Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

redbulle- zawsze były najlepsze aerodynamicznie, ale w tym sezonie, gdzie bolid jest lżejszy i silnik ma większy moment- to Mercedes ma przewagę, jak Hammilton odchodził z Mclarena- wielu uznawało to za Jego życiowy błąd, ale w Mercedesie wiedzieli, ze zbudują konkretną rakietę w tym roku, wiedzieli o nadchodzących zmianach, więc nie koncentrowali się na poprzednim sezonie, tylko na tym- potrzebowali dobrego kierowcy, z doświadczeniem, młodego, ambitnego- padło na Lewisa i Niko, co okazało się trafne w takiej konfiguracji bolidów na ten sezon- wydaje mi się, ze reszta stawki z biegiem wyścigów- będzie ich doganiać, bo w Mercedesie- nie ma magików i czarodziejów- inni tez mają najlepszych inżynierów- coś wymyślą, podpatrując Mercedesy:wink:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

F1 staje sie karykaturą,nie macie takiego wrażenia?

Opublikowano
F1 staje sie karykaturą,nie macie takiego wrażenia?

ta, ponoć od niektórych teamów juz lepsze czasy okrążeń maja w niższych klasach :kwasny:

Opublikowano
F1 staje sie karykaturą,nie macie takiego wrażenia?

ta, ponoć od niektórych teamów juz lepsze czasy okrążeń maja w niższych klasach :kwasny:

Ale to o Caterham chodzi.

Opublikowano

Mercedesy zdublowaly 5 czy 6 zawodnika

kiedys F1,to był wyścig najszybszych bolidow na świecie,miały za zadanie jak najszybciej przejechać tor,nikogo nie interesowało jakiej pojemności ma silnik,jakie spojlery,nawet ile kół,a co jest teraz,OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA:facepalm: i to nawet nie w całym wyścigu,ale chwilowe,no japierdole:doh:

Jedyny przepis,jaki powinien być,to nakaz używania silników tłokowych,no ewentualnie,takie same opony dla wszystkich i tyle!

Opublikowano
Ham sie nie pierdzieli:decayed:

Generalnie merc rządzi.......i Renault clio:grin:

Gdyby nie skrzynia biegów to mega auto - serio :decayed:

Opublikowano
Mercedesy zdublowaly 5 czy 6 zawodnika

kiedys F1,to był wyścig najszybszych bolidow na świecie,miały za zadanie jak najszybciej przejechać tor,nikogo nie interesowało jakiej pojemności ma silnik,jakie spojlery,nawet ile kół,a co jest teraz,OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA:facepalm: i to nawet nie w całym wyścigu,ale chwilowe,no japierdole:doh:

Jedyny przepis,jaki powinien być,to nakaz używania silników tłokowych,no ewentualnie,takie same opony dla wszystkich i tyle!

w 100% sie z tym zgadzam... cholera moze za 20 lat to bedzie juz tylko virtual race :decayed:czyli SYMULACJA bo tak wyjdzie naj ECO :wink: zainstaluja wiatrak i po sprawie :grin:

Quick test Game Stock Car 2013, GSC2013 physics, review - YouTube

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Monaco...

Bez Kubicy i Jego manewrów wyprzedzania to już nie to samo.

Ale Rosberg postarał się, żeby nie było nudno:grin:

GP Monako 2014 - błąd Rosberga w kwalifikacjach

Czekam na odpowiedź Lewisa... Chociaż, to może mieć mało wspólnego ze sportową rywalizacją:thumbdown: Oby nie.

Hamilton: Załatwię to z Rosbergiem jak Senna z Prostem

Opublikowano

No to ruszamy z Monako :kox:

Opublikowano

ape7e3ym.jpg

[emoji41][emoji106]

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Fajny ku**s

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Pech Raikonena byłby an podium ba bank:kwasny:

Opublikowano

Ricciardo fajnie pomykal. Jeszcze troche i mysle ze Redbulle zaczna rownorzedna walke :)

tapatalk@sgs4

Opublikowano

Akurat Monako najmniej mówi o kondycji poszczególnych zespołów,osobiście wycofalbym go z kalendarza,ze ściganiem ma mało wspólnego

Opublikowano
Akurat Monako najmniej mówi o kondycji poszczególnych zespołów,osobiście wycofalbym go z kalendarza,ze ściganiem ma mało wspólnego

Dlaczego? To akurat jeden z najbardziej wymagających torów dla kierowcy. Widowisko może słabe bo mało wyprzedzania i dosyć małe prędkości ale próba jak każda inna

Opublikowano

Jak wyjada z pierwszego zakrętu,tak dojadą do mety,chyba ze awaria,lub ktos w kogoś przypierdzieli,juz w singapurze jest lepiej,przynajmniej sa miejsca,gdzie kierowca ma szanse powalczyć o pozycje

Opublikowano

Vetel to zaraz chyba na terapię będzie musiał iść , bo Ricardo za każdym razem jest lepszy :decayed:

Opublikowano
Vetel to zaraz chyba na terapię będzie musiał iść , bo Ricardo za każdym razem jest lepszy :decayed:

Ale też mniej problemów ma z bolidem. Czyżby RB lansowało nowego, przyszłego mistrza?

Opublikowano

nie myślisz chyba, że robią mu specjalnie usterki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.