Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc. Nie traktuj wybiórczo danych. McLaren i wtedy i wcześniej i później zawsze był potęgą w F1. Prost w życiu by stamtąd nie odszedł, gdyby nie to, że nie potrafili się dogadać z Senną. (kilkanaście lat później sytuacja się powtórzyła pomiędzy Alonso i Hamiltonem)

Kto stanowi Wielką Trójkę w F1?

Tym razem definitywnie kończę dyskusję z Tobą, bo brak mi argumentów na taką ignorancję.

widzę że poczytałeś ale nie zgodzę się że mclaren był zawsze potęgą, zdominoał ich williams,a i gdzie ignorancja no chyba że wiesz to z autopsji :gwizdanie:

Williams ich zdominował w 94r kiedy wprowadzili aktywne zawieszenie (nowa elektronika) którego reszta teamów nie miała, Adrian Newey pokazał już wtedy swoją klasę..

No prawie Pablo, Williams dominowal w 92 i 93 - gdzie mial i mistrzostwa konstruktorow i kierowcow. tuz przed sezonem 94 zakazano uzywania aktywnego zawieszenia i poczatek sezonu w wykonaniu Williams'a juz nie byl taki miazdzacy. Mistrzostwo kierowcow zdobyl Schumi w Benettonie (dosyc kontrowersyjny sezon dla tego zespolu). Williams jednak, pomimo smierci Senny zdobyl w tamtym roku mistrzostwo konstruktorow.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mistrzostwo kierowcow zdobyl Schumi w Benettonie (dosyc kontrowersyjny sezon dla tego zespolu)

vetel dobry bo pęknę nie sztuką jest być dobrym w dobrym samochodzie np Scumacher co widać teraz :polew:, dobrym kierowcą był np. Senna kiedy zdobywał tytuł w słabszych bolidach, cała reszta jak np Villeneuve czy wspomniany Vetel to beztalęcia i tyle, ale co np kolega Artur może o tym wiedzieć jak w tych latach nie wiedział co to F1 :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

No prawie Pablo, Williams dominowal w 92 i 93 - gdzie mial i mistrzostwa konstruktorow i kierowcow. tuz przed sezonem 94 zakazano uzywania aktywnego zawieszenia i poczatek sezonu w wykonaniu Williams'a juz nie byl taki miazdzacy. Mistrzostwo kierowcow zdobyl Schumi w Benettonie (dosyc kontrowersyjny sezon dla tego zespolu). Williams jednak, pomimo smierci Senny zdobyl w tamtym roku mistrzostwo konstruktorow.

Fakt wcześniej dominował :wink4:

Opublikowano

Mistrzostwo kierowcow zdobyl Schumi w Benettonie (dosyc kontrowersyjny sezon dla tego zespolu)

vetel dobry bo pęknę nie sztuką jest być dobrym w dobrym samochodzie np Scumacher co widać teraz :polew:, dobrym kierowcą był np. Senna kiedy zdobywał tytuł w słabszych bolidach, cała reszta jak np Villeneuve czy wspomniany Vetel to beztalęcia i tyle, ale co np kolega Artur może o tym wiedzieć jak w tych latach nie wiedział co to F1 :polew:

:gwizdanie:

no to akurat nie jest najlepszy przyklad. Fakt, ze w 1994 Schumi w Benettonie zdobyl tytul (pomimo dyskwalifikacji na dwa wyscigi!) ale jednoczesnie trzeba zaznaczyc, ze jego zespol dokonal kilku walkow:

- launch control/traction control w bolidzie (zabronione od tego sezonu)

- usuniecie filtra z maszyny tankujacej przez co zwiekszyla sie ilosc podawanego paliwa w danym czasie (skrocil sie czas tankowania bolidu podczas pitstopu)

- uzycie za cienkiej deski (tak, F1 i jej kosmiczne technologie ;) ) montowanej przy podlodze bolidu (po co i dlaczego deska to temat na inna dyskusje).

Sam Schumi tez dal kilka odpalow w tamtym sezonie jak na przyklad podczas GP GB. Wracajac do walkow - oczywiscie nie obylo sie bez kar - ale jak to z karami u FIA bywa to wiadomo. Koniec koncow Schumi zostal mistrzem swiata w zespole, ktory powstal na bazie wyzej wspomnianego tu Toleman - czyli raczej slabego zespolu. A przy okazji idac dalej tym tropem - nasze "rodzime" Lotus Renault to wlasnie zespol, ktory poprzednio nazywal sie Benetton :)

Opublikowano

Nie wspomniales jeszcze o innym chamskim wale z '94 Schumiego ktory pokazuje jego charakter:

Schumacher Hill Crash at Adelaide 1994

Sa niektorzy ktorzy uwazaja ze SCH wtedy byl niewinny :polew:

Opublikowano

ale Shumi chociaż miał jaja tak samo jak teraz Hamilton. Jeździł odważnie i za wszelką cenę dażył do celu a nie jeżdzą takie pindy po 30okrażeń bez wyprzedzania chyba że ten przez nim sie wywali to wtedy zyskuje. Teraz i tak jest lepiej bo jest chociarz troche więcej wyprzedzania i akcji.

