Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda Raikonena w końcówce :thumbdown: Kilka ładnych wyprzedzeń i obron było :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ale zaoszczędzili jeden kpl opon:grin:

Co do komentujących to brak słów; jakież było ich zdziwienie, kiedy zorientowali się po dobrych 10s że Webber zjechał na drugi Pit Stop.

Każdy przed ekranem to widział, a w studio...:facepalm:

Opublikowano

By sobie odpalili F1 Timing na tym super hiper tablecie do wygrania i by wszystko wiedzieli zanim na ekranie pokazują.

A tak to komentatorzy czekają aż coś się pokaże na ekranie.

Opublikowano
No ale zaoszczędzili jeden kpl opon:grin:

Co do komentujących to brak słów; jakież było ich zdziwienie, kiedy zorientowali się po dobrych 10s że Webber zjechał na drugi Pit Stop.

Każdy przed ekranem to widział, a w studio...:facepalm:

Bo to było arcyciekawe :decayed:

Opublikowano

Szkoda że nie ma tak jak dawniej kiedy Borowczyk jeździł z Sokołem na GP i prosto z wyścigu komentowali :thumbdown:

Opublikowano
Szkoda że nie ma tak jak dawniej kiedy Borowczyk jeździł z Sokołem na GP i prosto z wyścigu komentowali :thumbdown:
soloż zbiedniał chyba
Opublikowano

i co fani Vetelka jeszt dobry jak uj :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ja nie jestem jego fanem i go nie lubię, ale warto zauważyć że w porównaniu z Webberem czy Raikkonenem wypadł bardzo dobrze, biorąc pod uwagę kwalifikacje.

Trzeba jednak przyznać, że jak nie rusza z pierwszej linii to już taki szybki nie jest. Webber czy Button potrafią z końca stawki wjechać na podium.

A Webber..? znów chciał polatać:decayed:

Opublikowano
Ja nie jestem jego fanem i go nie lubię, ale warto zauważyć że w porównaniu z Webberem czy Raikkonenem wypadł bardzo dobrze, biorąc pod uwagę kwalifikacje.

Trzeba jednak przyznać, że jak nie rusza z pierwszej linii to już taki szybki nie jest. Webber czy Button potrafią z końca stawki wjechać na podium.

A Webber..? znów chciał polatać:decayed:

w kfalifikacjach jest lepszy bo to kurdupel w stosunku do kangura,masa robi niestety swoje :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Fajny filmik

Opublikowano

Ten wywiad, a właściwie rozmowa to typowa ustawka. Na podstawie tonu wypowiedzi można wywnioskować, że z Robertem nie jest tak źle ale trzeba jeszcze czekać.

Opublikowano
  • Autor

http://www.tvn24.pl/-1,1741954,0,1,samochod-eksplodowal-na-oczach-widzow-kula-ognia,wiadomosc.html

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

F1 w TV (GP Bahrajnu)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 20.04.2012[/TH]

[TD=class: godz]09.00[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]13.00[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 21.04.2012[/TH]

[TD=class: godz]10.00[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]13.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 22.04.2012[/TH]

[TD=class: godz]14.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano
http://www.tvn24.pl/-1,1741954,0,1,samochod-eksplodowal-na-oczach-widzow-kula-ognia,wiadomosc.html

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

F1 w TV (GP Bahrajnu)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 20.04.2012[/TH]

[TD=class: godz]09.00[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]13.00[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 21.04.2012[/TH]

[TD=class: godz]10.00[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport Extra[/TD]

[TD=class: godz]13.00[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 22.04.2012[/TH]

[TD=class: godz]14.00[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan]Polsat[/TD]

[/TABLE]

:good:

Kolejne emocje przed nami :kox:

Opublikowano

No myślę, że dobrze wie że już się nie pojawi - przecież swoją bierną postawą robi wszystko aby to się ziściło. W F1 chyba nikt już o Nim nie pamięta, tylko my się tu łudzimy że cud nastanie:whistling:

Może w rajdach coś osiągnie? Tam nie potrzeba sprawnej, precyzyjnej dłoni do walenia w gałę.

Opublikowano

ale dlaczego miałby już nic nie osiągnąć? Formuła 1, to nie tylko miejsca na podium i chwała z tym związana-to potężny biznes, w którym byli kierowcy do dziś się realizują, a nie ma ich za kółkiem bolidu...to samo może być z Robertem, wielu myśli, ze jak Robert wróci, to zdobędzie tytuł Mistrza z najlepszym Teamem...tu jest błąd, bo właściciele Teamów-mają głęboko w d*pie, jaki kierowca będzie u nich jeździł- ktokolwiek to będzie- ma wygrywać, bądź zdobywać cenne punkty dla Zespołu i czy to będzie Massa w Ferrari, czy Kubica-nie interesuje ich to pierwszoplanowo, bo Kubica po wypadku może się nie nadawać do prowadzenia Teamu na szczyt, ale jako doświadczony kierowca, może wspomagać inżynierów w kolejnych modyfikacjach, czy budowaniu kolejnego bolidu, pewnie dla samego Kubicy to też nie robi różnicy, dla kogo będzie pracował, jeśli praca będzie Mu sprawiała przyjemność- to nawet Team z końca stawki da Mu zarobić na chleb...

Opublikowano

Po chwili zastanowienia myślę, że obaj za mało wiemy o światku F1 i jego biznesowej stronie, więc dajmy spokój takim dywagacjom:decayed:

Opublikowano
Po chwili zastanowienia myślę, że obaj za mało wiemy o światku F1 i jego biznesowej stronie, więc dajmy spokój takim dywagacjom:decayed:

z pewnością wiemy za mało, ale wymieniać poglądy zawsze warto...:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.