Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy w ogole zauwazyliscie jak Witek panicznie probowal wcisnac z powrotem kierownice, tuz po "przelocie"? :naughty:

nie ma pewniej pozycji w zespole :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 18:00_________________________________________________

okazuje się że problem Pietrova miał związek z zanieczyszczeniami jakie pozostawiają opony

http://f1.pl/Artykul.82+M575a4ce24df.0.html

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No przecież w ten sam dzień to już było mówione ze to przez kawałki opon..

Już widze jak Wy byście sie zachowywali w tamtej sytuacji ..

Opublikowano

Już widze jak Wy byście sie zachowywali w tamtej sytuacji ..

przeciętny użytkownik audi w mało ciekawej sytuacji na drodze :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

ale jak mu sie muzyczka złożyła. Widziałem to kiedyś. mistrzu opanowania :evil: no i to musiało być Q..

Co do Pieta to już nic nie mógł zrobić w tej sytuacji. Nie przy takich prędkościach.

Opublikowano

to Q tak leci w zakrętach :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Skończcie ten oftopic na plame oleju gościu wjechał i tyle..

Oglądał ktoś treningi ?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

3f94f03bea5798ff.jpg

Opublikowano

coś awaryjne Lotos Renault w ten weekend :thumbdown:

Opublikowano

znowu ten pietrov :no:

Opublikowano

znowu ten pietrov :no:

Wiesz co?

Skończ pier**lić :facepalm:

Opublikowano

PIE :thumbdown: . Kto zostawia samochod na srodku drogi :wallbash: Przez gamonia HEI sie nie zakwalifikowal i pozostalym spierdolil Q2.

Opublikowano

Wrzuci ktoś wyniki kwalifikacji?

Opublikowano

kwalifikacje wyniki:

kwalifikacje_china.jpg

Opublikowano

PIE :thumbdown: . Kto zostawia samochod na srodku drogi :wallbash: Przez gamonia HEI sie nie zakwalifikowal i pozostalym spierdolil Q2.

a co zrobił maldonado w treningu to samo..

pietrov juz nie miał gdzie zjechać nawet jakby na trawe zjechał i tak by czerwona flaga była bo skrzynie miał ZABLOKOWANA NA 1 także skończcie bez sensowna gadke..

a Vetel znowu zdominował Q3 :tongue4:

Opublikowano

ciekawe co tam się z Webberem działo :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

o której jutro wyścig ??

Opublikowano

9:00

Opublikowano

f*ck :kwasny: będę w pracy

Opublikowano

ciekawe co tam się z Webberem działo :gwizdanie: :gwizdanie:

Jechal na twardych oponach ktore sie nie sprawowaly i juz nie mial czasu na zmiane na miekkie zeby dobry czas wykrecic.

PIE :thumbdown: . Kto zostawia samochod na srodku drogi :wallbash: Przez gamonia HEI sie nie zakwalifikowal i pozostalym spierdolil Q2.

a co zrobił maldonado w treningu to samo..

pietrov juz nie miał gdzie zjechać nawet jakby na trawe zjechał i tak by czerwona flaga była bo skrzynie miał ZABLOKOWANA NA 1 także skończcie bez sensowna gadke..

...kazdy sobie skrobie rzepke jak moze. Widzieliscie sytuacje po wznowieniu Q2? Slabsze Teamy wyjechaly na tor tylko po to zeby poblokowac lepsze bolidy zeby one nie zdazyly zrobic okrazenia pomiarowego. (okrozenie pomiarowe robia po okrazeniu wstepnym zeby wszystko mialo swoja temperature i opony mialy optymalny poziom starcia bo okienko w ktorym idealnie sie sprawoja jest male)

Opublikowano

ciekawe co tam się z Webberem działo :gwizdanie: :gwizdanie:

Jechal na twardych oponach ktore sie nie sprawowaly i juz nie mial czasu na zmiane na miekkie zeby dobry czas wykrecic.

a u delegata technicznego FIA był tylko po to żeby mu o tym powiedzieć? :gwizdanie: :gwizdanie:

Taki cytacik:

"Jak patrzę na zamyślone pyski: Boulliera, Allisona, Lopeza czy Permane'a to jedno zdanie jakie mogę z ich wyrazów twarzy wyczytać brzmi:

"Boże jak daleko zaszlibyśmy z Robertem w tym sezonie.... k...!"

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.