Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kubica poddany intybucji. te bariery niby przebiły auto :wallbash:

Coś jest nie tak na 100% gdyby było ok chociaż jakies mizerne złamanie to by już dawno info było

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kubica poddany intybucji. te bariery niby przebiły auto :wallbash:

Coś jest nie tak na 100% gdyby było ok chociaż jakies mizerne złamanie to by już dawno info było

..parę minut wcześniej miałeś inne zdanie... :gwizdanie:

Belgijskie i Francuskie media podają o złamaniach i poważne uszkodzenie prawej dłoni... :wallbash:

zostało nam czekać do godz.14.00 ma być oficjalna konferencja...

Opublikowano
http://www.sportmediaset.mediaset.it/formula1/photogallery/3931/kubica-le-immagini-dellincidente.shtml[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 13:13_________________________________________________Musiał stracić chociaz na chwile przytomność skoro był zaintubnowany :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

pewnie jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej dlatego jest zaintubowany

Opublikowano

samochod wrak ale masakra ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Kubica okazuje sie nie walnął w mur tylko w bariere metalowa. punkt mocowania bariery puscil, a ta wbila sie w auto. najwiekszym problemem jest noga zlamana w kilku miejscach. najswiezsze wiesci od Kuzaja ktory jest w kontakcie z pilotem Gerberem. Zbedne ryzyko jak dla mnie. Renault dało wolną rekę a to sie tak moze skonczyc. niepotrzebnie.

Opublikowano

ale z tą bariera to było wiadome od poczatku.

zaintubowany bo stracił przyczepność i miał problemy z oddychaniem to jest pewne

Opublikowano

Cholera, jak straci dłoń to będzie koniec jego kariery. :thumbdown::kwasny: ;(

Opublikowano

bardziej bówmy sie o noge !! przeciez bariere ktora sie przebiła przez samochod go w nia trafila ;/

Opublikowano

Kubica poddany został rezonansowi magnetycznemu. Na godzinę 14 zapowiedziano ogłoszenie biuletynu medycznego

oby było tylko zlamania :(

Opublikowano

Sezon ma już na pewno z głowy. :(

Opublikowano

Kościuszko: "Każdy kierowca wyczynowy ma zakaz uczestniczenia w innych sportach motorowych gdzie występuje ryzyko wypadku, widocznie pozycja Roberta była taka dobra że w kontrakcie miał wynegocjowane inne warunki...."

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:no: wypadek w Kanadzie to chyba pikuś przy tym co miał teraz :mysli:
Opublikowano

Andrzej Borowczyk: "Kubica nie wystartuje w 1 wyścigu który odbędzie się w marcu, ale wszyscy pamiętamy koszmarny wypadek Kubicy w Kanadzie i 2 tygodnie później wystartował w wyścigu, miejmy nadzieję że i tym razem szybko dojdzie do siebie"

Opublikowano

Schumacher nie mogl na nartach jezdzic nawet jak byl w ferrari. to nie tyle wina roberta - ten jako kazdy homo sapiens ma parcie na rozwoj w kazdej dziedzinie (choc tez mogl zmiarkować). ewidentnie upatrywal bym tu winy renault. i niech nikt nie mowi, ze nie ma co szukac winnych - winnych nalezy ukarac!

Opublikowano

jego starty w rajdach byłe pewnie częścią kampanii promocyjnej renault

Opublikowano

Formula 1 jest wyjatkowo bezpiecznym sportem a ten mit igrania ze smiercia to pozostalosci z dawnych czasow. Teraz kokpit bolidu jest tak wytrzymaly ze nie zlamalby sie nawet jakby spadl z ksiezyca. A rajdy sa wyjatkowo niebzpieczne.

Opublikowano

jego starty w rajdach byłe pewnie częścią kampanii promocyjnej renault

w samochodzie skody :rolleyes:

Opublikowano

Panowie-czytajcie trochę posty z dnia dzisiejszego-o tym,że został poddany rezonansowi i że konferencja będzie o 14,można przeczytać kilka razy... :cool1:

Opublikowano

Kubson.....słuszałeś o obrażeniach wewnętrznych.... :wallbash: :wallbash: :wallbash: ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.