Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie Korea nie ma jeszcze kontraktu do organizacji wyścigu i w związku z tym może nastąpić przesunięcie kalendarza ? Zależy mi aby GP Monaco było 25 maja bo dostosowuje do tego GP wakacje czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu ?

Jakie masz bilety?

Będę w Monako w tym czasie

Pytasz "czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu" więc pytam jakie masz bilety gdybym to ja miał wskoczyć ... czy o co tu chodzi ? :eusathink:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie Korea nie ma jeszcze kontraktu do organizacji wyścigu i w związku z tym może nastąpić przesunięcie kalendarza ? Zależy mi aby GP Monaco było 25 maja bo dostosowuje do tego GP wakacje czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu ?

Chodzi mi o przesunięcie że przykładowo Korea odpadnie i kalendarz się przesunie o dwa tygodnie czy ewentualnie za Koreę wskoczy np.GP Hiszpanii a reszta terminów zostanie bez zmian ? A czy na Monaco są bilety ?

Opublikowano

aaa to ja stwierdziłem że ty chcesz jakby co bilety odsprzedać jak ci się termin przesunie i nie będzie ci pasowało

...A czy na Monaco są bilety ?

a nie ma ? ja nigdy nie byłem to nie wiem

Opublikowano
aaa to ja stwierdziłem że ty chcesz jakby co bilety odsprzedać jak ci się termin przesunie i nie będzie ci pasowało

chyba każdy tak to zrozumiał:grin:

Opublikowano

Ukłon za zamieszanie bilety na Monaco oczywiście są -większość już sprzedana.

Opublikowano

Alonso jest prze.... wielki szacun :oklasky:

Opublikowano

Webber jechał jak cesarz na ferrari:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Webber jechał jak cesarz na ferrari:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

fajny gest!

Opublikowano

...a Vettel znów pierwszy..he he:wink4:

Opublikowano

Ale za to Webber miał na koniec wyścigu prawdziwe fajerwerki, a nie jakieś sztuczne ogniki jak Vettel...:grin:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Alonso jest prze.... wielki szacun :oklasky:

Eeee, Kimi chyba lepiej dziś wymiatał. Ciekawe jak wpłynie na Ferdka obecność takiego luzaka w zespole, który na pewno nie będzie robił za giermka, jak ostatnio Massa...:whistling:

Opublikowano

no dwóch byłych Mistrzów świata-nie będzie łatwo...:grin:

Opublikowano
Ale za to Webber miał na koniec wyścigu prawdziwe fajerwerki, a nie jakieś sztuczne ogniki jak Vettel...:grin:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Alonso jest prze.... wielki szacun :oklasky:

Eeee, Kimi chyba lepiej dziś wymiatał. Ciekawe jak wpłynie na Ferdka obecność takiego luzaka w zespole, który na pewno nie będzie robił za giermka, jak ostatnio Massa...:whistling:

Na pewno gorzej będzie startował Kimi:decayed: Ciekawe jak ich silnik będzie się sprawował(V6T). Mysle że miedzy sobą walczyć mocno nie będą ale chyba nie ma zespołu w którym będzie dwoch takich gości:kox: Na pewno będzie ciekawiej:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pochwałę się sukcesem kolegi walczył o drugie miejsce ale .... silnik padł :kwasny:Ogólnie dużo się działo podczas ostatnich dwóch wyścigów-walka w poszczególnych klasach do samego końca.Może kogoś zarażę pozytywnie GSMP :wink:

Opublikowano
Pochwałę się sukcesem kolegi walczył o drugie miejsce ale .... silnik padł :kwasny:Ogólnie dużo się działo podczas ostatnich dwóch wyścigów-walka w poszczególnych klasach do samego końca.Może kogoś zarażę pozytywnie GSMP :wink:

osobiście jestem zarażony :thumbup1:

jak mieszkałem w pl to co roku bywałem w Załużu

czytali FIA zatwierdziła kalendarz składający się z 22 wyścigów - Serwis F1 :naughty:

Opublikowano

BVpr1kHCAAAH_qC.jpg:large

Prawie jak spot w A4 klubie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť KUBICA: Zostawimy sobie duży margines

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 14:05 ----------

Standardowo wygrał vetek natomiast brawo dla Kimiego i Grosjana!

Najlepszy vebber pol bolidu się jarało to w końcu łaskawie wyszedł i lookał metr obok ''oo pali się!:decayed: '' :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.