Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam nadzieję że kubica ich rozedrze :kox: czyli 3 miejsce przed buttonem,

alonso jeszcze nie powiedział ostatniego słowa :cool1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Q2 był 6 ale sądzę że nie chciał chłopak ryzykować w 2 sektorze jeszcze bo tam ślisko.

Teeraz powinien zagrać wabank ;D

Opublikowano

W trakcie Q1 musiałem spojrzeć na kalendarz, czy przypadkiem gdzieś nie umknęła mi jedna doba i czy to juz nie jest wyścig :)

Coś niesamowitego :)

Zaczyna się Q3. Chciałbym PP dla Roberta, ale bądźmy realistami.

Stawiam na Hamiltona.

A Wy?

Opublikowano

Już za późno zaczeło sie :naughty:

Ciśnij Robert !!! :>[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:57_________________________________________________Wszystko w rękach pogody, Robert pozostaje w boxach[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 15:04_________________________________________________NIEWIARYGODNY wynik super brawo !!!! :)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Pierd. czar... :wallbash:

Opublikowano

hamilton wody na torze się nie boi, skubany [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 15:13_________________________________________________

Pierd. czar... :wallbash:

no ;( :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew, łabędzi śpiew,

Opublikowano

VET .

Ale uuuuurrrrrrrrwaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłł

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale sie dzieje :naughty:

Opublikowano

Brawo, Robert 3 :brawo:

Opublikowano

Jaki vettel amator.. ;/ Ja bym na miejscu Buttona mu nawkładał :gwizdanie:

Świetne 3 miejsce super ;] mogło byc 2 gdyby nie ten poslizg w alei ale NIE MA CO NARZEKAC JEST PODIUM ! :notworthy::good:

Opublikowano

ładny prezent Vetela :wink4::naughty:

znowu sie młodemu krew burzy :cool1:

Opublikowano

Szkoda, że Robert dał ciała w boksie, ale trudno. Jest pudło. Brawo :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Piękny manewr Rosberga. Pokazał Schumiemu , gdzie jego miejsce :decayed:

Brawo PET. Z końca stawki przywiózł punkty.

Order Uśmiechu dla VET za to, że po raz kolejny udowodnił, że ma zryty beret. Psycha nie nadąża za talentem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie w pełni Roberta błąd. Zespół dba o swoje stanowisko powinien je osuszać jak tylko mógł ale widać ślisko dość tam było.

Opublikowano

Brawo Robert,piękny wyścig :brawo:

Opublikowano

Nie w pełni Roberta błąd. Zespół dba o swoje stanowisko powinien je osuszać jak tylko mógł ale widać ślisko dość tam było.

W czasie deszczu to można sobie osuszać do woli :decayed:

Zresztą sam Robert przyznał, że jego błąd, że się zdekoncentrował

Opublikowano

ładne pudło Kubicy, już dawno tak nie byłem zadowolony :kox:

webber miał farta i cieszy mnie to:) Szkoda że Pitek zawalił kwalifikacje, bo mógł skończyć podobnie jak na Węgrzech - w wyścigu wykręcił lepszy czas kółka niż Alonso :cool1:

Opublikowano

następny będzie lepszy :evil:

Opublikowano

zajebiaszczy wyścig :good:

VET po raz kolejny udowodnił, że jest mocno przereklamowany.

Brawo HAM (choć go nie lubię)

KUB już dawno tylu błędów nie popełnił, ale mimo to świetny wyścig. Brawo

Brawo również dla MAS

Oby tak dalej się działo w F1 :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.