najciekawiej to by było jakby ich nie karano za kontakt z innymi :kox: Do mety dojechało by 10 czy 15 ale efektywnie i efekltownie a nie ciągna sie na końcu zdublowane mośki nie wiadomo po co :evil:

Opublikowano

Nie wspomniales jeszcze o innym chamskim wale z '94 Schumiego ktory pokazuje jego charakter:

Schumacher Hill Crash at Adelaide 1994

Sa niektorzy ktorzy uwazaja ze SCH wtedy byl niewinny :polew:

ostatni wyscig, walka o mistrza swiata. to samo sie dzialo za czasow Senny i Prosta. Wysoka stawka to i takie "chwyty" sie pojawia

Opublikowano

fajne ma zeby :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 13:37_________________________________________________

nowe silniki coraz ciekawsze:

http://f1.pl/Artykul.82+M592c3703944.0.html

zywotnosc 4000km :bag:

Opublikowano

planowany przebieg nie jest powalający na kolana ale jak z takiej małej pierdułki wypluje kilkaset koni mechanicznych to zmęczenie materiału musi wystąpić :polew:

Opublikowano

nowe silniki coraz ciekawsze:

http://f1.pl/Artykul.82+M592c3703944.0.html

zywotnosc 4000km :bag:

a teraz jest ile?

Opublikowano

w tamtych czasach mclaren nie był najsilniejszym zespołem o czym świadczą wyniki drugiego kierowcy,Senna był królem deszczu i aż 6 razy tryumfował w monaco uznawanym za najtrudniejszy wyścig, nie twierdzę że wiem o f1 wszystko, ta rozmowa nie ma sensu i tak nie polubię vetelka

widzę że poczytałeś ale nie zgodzę się że mclaren był zawsze potęgą, zdominoał ich williams,a i gdzie ignorancja no chyba że wiesz to z autopsji :gwizdanie:

co Ty chlopie opowiadasz? Senna przyszedl do F1 w 84 roku i zginal w 94 (pierwsza polowa sezonu). McLaren zdobyl mistrzostwo swiata konstruktorow w: '84,'85,'88;'89,'90,'91. Williams - mistrzoswa w '86, '87, '92, '93, '94. Gdzie tu ta dominacja Williamsa w tamych latach? W calej historii GP F1 Williams ma 9 tytulow mistrza swiata konstruktorow, McLaren 8. Tego komentowac nie trzeba.

a gdybys chcial porownywac mistrzostwa kierowcow - przez te 10 lat (84-94) 7 razy tytul zdobyl kierowca McLarena, 3 razy Williamsa. A liczac od poczatku GP F1 - 12 razy tytul mistrza swiata zdobywali kierowcy McLarena (tylko Ferrari ma lepszy wynik - 15).

dominacja Williamsa trwała pięć lat od 92, 93,94, 96, 97roku poczytaj trochę :cool1:
Opublikowano

w tamtych czasach mclaren nie był najsilniejszym zespołem o czym świadczą wyniki drugiego kierowcy,Senna był królem deszczu i aż 6 razy tryumfował w monaco uznawanym za najtrudniejszy wyścig, nie twierdzę że wiem o f1 wszystko, ta rozmowa nie ma sensu i tak nie polubię vetelka

widzę że poczytałeś ale nie zgodzę się że mclaren był zawsze potęgą, zdominoał ich williams,a i gdzie ignorancja no chyba że wiesz to z autopsji :gwizdanie:

co Ty chlopie opowiadasz? Senna przyszedl do F1 w 84 roku i zginal w 94 (pierwsza polowa sezonu). McLaren zdobyl mistrzostwo swiata konstruktorow w: '84,'85,'88;'89,'90,'91. Williams - mistrzoswa w '86, '87, '92, '93, '94. Gdzie tu ta dominacja Williamsa w tamych latach? W calej historii GP F1 Williams ma 9 tytulow mistrza swiata konstruktorow, McLaren 8. Tego komentowac nie trzeba.

a gdybys chcial porownywac mistrzostwa kierowcow - przez te 10 lat (84-94) 7 razy tytul zdobyl kierowca McLarena, 3 razy Williamsa. A liczac od poczatku GP F1 - 12 razy tytul mistrza swiata zdobywali kierowcy McLarena (tylko Ferrari ma lepszy wynik - 15).

dominacja Williamsa trwała pięć lat od 92, 93,94, 96, 97roku poczytaj trochę :cool1:

Chlopie, Senna zginal w na poczatku sezonu 94 roku. a zaczal jezdzic w 84 wiec o czym Ty do mnie rozmawiasz piszac o latach 94-97. Zaczynasz pewien watek a pozniej totalnie zjezdzasz a uparty jestes...

Opublikowano

ale historii się oczytałem :good:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze ze w ogóle zahamował :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Zbliża się weekend na GP Silverstone :naughty: Ciekawi mnie jak sie Ricciardo zaprezentuje w porównianiu do Liuzziego

Opublikowano

Zbliża się weekend na GP Silverstone :naughty: Ciekawi mnie jak sie Ricciardo zaprezentuje w porównianiu do Liuzziego

to piękny odnowiony tor :shocked:
Opublikowano

Oglądałem chwile trening, będzie się działo jak pogoda się nie zmieni :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.