Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie oblodzenie? :mysli: W Pietrasante w nocy było 6st a w dzień 12st. Znowu jakiś pismak coś wymyślił :confused4:

faktycznie jeżeli takie temp. były to jakaś ściema z miejscem wypadku,ale faktem jest uraz i to jest do d*py.

Teraz już jest wersja,że to był wypadek samochodowy :mysli:

nie zdziwiłbym się jak by to miało coś wspólnego z tym co pisałem wcześniej o Ferrari.
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale siarrrra :thumbdown:

choć może nie jest tak źle

http://sokolimokiem.tv/?p=2202

Opublikowano

najwazniejsze,że nic z ręką.Noga to pryszcz :wink4:

Opublikowano
  • Autor
http://rajdy.autoklub.pl/news/eurosport-promotorem-wrc,40376 :good:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:22_________________________________________________http://wyscigi.autoklub.pl/news/forch-racing-najszybszy-w-klasie,40410 :good:
Opublikowano

Wąski temat wurca w eurosporcie był dziś najlepszym info dla mnie. :good: rewela[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 15:38_________________________________________________W Szwecji Ford będzie wystawiał 5 Fiest WRC, w jednej z niej ma startować Michał Sołowow :)

Opublikowano

Nie ma co wydziwiać z tą nogą. Karnawał trwa, może za mocno zabalował :naughty:

A na poważnie:

najwazniejsze,że nic z ręką.Noga to pryszcz :wink4:

:good:

Alonso chcąc/nie chcąc dołożył Massie mówiąc że Kubica jest najlepszym kierowcą F1 :tongue4:

Opublikowano

Odrobina żartu... :)

1326409165_by_filip6891_500.jpg

Opublikowano

Odrobina żartu... :)

1326409165_by_filip6891_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Gdzie oglądasz relację, bo na Eurosporcie nie znalazłem, a ponoć podpisali umowę na transmisję?
Opublikowano

W programie TV nic nie ma, bo program do gazety układają z dużym wyprzedzeniem, a umowa została podpisana krótko przed rajdem.

Wczoraj ok 23:40 oglądałem relację z pierwszego dnia :kox:

Dziś wieczorem też relacja, pewnie po 23:00, trzeba śledzić Eurosport :cool1:

Do 23:00 jest snooker relacja na żywo, więc tego nie wytną, a po tym pewnie rajd.

Opublikowano

W programie TV nic nie ma, bo program do gazety układają z dużym wyprzedzeniem, a umowa została podpisana krótko przed rajdem.

Wczoraj ok 23:40 oglądałem relację z pierwszego dnia :kox:

Dziś wieczorem też relacja, pewnie po 23:00, trzeba śledzić Eurosport :cool1:

dzięki
Opublikowano

W chooj z tym eurosportem :angry:

Co za pojebana stacja, wczoraj zapowiadali relację, a dziś odgrzewają pokera :wallbash:

Zostaje tylko to:

http://www.eurosport.pl/rajdy-samochodowe/rally-monte-carlo/2012/overall-standings-leg-2_mtc384609/live.shtml

Opublikowano

Dziś o 23:00 ma by relacja trzeciego dnia na eurosporcie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.