Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

należy pamietać, że w F1 przeciętniaków nie ma.

A Kazuki...? Zapomniałeś o nim...? Mój ulubiony japoński samuraj :kox: :kox: :kox:

Nie. Nie zapomniałem. Mało tego. Bardzo go lubie. Mało kto potrafi tak ubarwić wyścig jak on :)
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No pocieszny jest skubaniec... :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

jak by robert dzisiaj mial Williamsa to by moze nawet wygral bmw daleko jeszcze do nich

Opublikowano

No właśnie to jest nudne, bo tylko Brawn i Red Bull mają dobre bolidy, tak jak wcześniej McLaren I Ferrari. Wtedy jednak było mniej nudno, bo Kubica się kręcił w czołówce, więc każdy był rozemcjonowany.

Faktycznie jest może troche tendencyjnie ale okazało się, że Barrichello jednak jest nerwowy i jak czuje presje to popełnia dużo błędów.

Tak więc sprawa od drugiego do czwartego miejsca w generalnej będzie pewnie otwarta do końca.

Co do Roberta to dobrze, że znów jedzie ostro i bezbłędnie :good: no i że ma kontrakt z BMW tylko na jeden sezon :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przypominam bo inna godzina

Piątek 19.06.2009

10.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

14.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 20.06.2009

10.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

13.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 21.06.2009

13.00 Wyścig Polsat

Opublikowano

Are you sure, Wąski?

Program Polsatu pokazuje mi kwalifikacje i wyścig o godz. 1400.

Opublikowano

onet tez 14:

21.06 14:00 GP Wielkiej Brytanii Silverstone

:mysli:

Opublikowano

tam jest różnica 1 godziny więc może być o 13 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tam jest różnica 1 godziny więc może być o 13 :mysli:

BO tak jest :good:

Opublikowano

Na wp i na f1.com pokazują że kwalifikację i wyścig o 14 czasu polskiego. A czasu Angielskiego o 13.

Opublikowano
  • Autor

tam jest różnica 1 godziny więc może być o 13 :mysli:

BO tak jest :good:

Robercik, podrzuć linka jutro na gg jak się zacznie :> :> :>

Ja zawsze oglądam Scoccer-live.pl

Opublikowano

no i za***iście wreszcie beda sie scigac bolidy a nie jakies gowno jak gp3

Opublikowano

pięknie pięknie jak na razie Robcio pierwszy :oklaski:

ok końca k**wa :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Głowa do góry :wink4:

Opublikowano

Głowa do góry :wink4:

zawsze :wink4:

a nogi w dół :>

Opublikowano

Głowa do góry :wink4:

zawsze :wink4:

a nogi w dół :>

nie zawsze, nie zawsze :gwizdanie:

u mnie zawsze, a was to róznie bywa :tongue4::wink4:
Opublikowano

Na bok...? :tongue4:

Niezależnie od dalszej postawy BMW w tym sezonie już nikt nie pokona Browna, no może poza Red Bullem. Każdy wyścig i każdy pkt który osiągnie Robert naturalnie da nam wielką frajdę. I tyle... miejmy nadzieję, że Jemu też.

Co do rozłamu w F1 - może być różnie, będzie trochę bałaganu ale jak się ogarną to będzie chyba wyższy poziom zaawansowania - miejmy nadzieję bez wynalazków typu KERS :sick3:

OT: Brynia, gdzie takie słońce???

Opublikowano

Idzie lato, jeszcze trochę cierpliwości... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.