Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Red Bull ja pier**le :facepalm::facepalm::facepalm:

Ale gość dostał kołem :shock3:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też się nie spodziewałem że tak poleci ciało mężczyzny od takiego koła :whistling:

I wznowili wyscig:wink:

Opublikowano

nie dadzą mu rady :/

Opublikowano

Szkoda ze kimiemu brakło parę kółek..,, :/

Opublikowano

Jak dla mnie to Kimi jest najlepszym zawodnikiem w całej stawce , bolid nie jest bardzo konkurencyjny jeżeli chodzi o Red Bull-a czy Ferrari ale jeździ z głową i potrafi w bolidu wyciągnąć najwięcej co się da :D

To jakby poszedł do Red Bull-a fajnie by było tylko żeby Christian Horner wtedy wciąż nie faworyzował Vettela . Tak jak to widać od 2 lat u nich w stajni Vettel /Webber , fakt ten 2 ma swoje lata ale za to jakie doświadczenie . Poczekamy zobaczmy

Opublikowano

Ja nie jestem przekonany zeby Horner faworyzowal vettela. Mimo ze go nie lubię , to muszę przyznać ze wykształca sie w nim egoizm, cecha bez której moim zdaniem nikt nie zostanie mistrzem. Wlasnie dzięki niej Schumi, Alonso, Senna i inni zostali mistrzami. Vettel ją pokazał za każdym razem jak łamał Stal order.

Tak to juz jest że największe laury zbierają egoiści czy sie to jakiemuś idealiście podoba czy nie....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pit stop... wymiana battery :grin: FIA Formula E Championship

pracuje jak sterowany samochodzik :grin::kwasny:

Opublikowano

603407_549659788425371_40302164_n.jpg

Co pije Kimi:decayed:

Opublikowano

Burn...

Opublikowano

Brawo dla Hama za PP!

Ustawienie na starcie: 1. Hamilton; 2. Vettel; 3. Grosjean; 4. Rosberg; 5. Alonso; 6. Raikkonen; 7. Massa; 8. Ricciardo; 9. Perez; 10. Webber; 11. Sutil; 12. Hulkenberg; 13. Button; 14. Vergne; 15. Maldonado; 16. Bottas; 17. Gutierrez; 18. di Resta; 19. Pic; 20. van der Garde; 21. Bianchi; 22. Chilton.

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 15:13 ----------

Zaczynamy zaraz GP Węgier :naughty:

Opublikowano

Fajnie to na razie wyglada :)

Opublikowano

Zobaczymy czy Ham wygra :wink:

Opublikowano

fajny wyscig, ale komentarz .......:facepalm:

Opublikowano

Takie podium chce widzieć już teraz do końca sezonu. :)))

Opublikowano
Takie podium chce widzieć już teraz do końca sezonu. :)))

:naughty:

Opublikowano

Ewentualnie zamiast vettela , alonso...

Opublikowano

Kimi powinien być pierwszy zaprezentował fajną jazdę, już od kilku wyścigów zasłużył na wygraną może w Spa się uda :wink:

Opublikowano
Ewentualnie zamiast vettela , alonso...

:hi:

Opublikowano
Ewentualnie zamiast vettela , alonso...

:hi:

+1

W tym roku na Hungaro przynajmniej sie coś działo a nie procesja od początku do końca..Szkoda Rosberga i Grosejana ale brawa dla Hamiltona za perfekcyjna jazdę :hi:

Opublikowano

a ja podziwiam przytomność Rosberga-auto zaczęło się palić, a On zachował zimną krew i odjechał w bezpieczne-dla każdego miejsce-szacun...:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.