Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten rusek alioszyn miał dzis testy w renaulcie, ruscy ładnie tam pchają kasę

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekaw jestem kiedy Robert będzie mistrzem świata w F1 :mysli:. Gdyby miał porządny bolid i nie napotykały go awarie to bu już dawno był mistrzem. W BMW Sauber co chwile jakieś awarie bolidu były, w Renault też nie lepiej... :confused4:

Opublikowano

ten rusek alioszyn miał dzis testy w renaulcie, ruscy ładnie tam pchają kasę

To może byłoby dobrze, jakby Robert zastąpił Filipka w Scuderii, nie? :rolleyes:

Opublikowano

byłoby dobrze :)

Opublikowano

i będzie oglądał tyłek alfonso :gwizdanie:

Opublikowano

i będzie oglądał tyłek alfonso :gwizdanie:

No nie zakłądałbym się... :cool1:

Opublikowano

alfons to typ płaczka już wszystkim tam d*pę wylizał to noszą go na rękach,Robert do takich nie należy :confused4:

Opublikowano
:notworthy: dziękujemy Ci Robert że wkur*wiłeś hama od miltonów :polew:
Opublikowano

notworthy: dziękujemy Ci Robert że wkur*wiłeś hama od miltonów

taaaaaaaaaaaaaaaaa
Opublikowano

Kubica - Alonso to niezbyt dobre połączenie, szczególnie jakby się okazało, że Kubica jest szybszy... :mysli:

Opublikowano

Kubica - Alonso to niezbyt dobre połączenie, szczególnie jakby się okazało, że Kubica jest szybszy... :mysli:

He he, powiedz to szefostwu Mercedesa GP, które ściągnęło Szumiego.

I co?

Rosberg pokazał 7-krotnemu Mistrzowi Świata, gdzie jest jego miejsce.

Nie sądzę, by Alonso i Kubica się nie dogadywali. Nie jest tajemnicą, że znają się od lat i prywatnie są przyjaciółmi.

Czego nie można było powiedzieć o parze Alonso-Hamilton w McLarenie czy Vettel-Webber w RBR.

Opublikowano

...ale każda przyjazn może natrafic na swoje granice... :decayed:

Opublikowano

Do marca i tak sobie możemy tylko "gdybać" :D

Opublikowano

Gdyby Hamilton był takim dobrym kierowcą to by wyprzedził Roberta. Robert :oklaski: :hi::notworthy:, pamiętam też jak się bronił przed atakami Massy :decayed: :>.

Opublikowano

chłopaki nie płaczą no chyba że był miętkim robiony :polew:

tak jak vetel :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 06:22_________________________________________________

alfons to typ płaczka już wszystkim tam d*pę wylizał to noszą go na rękach,Robert do takich nie należy :confused4:

robert przede wszystkim nie ma takich pleców i tylko cud musi się stać żeby jeździł w liczącym się zespole lub mega sponsor np. taki jak alonsa

Opublikowano

ups , nie zauważyłem :hi:

Opublikowano

ups , nie zauważyłem :hi:

To samo powiedział Liuzi do Szumiego na pierwszym kółku w Abu Dhabi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.