Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnie dni, dużo piszą o Ayrtonie, i wyczytałem taka ciekawostkę.

Kiedyś Ayrton podczas treningu posadził auto na murze. Podczas zebrania kierowców powiedział ze mur sie przesunął.

Gdy technicy badali wypadek, stwierdzili ze rzeczywiście w tym miejscu było coś z murem robione i stał on jakieś 2cm bliżej toru. Pokazuje to z jaka precyzja jeździł Senna i na jakim limicie.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ostatnie dni, dużo piszą o Ayrtonie, i wyczytałem taka ciekawostkę.

Kiedyś Ayrton podczas treningu posadził auto na murze. Podczas zebrania kierowców powiedział ze mur sie przesunął.

Gdy technicy badali wypadek, stwierdzili ze rzeczywiście w tym miejscu było coś z murem robione i stał on jakieś 2cm bliżej toru. Pokazuje to z jaka precyzja jeździł Senna i na jakim limicie.

Albo na pamięć :polew: A kierowcom się mówi żeby uważać a nie jeździc na pamięć :decayed:

Opublikowano

Bo motorsport rządzi sie innymi prawami.

Opublikowano

Ham sie nie pierdzieli:decayed:

Generalnie merc rządzi.......i Renault clio:grin:

Opublikowano

audi to żaden nie tknie:thumbdown::grin:

Opublikowano
audi to żaden nie tknie:thumbdown::grin:

Audi kupują piłkaże:decayed:

Opublikowano

boją się, ze za szybkie dla nich...:grin:

Opublikowano
  • Autor

po woli do mety

Argentyna – OS 4 | Magazyn Rajdowy WRC

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

HDsport24.pl - Transmisje z wydarzeń sportowych :wink:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

Wyścigi górskie - Jedyny najpopularniejszy i najstarszy portal o wyścigach górskich w Polsce - news, relacje on line, klipy, wywiady, wyniki, galerie, filmy, strefa dla kibica :wink:

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

Robert Kubica: Staram się oszukać swój mózg - Motoryzacja w INTERIA.PL :wink:

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

F1 w TV (GP Hiszpanii)

[TABLE=class: tab_tv]

[TH=colspan: 3]Piątek 09.05.2014[/TH]

[TD=class: godz]10:00

[/TD]

Trening 1

[TD=class: kan]Polsat Sport

[/TD]

[TD=class: godz]14:00

[/TD]

Trening 2

[TD=class: kan]Polsat Sport

[/TD]

[TH=colspan: 3]Sobota 10.05.2014[/TH]

[TD=class: godz]11:00

[/TD]

Trening 3

[TD=class: kan]Polsat Sport [/TD]

[TD=class: godz]14:00

[/TD]

Kwalifikacje

[TD=class: kan] Polsat Sport

[/TD]

[TH=colspan: 3]Niedziela 11.05.2014[/TH]

[TD=class: godz]14:00

[/TD]

Wyścig

[TD=class: kan] Polsat Spor[/TD]

[/TABLE]

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Zesp Loeba w Porsche Supercup

Opublikowano

Wyścig za chwile, oby vettel znów dostał baty od riccardo :decayed:

Opublikowano
Wyścig za chwile, oby vettel znów dostał baty od riccardo :decayed:

Lubie to!

Opublikowano

Coś temu ach także wychwalanym Vettelowi nie idzie ta walka w środku pola z gorszym autem...

Riccardo lepszy :D

Opublikowano

skończył na 4-tym miejscu i widać, że RB robią poprawki auta, a z drugiej strony- może po prostu czas na nowego Mistrza...:whistling:

Opublikowano

Brawa dla Kubicy za 6. miejsce! Czekam na kolejne ukończone rajdy, a wynik przyjdzie sam:thumbup1:

Opublikowano
skończył na 4-tym miejscu i widać, że RB robią poprawki auta, a z drugiej strony- może po prostu czas na nowego Mistrza...:whistling:

Tak poprawili że jeszcze kilka kółek i też by zostal zdublowany jak ferrari:facepalm: Dobra taktyka sporo ugrali w przypadku Vettela:good:

Opublikowano

Ciągle nie mogę przeżyć tego dźwięku. Oglądam wyścig i prawie nie słychać tych bolidów.

Opublikowano
skończył na 4-tym miejscu i widać, że RB robią poprawki auta, a z drugiej strony- może po prostu czas na nowego Mistrza...:whistling:

Tak poprawili że jeszcze kilka kółek i też by zostal zdublowany jak ferrari:facepalm:

pewnie tak, ale to nie RB i inni są słabi- to Mercedes skonstruował potężną rakietę w tym sezonie i dlatego jest jak widać:wink4:
Opublikowano
skończył na 4-tym miejscu i widać, że RB robią poprawki auta, a z drugiej strony- może po prostu czas na nowego Mistrza...:whistling:

Tak poprawili że jeszcze kilka kółek i też by zostal zdublowany jak ferrari:facepalm:

pewnie tak, ale to nie RB i inni są słabi- to Mercedes skonstruował potężną rakietę w tym sezonie i dlatego jest jak widać:wink4:

To prawda:good:Bolidy że środka stawki z tamtego roku z silnikiem mercedesa dorównują redbudlowi i ferrari. Tutaj widać przewagę jednostki napedowej. Natomiast w mercedesie na sukces składa się jednostka + bardzo dobra aerodynamika bolidu i jego ustawienie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.