Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cały Kimi :)

Niebawem ostatni wyścig w tym sezonie :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cały Kimi :)

Niebawem ostatni wyścig w tym sezonie :)

On tam wjechał bo we wcześniejszych sezonach był tam przejazd no ale został zamknięty:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

1457579_653751174647403_873389297_n.jpg

Oby to nie była prawda że już koniec F1 w pl TV, bo tylko zostanie Niemiecki RTL..

Dziękujemy za 7 lat

Opublikowano

a kto tak powiedział?

Opublikowano
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1457579_653751174647403_873389297_n.jpg

Oby to nie była prawda że już koniec F1 w pl TV, bo tylko zostanie Niemiecki RTL..

Dziękujemy za 7 lat

wczoraj w studio się tak żegnali?

Opublikowano

Żegnali tylko sezon chyba:wink: teraz będzie megaciekawy sezon po tych zmianach także wątpię żeby to przepuscili:wink: Alonso + Raikonen w ferrari:kox: będzie sie działo:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1457579_653751174647403_873389297_n.jpg

Oby to nie była prawda że już koniec F1 w pl TV, bo tylko zostanie Niemiecki RTL..

Dziękujemy za 7 lat

wczoraj w studio się tak żegnali?

jakby się żegnali z F1 na zawsze-byłoby tego więcej w każdych wiadomościach:wink:

Opublikowano

No niestety to prawda. Polsat już oficjalnie potwierdził, że na nowy sezon nawet nie będzie się ubiegał o prawa do transmisji :(

Opublikowano
No niestety to prawda. Polsat już oficjalnie potwierdził, że na nowy sezon nawet nie będzie się ubiegał o prawa do transmisji :(

To dekoder Polsatu bedzie potrzebny zupełnie do niczego,jedynie dla Polsat sport i sport extra to badziewie było sens trzymać,a bez F1 to po co

Opublikowano

Ja to odbieram tak, że "popularność" F1 w Polsce znacznie spadła bez RK, więc Polsat być może będzie transmitował, o ile dostanie prawo do tychże transmisji za free, ewentualnie jakąś symboliczną kwotę. Solorz wyżygał się z kasy na zakup Polkomtela, więc nie zamierza inwestować grubo w coś tak niszowego jak F1 ;)

Opublikowano

albo będzie PPV...:kwasny:

Opublikowano

Jakby tak c+ dostal prawa do f1 to mieli by mega oferte na polskim rynku:kox:

Opublikowano
Jakby tak c+ dostal prawa do f1 to mieli by mega oferte na polskim rynku:kox:

No. A polsat masowy zwrot dekoderów :P

Opublikowano
Jakby tak c+ dostal prawa do f1 to mieli by mega oferte na polskim rynku:kox:

Fakt. Nie byłoby czego już tam totalnie oglądać. Jeszcze ksw ale to płatne i tak jest:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Prawda jest taka że po odejściu RK z F1 drastycznie spadła oglądalność i Polsatowi po prostu się nie opłaca. Za małe wpływy z reklam.

Tak w ogóle komentarz ze studia w Warszawie trochę nie pasuje do transmisji na żywo królowej motorsportu :thumbdown:

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Kubica i Gerber 4. w Ronde Citta dei Mille, 1. miejsce w klasie

krótki filmik:

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze gratulacje za nagrodę !!!

bh1u.jpg

Robert Kubica Osobowością Roku FIA - Wiadomości - Rajdy - autoklub.pl

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Wszystkiego najlepszego z okazji 29 urodzin !!!!

Opublikowano

575310_610763508981665_2120130534_n.jpg

Robert w innym kombinezonie :decayed:

safe_image.php?d=AQDj4A5Ve5D3nFUw&w=377&h=197&url=https%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FBa04flWIIAAMbh1.jpg&cfs=1&sx=0&sy=15&sw=600&sh=314

Się bawią chłopaki :)

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego z okazji 29 urodzin !!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

myslicie ze Robert tu zagląda:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.