Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to że nie powinna to OK, ale się urwała :confused4:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie podlega to nawet dyskusji, że nie powinna się urwać

Opublikowano

po tym skoku-powrócił na tor niezagrożony ,więc mógłby dalej jechać na tej samej pozycji...[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________ma ktoś powtórkę z tego skoku?

Opublikowano

Widać że Renault w tym sezonie ma potencjał, bolid w którym dużo macał nasz Robert..

A co do skoku Pietrova to było efektownie przynajmniej :kox: :kox: :kox:

Bravo dla Heidfelda za 3 miejsce :good:

Opublikowano

nie widziałeś jaką miał hopkę :kox:

to już było w kategorii nisko latających bolidów :kox: :kox:

no i nie zapominajmy o tym jak Alonso załatwił Hamiltona

Opublikowano

zwracam honor-błąd Petrova,ale dalej twierdzę,ze to efekt wady fabrycznej drążka-mógłby spaść może jedną pozycję,a to dalej dawałoby punkty dla Niego i LR

Opublikowano

po tym skoku-powrócił na tor niezagrożony ,więc mógłby dalej jechać na tej samej pozycji...

widać na powtórce, że był za nim inny bolid :wink4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:38_________________________________________________

zwracam honor-błąd Petrova,ale dalej twierdzę,ze to efekt wady fabrycznej drążka-mógłby spaść może jedną pozycję,a to dalej dawałoby punkty dla Niego i LR

oczywiście, ale to nie zmienia faktu, że ten kierowca nie należy do bardzo rozsądnych co pokazał nie raz nie tylko w formule 1 w ubiegłym sezonie, za nim idzie ogromna kasa i dlatego do tej pory jeździ, ale wszystko jeszcze się okaże nie wróże mu źle, bo kibicuje zespołowi Robercika, ale ...

sezon dopiero się zaczął :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Vitaly Pietrov crash Malaysia GP 2011.mp4

wyraźnie widać, że Pietrow miał dużo czasu aby wrócić na tor i prawdopodobnie jedyną przeszkodą było wyrwanie kierownicy

trzeba przyznać, że hopka była syta no i pewnie widzieliśmy ją ostatni raz :)

btw, Oksana trochę się wkurzyła, hehehe

Opublikowano

Dajcie spokój Petrovowi. Pojechał świetny wyścig, a nie ukończył go przez zwykłego pecha. Oba auta LR mają potencja i obaj kierowcy również.

Dużo się mówiło dzisiaj o pięknym starcie Nikusia, ale zauważcie, że i Vitek wystartował atomowo.

Ogólnie super wyścig dzisiaj :kox:

Opublikowano

Dajcie spokój Petrovowi. Pojechał świetny wyścig, a nie ukończył go przez zwykłego pecha. Oba auta LR mają potencja i obaj kierowcy również.

Dużo się mówiło dzisiaj o pięknym starcie Nikusia, ale zauważcie, że i Vitek wystartował atomowo.

Ogólnie super wyścig dzisiaj :kox:

jasne-w porównaniu do poprzedniego sezonu-Petrov jeździ rewelacyjnie-choć odbyły się na razie dwa wyścigi,ale nie zapeszajmy...
Opublikowano

szkoda też że u Alonso nie zadziałał DRS, ładny byłby widok jakby HAM wąchał jego spaliny, a tak rozegrało sie to trochę inaczej

Opublikowano

pietrov to nadety kierowca który mysli ze nie wiadomo co umie a jak by nie kasa juz by nie jezdził w reno , a teraz pokazał ze nie umie utrzymac punktów dla teamu nie atakowany popelnia bład jak dzieciak

Opublikowano

ciekawy status jak na fia w stosunku do ich pupilka hamiltona :mysli:

a do alonsa bezsensowny, bo wszystkie takie akcje były traktowane do tej pory jako incydenty wyścigu, tym bardziej że bolid hamiltona nie został uszkodzony, no ale cóż przecież drasnął pupilka :rolleyes:

Opublikowano
Absurd. Dużo bardziej "dyskusyjne" zdarzenia były traktowane jako incydenty, a tutaj kara dla Alonso za zdarzenie w wyniku którego Hamilton nie ucierpiał, a Alonso sam siebie ukarał dodatkową wizytą u mechaników.

Kary dla HAMa nie komentuję, bo mi to umknęło, ale faktycznie nowością jest to, że FIA kara swojego pupila. Chyba to jednak prawda, że z miejsca ulubieńca FIA wyparł go Vettel :decayed:

Opublikowano

pietrov to nadety kierowca który mysli ze nie wiadomo co umie a jak by nie kasa juz by nie jezdził w reno , a teraz pokazał ze nie umie utrzymac punktów dla teamu nie atakowany popelnia bład jak dzieciak

Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził..

Opublikowano

pietrov to nadety kierowca który mysli ze nie wiadomo co umie a jak by nie kasa juz by nie jezdził w reno , a teraz pokazał ze nie umie utrzymac punktów dla teamu nie atakowany popelnia bład jak dzieciak

Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził..

weber go wyprzedził jak i heidfeld bo ham nie mial opon :wink4:
Opublikowano

c1fa21c5cb071f3a.jpg

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.