtórkę to pewnie nieco zmiękł. Trudno winić Webbera który jechał swoim torem za to, że Vettel będąc ledwo pół samochodu przed nim, próbował zajechać mu drogę. :)

No i szkoda Buttona, ale wiadomo było że czarny nie odpuści - jemu stłuczki niestraszne :decayed:

Opublikowano

Heh, jak Vettel obejrzał powtórkę to pewnie nieco zmiękł. Trudno winić Webbera który jechał swoim torem za to, że Vettel będąc ledwo pół samochodu przed nim, próbował zajechać mu drogę. :)

Powinien zmieknąć, jak najbardziej, ale chyba jest troszkę zarozumiały i do błędu się nie przyzna.

No i szkoda Buttona, ale wiadomo było że czarny nie odpuści - jemu stłuczki niestraszne :decayed:

I tym sposobem każdy wie, że Lewis'ek nie odpuszcza i albo zaliczy dobry manewr, albo nie ukończy wyścigu :kox: i to jeszcze nie sam. Button wiedział i pojechał szerzej :oklaski:

Opublikowano

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

???

co TY piszesz ? to była walka

to pisze, że ALO świadomie i złośliwie zjechał do wewnętrznej zajezdżając dorgę i przebijajac opone PET.

Następny zakręt był w prawo i mógł śmiało trzymać się swojej linii.

Formula 1 : GP Turkey 2010 - Petrov ( Pietrov ) vs Alonso , Petro de la Rosa vs Algersuari

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.