Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten rok oczywiście Alonso i Massa, ale jeżeli Robert upadła zeszłoroczny bolid i jest to utrzymywane w jskiejś tam tajemnicy, to mam nadzieję że jest to rodzaj budowania sobie bolidu na przyszły rok, ale to już moje pobożne życzenie .

Ten rok na 100% stracony w sensie ścigania , ale muszą wiązać z nim jakąś przyszłość skoro jeździ, a Renault już obsadzony.[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 09:49_________________________________________________Oczywiście w tym momencie już sprzed dwóch lat F010.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jezeli to byl zart, to niesmaczny...

Ale , jak dla mnie to pozyjemy- zobaczymy.... :cool1:

Opublikowano

Nie, to nie jest żart. Info jest prawdziwe i raczej szybciej niż pózniej dowiemy się wiecej szczegółów .

Opublikowano

Ja mam taka nature ze jezeli ktos cos mowi to przyjmuje ze tak jest- oczywiscie sa wyjatki jak np. kupno samochodu :decayed:

Opublikowano

Opublikowano

Ale strach przy takich ogrodzeniach śmigać...

Opublikowano
  • Autor

Prawie jak Kuzaj swoi S8 tylko jemu wyszła przez tylną klapę przez dwa fotele :(

Opublikowano

Ale strach przy takich ogrodzeniach śmigać...

Przekonany byłem ,że napiszesz że za mało gazu było :decayed:
Opublikowano

Ale strach przy takich ogrodzeniach śmigać...

Przekonany byłem ,że napiszesz że za mało gazu było :decayed:

Synek...gazu było za dużo ale za późno :tongue4:

Przekładając na Twój język: za mało gazu wtedy kiedy trzeba było gazu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ale strach przy takich ogrodzeniach śmigać...

Przekonany byłem ,że napiszesz że za mało gazu było :decayed:

Synek...gazu było za dużo ale za późno :tongue4:

Przekładając na Twój język: za mało gazu wtedy kiedy trzeba było gazu :kox: :kox: :kox:

synek bo ustawienia do zakrętu nie było, a po ustawieniu gazu, no nie gadaj że nie zauważyłeś :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 18:19_________________________________________________ale co ja tam wiem, to Ty jesteś fachura :afro:
Opublikowano
Opublikowano

nie chce nic tutaj mówić głośno... niestety ale to chyba jednak koniec F1 ... :no:

Opublikowano

;(

Opublikowano

Nie No kibel na maxa...

Opublikowano

Jakie oblodzenie? :mysli: W Pietrasante w nocy było 6st a w dzień 12st. Znowu jakiś pismak coś wymyślił :confused4:

Opublikowano

w tvn24 były błedne informacje na poczatku.. że mial wypadek samochodowy... ale informacja o tym że złamał noge jest faktem...

Opublikowano

Jakie oblodzenie? :mysli: W Pietrasante w nocy było 6st a w dzień 12st. Znowu jakiś pismak coś wymyślił :confused4:

faktycznie jeżeli takie temp. były to jakaś ściema z miejscem wypadku,ale faktem jest uraz i to jest do d*py.
Opublikowano

Jakie oblodzenie? :mysli: W Pietrasante w nocy było 6st a w dzień 12st. Znowu jakiś pismak coś wymyślił :confused4:

faktycznie jeżeli takie temp. były to jakaś ściema z miejscem wypadku,ale faktem jest uraz i to jest do d*py.

Teraz już jest wersja,że to był wypadek samochodowy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.