Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

tu kolego to chyba przesadziles -vetel w bmw jechal raz za kubice który pauzowal po wypadku w kanadzie i odrazu został najmlodszym punktujacym w f1 a potem nic juz w bmw nie zdobył bo nim nie jezdził w wyscigach ,ale za to przeszedl do tororosso i potrafił tym badziewiem wygrac wyscig czym sobie zasłużył na wejscie do red bulla tak to pokrótce .....[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________co by nie mówić jest odpowiednim człowiekiem w odpowiednim zespole w odpowiednim miejscu , niech chlopaki z tylu tez wygrywaja kwalifikacje i odjeżdzaja jak on .....
Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...

Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .

Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...

Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .

tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW
Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...

Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .

tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW

No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie:

Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...

Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .

tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW

No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie:

co ma piernik do wiatraka -nie dywagujemy nad tym co by było jak by... tylko piszemy o faktach z ostatnich wyscigów a tam kubicy nie ma jak na razie oczy wiscie

Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...

Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .

tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW

No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie:

przypomnij sobie jak Robert jechał w 1 wyścigu i go zdyskfalifikowali :rolleyes:
Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...

Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .

tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW

No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie:

przypomnij sobie jak Robert jechał w 1 wyścigu i go zdyskfalifikowali :rolleyes:

zdyskfalifikowali go za wage, zabraklo mu w okolicach 1000g a bylo to wynikiem wycieku czynnika gasniczego - co to ma wspolnego z klasa kierowcy?

Opublikowano

Vetel jest dobry jak go nikt nie naciska inaczej traci kontrolę, przypomnijcie sobie jak jeździł w BMW za Roberta zdobył tylko 1 punkt gdzie Robert tym badziewiem nawet stawał na podium :gwizdanie: a co do wyścigu w którym zdobył 1 miejsce w toro roso to był zbieg szczęśliwych wydarzeń który mu pomógł :rolleyes:

kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...

Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty .

tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW

No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie:

przypomnij sobie jak Robert jechał w 1 wyścigu i go zdyskfalifikowali :rolleyes:

zdyskfalifikowali go za wage, zabraklo mu w okolicach 1000g a bylo to wynikiem wycieku czynnika gasniczego - co to ma wspolnego z klasa kierowcy?

tyle że podobno Vetel w debiucie był 8 a kubica 7 :tongue4:
Opublikowano

Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica...

Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.

Opublikowano

Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica...

Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.

...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit
Opublikowano

Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica...

Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.

...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit

No... pewnie tak bedzie. HYHYHY

Co zrobię, że nie mogę znieść chamstwa.

Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale c**j wie co jeszcze.

Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem...

Opublikowano

Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica...

Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.

...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit

No... pewnie tak bedzie. HYHYHY

Co zrobię, że nie mogę znieść chamstwa.

Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale ch*** wie co jeszcze.

Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem...

mam prawo mówić co chcę a tobie nic do tego :tongue4:
Opublikowano

Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica...

Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.

...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit

No... pewnie tak bedzie. HYHYHY

Co zrobię, że nie mogę znieść chamstwa.

Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale ch*** wie co jeszcze.

Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem...

mam prawo mówić co chcę a tobie nic do tego :tongue4:

Większość buców używa właśnie takiej argumentacji :cool1:
Opublikowano

panowie :embarrassed::no: po co te nerwy

Opublikowano

panowie :embarrassed::no: po co te nerwy

To żadne nerwy. To chłodna analiza zaistniałej sytuacji :gwizdanie:
Opublikowano

Przy całym szacunku i uwielbieniu dla Roberta, to w jakim punkcie kariery dzisiaj jest Vettel, Który zadebiutował po Robercie, a w jakim jest Kubica...

Wcale nie chcę tu ujmować Robertowi. Broń Panie Boże. Nie mogę tylko zdzierżyć prostackiego wyzywania i "odbierania" talentu innym. Fakty jakie są wszyscy wiemy. Co z tego, skoro nie wszyscy potrafią je przyjąć do wiadomości.

...i zaraz się zacznie,że jakby Robert miał lepsze auto,to by wygrywał jak Vettel...ale nie miał lepszego auta,teraz jest w okresie odpoczynku i nie jest mistrzem świata,a w ogóle,to nawet jeszcze nie próbował jeździć...w przeciwieństwie do Vettela,który ma za***isty bolid,team,który go faworyzuje i układa wszystko pod niego et cetera,et cetera...Lorem ipsum melius provehit

No... pewnie tak bedzie. HYHYHY

Co zrobię, że nie mogę znieść chamstwa.

Tak samo jakbym zaczął używać epitetów w stosunku do Ciebie, wcale Cie nie znając tylko dlatego, bo nie wiem... masz może lepsze auto ode mnie, albo tak po prostu, bo taki mam kaprys ale ch*** wie co jeszcze.

Ktoś będzie wyzywał Vettel od krzywych ryjów, to sie będę z ni kłócił tak samo jak z kimś kto bedzie nazywał Robert wielkim kicholem...

mam prawo mówić co chcę a tobie nic do tego :tongue4:

zgadza sie - ale w pewnych granicach ogolnie przyjetej normy. nazywanie kogos "krzywym ryjem" jest IMHO przegieciem i popieram truckmaniac'a. watek zostal zalozony aby dyskutowac na temat f1 a nie aby dawac upust jakims swoim frustracjom i wyzywac sportowcow. obojetnie kto i co by nie mowil o Vetelu to gosc jest mistrzem swiata F1 i zapowiada sie, ze ponownie bedzie mistrzem - co juz samo w sobie powoduje, ze nalezy mu sie przynajmniej minimalny szacunek.

Opublikowano

Andy Ty krzywy ryju.

Mam prawo mowic to co chce :decayed: :decayed:

Pasuje?

Opublikowano

może byc w tych silniczkach potencjał :kox:

chociarz przeraża mnie troche jak pomysle ze kazdy cylinder będzie miał tylko 266ml :shocked: A w tej Hondzie co pokazałes jak na koniec pokazany jest silnik to tym bardziej ciężko sobie wyobrazic żeby 2 takie wielkie turbiny napełniały takie maleństwa. :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.