Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

naprawilem auto niedawno u znajomego

chodzi perfekt, czuje sie jakbym jezdzil nowka sztuka

moze do niego oddac to padlo, ktorym jezdzi Robert... :mysli:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

To nie On a BMW :naughty:

Opublikowano

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

To nie On a BMW :naughty:

dokladnie...

Opublikowano

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

To nie On a BMW :naughty:

whatever ... :wink4:
Opublikowano

Będzie sukcesem jak Robert dostanie się do 3 części czasówki :mysli:

Opublikowano

ale jaja

widzieliscie STIGa???? :shocked: :shocked: :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 14:31_________________________________________________dowidzenia...

Opublikowano

Znowu pojeżdzone w Q..

Opublikowano

ale jaja

widzieliscie STIGa???? :shocked: :shocked: :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 14:31_________________________________________________dowidzenia...

Gdzie STIG śmiga ?

Opublikowano

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

To nie On a BMW :naughty:

whatever ... :wink4:

Wydaje się że to bez różnicy. Ale to się tylko wydaje.

Co innego gdyby zawodnik sam przygotował sprzęt do ścigania... jak np. w żużlowcy czy motorowodniacy.

Może taka sytuacja będzie miała miejsce jak w FIA będą minizespoły z minibudżetem :decayed:

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że te silniki w "sauberze" nie są za szybkie, coś na pewno poknocili, albo skrzynie mają jakieś słabsze przelożenia :mysli:

Opublikowano

Być może robią jakieś kombinacje z podniesieniem mocy, a po prostu trwałość jednostki na to nie pozwala. Ogólnie bmw nigdy nie miało mocnego silnika w stawce, za to podobno najmniej spala paliwa :mysli: Dodatkowo bmw w tym sezonie przyznało się, że ma nie najlepiej dopracowane zawieszenie co widać po kiepskiej przyczepności mechanicznej, ale to po prostu wynik zmiany opon na slicki, pamiętam jak zamiast michelinów zastosowali bridgestony to też pierwszy sezon na nich był kiepski (słaba przyczepnosć, kłopoty z grainingiem itp), w następnym już wiedzieli o co chodzi, co zmienić w konstrukcji zawieszenia :gwizdanie:

Opublikowano

ja licze ze kubica zdobedzie punkty przeciez Nakajima startuje z piatego miejsca :shocked: on zrobi przesiew w czolowce, znajac zycie nie bedzie chamowal przed pierwszym zakretem

Opublikowano

albo skrzynie mają jakieś słabsze przelożenia :mysli:

brak przeczypnosci = dluzsze przelozenia skrzyni = slabsze czasy na okrazeniu (BMW & FOrce India :decayed: )

dobra przyczepnosc = krotsze przelozenia skrzyni = lepsze czasy okrazeniu (BGP & RBR)

Ogólnie bmw nigdy nie miało mocnego silnika w stawce, za to podobno najmniej spala paliwa :mysli:

fakt, daleko nie szukajac to w Turcji na starcie Robert mial paliwa na 1 okrazenie wiecej od Rosberga, a zjechal bodajze dopiero 3 okrazenia po nim

nawet Ferrari bodajze w 2007 glosno wyrazalo swoje niezadowolenie z powodu znacznie nizszego zuzycia paliwa BMW od silnikow Ferrari

no ale co z tego ze malo pali, jak nie jedzie :gwizdanie:

Opublikowano

Robert jedzie na 1 pitstop, zobaczymy czy to wypali i przebije się wyżej, wg mnie ma szanse na pierwszą 10 ale zdobycie punktów będzie ciężkie :mysli:

Opublikowano

dzisiaj Kubica będzie 3 :gwizdanie:

NARA

Opublikowano

dzisiaj Kubica będzie 3 :gwizdanie:

NARA

chyba jak sobie nitro jeszcze dołoży :wink4:

jak będzie na punktowanym miejscu to będzie dobrze :kwasny:

Opublikowano

dobrze ze hamilton jedzie za robertem, w koncu widac troche robcia w tv, bo zwykle szarego konca nie pokazuja...

Opublikowano

no to teraz dali ciała na dwa pit stopy kubica tylko po co bylo go tak tankowac na poczatku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.