Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto na prezentacje nie jest dokładnie autem które ruszy za 44 dni :wink4:

nawet Ferrari przyznało F150 ma podniesiony nos, ale jak powiedział Tombasis, nos, przednie skrzydło i znaczna część aerodynamiki, a nawet zawieszenie, będą zmienione przed pierwszym wyścigiem. - To jest zamaskowany nowy samochód

no przecież wiadome.. :good:

To w sumie o kant tyłka potłuc tę prezentację tak naprawdę :disgust:

Może to prezentacja malowania na obecny sezon ;)

PS. Kimi masz avatara z NFS: ProStreet ;)

Reniu dokładnie :D

Krystal Forscutt :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jest też w naszym banerku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg222486#msg222486

Sory za OT :wink4:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro o 12.30: http://launch.lotusrenaultgp.com/

obecność obowiązkowa :cool1:

Opublikowano

jutro o 12.30: http://launch.lotusrenaultgp.com/

obecność obowiązkowa :cool1:

W robocie będę FAK FAK FAK !!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
– Nie chcę zagłębiać się w szczegóły – odparł Kubica pytany o rzekomą postawę „zamknięcia się na Pietrowa”. – Jeśli tak mówi, ma swój punkt widzenia. Jak mam nieco inny. Mówiąc szczerze jestem zadowolony, ponieważ nauczyłem się od niego czegoś, nie chcąc tego, ani o tym nie wiedząc – jak utrzymać samochód na torze – kontynuował Polak wywołując wśród dziennikarzy salwę gromkiego śmiechu. – Jestem zadowolony, że moim partnerem będzie Witalij i tyle – dodał.
:>

http://f1.pl/Artykul.82+M5b377144943.0.html

http://f1.pl/Artykul.82+M519404cd90b.0.html :)

http://f1.pl/Artykul.82+M577956bb406.0.html :)

Opublikowano

Będzie można oglądac jutrzejsze testy w telewizji ? Czytałem gdzieś że na którymś programie na AStrze bedzie to dostepne wie ktoś coś dokładniej czy bd musiał przeglądać wszystkie kanały aż znajde lub nie tą transmisje ? :wink4:

Opublikowano

w tv nie bardzo ale za to wyniki na żywo możesz podejrzeć tutaj: http://www.f1today.nl/testsessies.html

Opublikowano



Robert dzisiaj z najlepszym czasem :)
Opublikowano

Widzieliście:

http://f1.pl/Artykul.82+M59b3f9382b8.0.html

niezbyt dobra informacja ;(

Opublikowano

Bądźmy dobrej myśli. :confused4:

Opublikowano

...z tego,co pamiętam,to właściciele Lotusa,sugerowali ,aby Kubica skoncentrował się na F1 i nie brał udziału w rajdach...

Opublikowano

Ponoć ma złamania to sobie pojezdzi w tym sezonie :gwizdanie:

Opublikowano

Ponoć ma złamania to sobie pojezdzi w tym sezonie :gwizdanie:

Świetnie, kuwa :disgust:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 11:16_________________________________________________

W pełni przytomny Kubica został po rozcięciu karoserii wydobyty z samochodu przez służby ratownicze i przetransportowany śmigłowcem do szpitala Santa Corona di Pietra Ligure. Włoskie media piszą o podejrzeniach nawet kilku złamań. Wiadomo, że w drodze rozmawiał z lekarzami. Według świadków nie wyglądał jednak tak, jakby miał poważniejsze obrażenia.

Może skończy się na strachu, jak w Kanadzie :no:

Opublikowano

...z tego,co pamiętam,to właściciele Lotusa,sugerowali ,aby Kubica skoncentrował się na F1 i nie brał udziału w rajdach...

nie to żebym był mściwy, czy zawistny ale na miejscu Lotusa czy innych stajni zabroniłbym im zabawy...

Opublikowano

TAta roberta powiedział ze wygląda to paskudnie :wallbash:

Opublikowano

...już jest pewne że w tym sezonie nie pojedzie.. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a rozjebał się Skodą Fabią S 2000....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.