Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko,ze zostalo 6 silnikow,a wyscigow sporo....

no to racja... i nie rokuje zbyt dobrze...

ale nie musza go wymieniac tylko naprawią :cool1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tor w Malezji chyba jest jednym z najbardziej widowiskowych i to było wiadać do czasu deszczu ... potem to porażna totalna organizatorów. I po kiego przekładali ten wyścig na późniejszą godz. co 9 rano to za wcześnie ???

Opublikowano

Adaś... 7dma rano byłoby super i im lepiej by się jeździło...

Opublikowano

Adaś... 7dma rano byłoby super i im lepiej by się jeździło...

wystarczyłoby o 9 i skończyli by przed deszczem :gwizdanie:

Opublikowano

Jak to się stało, że Heidfeld jest 2 a nie 3 ?[/b] Na grafikach był 3 podczas tego zamieszania

biorą kolejność z przedostatniego okrążenia

Opublikowano

Heidfeld największym farciarzem w tym sezonie :kwasny: nie dość, że wystartował z dalekiej pozycji, nikogo nie wyprzedził, to jeszcze większość brała go jak chciała i ...zajął 2 miejsce :gwizdanie:

Zadowolony był jakby zdobył tytuł mistrza :>

Opublikowano

Heidfeld największym farciarzem w tym sezonie :kwasny: nie dość, że wystartował z dalekiej pozycji, nikogo nie wyprzedził, to jeszcze większość brała go jak chciała i ...zajął 2 miejsce :gwizdanie:

Zadowolony był jakby zdobył tytuł mistrza :>

dokładnie tak było po prostu fart :evil:

Opublikowano

Heidfeld największym farciarzem w tym sezonie :kwasny: nie dość, że wystartował z dalekiej pozycji, nikogo nie wyprzedził, to jeszcze większość brała go jak chciała i ...zajął 2 miejsce :gwizdanie:

Zadowolony był jakby zdobył tytuł mistrza :>

Cieszy się, bo zdaje sobie sprawę, że to się już może nie powtórzyć :decayed:
Opublikowano

Niby przyczyną defektu u Kubicy była jakaś nieszczelność w pneumatyce.

Czy Robert jechał nowym bolidem czy tym "odbudowanym" za 2 miliony ?

Opublikowano

Niby przyczyną defektu u Kubicy była jakaś nieszczelność w pneumatyce.

Czy Robert jechał nowym bolidem czy tym "odbudowanym" za 2 miliony ?

:polew: :polew: :polew: no to racja...zainwestowali kasę

Opublikowano

Niby przyczyną defektu u Kubicy była jakaś nieszczelność w pneumatyce.

Czy Robert jechał nowym bolidem czy tym "odbudowanym" za 2 miliony ?

:polew: :polew: :polew: no to racja...zainwestowali kasę

ale przejechal az dwa okrazenia

Opublikowano

Pewnie zabrali za mało gratów do naprawy bolidu i sztukowali z tego co mieli :naughty:

Opublikowano

A w ogóle jakieś to F1 w tym roku zakręcone :wallbash: a i tak najbardziej rozwalił mnie Raikkonen jak olał wszystko i wpierdzielał słodycze. Musiał chłop odreagować jazdę na sucho z oponami na mokro :polew:

Opublikowano

Musiał chłop odreagować jazdę na sucho z oponami na mokro :polew:

swietne :polew:

Opublikowano

I to jest dobra wiadomość, niestety ta :

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Zle-wiesci-dla-Kubicy-Silnik-do-wymiany,wid,11010355,wiadomosc.html

nie jest najlepsza

Robertowi zostało 6 silników, no w porywach 6,5 (licząc ten z Australii)

Opublikowano

Kwestia jakie są te kary za dodatkowy silnik. Nawet jak by miał jechać z końca stawki z nowym silnikiem to ma szanse walczyć o punkty, zawsze to lepsze niż jazda ze starym silnikiem z którym w ogóle może nie dojechać.

KERS, wkońcu ciekawa stronka:

http://formula1news.info/pl/f1-le-novit-tecniche-della-stagione-2009/

Opublikowano

boberek ma w podpisie, że wyreza wszystko i wszystkich - niech zakłada KERSa :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.