Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
po co się podniecać dźwiękiem:wink4: czy tylko na tym polega kibicowanie F1? Przepisy się zmieniają , lub jakieś jego części-co roku, teraz jest wymóg downsize'ingu, więc uturbili mały silnik i środowisko na tym nie cierpi, za rok będą elektryczne silniki i w ogóle ich nie usłyszycie- też będzie marudzenie? Przecież to wciąż wyścigi teamów, kto skonstruuje najlepszą maszynę, stosując przepisy, a nie żądania "kibiców":wink:

przecież to są jakieś brednie :facepalm:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież to są jakieś brednie :facepalm:

rozwiń myśl, bo nie wiem o co ci chodzi?

Opublikowano

Chodzi o to że to rywalizacja w najwyższej kategorii wyścigowej. Powinno być diabelnie mocno, szybko i głośno i nie powinniśmy mieć żadnych złudzeń że to właśnie nadjeżdża bolid F1. Wydawanie tak koszmarnych sum na konstruowanie czegoś w stylu Priusa nie ma nic wspólnego z eko...(logią?)

A dla kogo jak nie dla kibiców jest robiony cały ten cyrk???:eusathink:Bo chyba nie dla ekologów...:grin:

Posłuchaj , szczególnie V10:

2014 F1 V6 VS. V12 - V10 - V8 SOUND - YouTube

Czy można to pomylić z czymkolwiek innym...??? Czego nie da się powiedzieć o żałosnym V6:facepalm:

Opublikowano

eeee tam :wink::grin:

Opublikowano
po co się podniecać dźwiękiem:wink4: czy tylko na tym polega kibicowanie F1? Przepisy się zmieniają , lub jakieś jego części-co roku, teraz jest wymóg downsize'ingu, więc uturbili mały silnik i środowisko na tym nie cierpi, za rok będą elektryczne silniki i w ogóle ich nie usłyszycie- też będzie marudzenie? Przecież to wciąż wyścigi teamów, kto skonstruuje najlepszą maszynę, stosując przepisy, a nie żądania "kibiców":wink:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

przynajmniej jeden zajarzył, że życia nie można brać na serio...:grin::wink4:

Opublikowano

Dokładnie :grin:

Opublikowano

Jak by ktoś jeszcze nie widział :wink: fajnie zrobiony filmik

Opublikowano
Jak by ktoś jeszcze nie widział :wink: fajnie zrobiony filmik

było :decayed:

Opublikowano
po co się podniecać dźwiękiem:wink4: czy tylko na tym polega kibicowanie F1? Przepisy się zmieniają , lub jakieś jego części-co roku, teraz jest wymóg downsize'ingu, więc uturbili mały silnik i środowisko na tym nie cierpi, za rok będą elektryczne silniki i w ogóle ich nie usłyszycie- też będzie marudzenie? Przecież to wciąż wyścigi teamów, kto skonstruuje najlepszą maszynę, stosując przepisy, a nie żądania "kibiców":wink:

przecież to są jakieś brednie :facepalm:

a ja sie w czesci zgadzam z domjenick'iem. nie specjalnie przeszkadza mi dzwiek nowych silnikow a zdecydowanie bardziej podoba mi sie ogladanie "walki" kierowcow z silnikami z tak duzym momentem obrotowym. Mokre kwalifikacje w Melbourne byly super. moment gdy Lewis na 4 czy 5 biegu zakladal kontre bo mu tyl odjezdzal to bylo cos na co czekalem. mam tylko nadzieje, ze awaryjnosc "power unit'ow" nie bedzie psula rywalizacji. poza ta jedna sprawa postrzegam przesiadke na nowe silniki jako swietny krok.

Opublikowano

Jak zrezygnowali z turbo to tez był lament...

Opublikowano

Fajny jest dzwięk turbiny przy redukcjach:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 17:50 ----------

Mini.wp.pl - Wirtualna Polska

Kur.a:kwasny:

Opublikowano

Jest dżwięk jest adrenalina aktualny dżwięk to porażka co wy jesteście już na emeryturze.:facepalm:

Opublikowano

Tez to dzisiaj rano przeczytałem :/

Mimo ze mu nie kibicowalem, to szkoda chłopa, bądź co bądź, był/ jest kimś wyjątkowym w świecie F1.

Nie zazdroszczę jego rodzinie. Byc zmuszonym do podjęcia takiej decyzji, to jakiś koszmar....

Opublikowano

Tez to dzisiaj rano przeczytałem :/

Mimo ze mu nie kibicowalem, to szkoda chłopa, bądź co bądź, był/ jest kimś wyjątkowym w świecie F1.

Nie zazdroszczę jego rodzinie. Byc zmuszonym do podjęcia takiej decyzji, to jakiś koszmar....

Nie on jeden na tym świecie. Jego rodzina przynajmniej biedy klepać nie będzie. Niestety ale takie rzeczy się zdarzają.

Opublikowano
  • Autor

F1 w TV (GP Malezji)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 28.03.2014[/TH]

[TD=class: godz]05:10

[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport

[/TD]

[TD=class: godz]07:00

[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 29.03.2014[/TH]

[TD=class: godz]06:00

[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport

[/TD]

[TD=class: godz]09:00

[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan] Polsat Sport

[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 30.03.2014[/TH]

[TD=class: godz]10:00

[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan] Polsat Sport[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Panowie gdzie można oglądnąć powtórkę całego wyścigu bo rano na zlocie w BT nie byłem w stanie oglądać live :decayed:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

Ok ściągnąłem z chomika z polsatu transmisję.

Opublikowano

Dobrze wiedzieć bo sam chętnie obejrzę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.