Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie jest tak źle :)

Opublikowano

Zazdroszczę Wąski

Mam nadzieję, że uda mi sie w tym roku na Monzę ;)

Opublikowano

Hałas !!!!!!!!!!!! widać że nie jesteś miłośnikiem F1 ,bo to jest muzyka !!!!!!!!!!!!

Kufa, Wąski, nie obrażaj mnie :kwasny:

Uwielbiam ryk każdego silnika piłowanego na maxa, ale moja żona też chciała jechać - i w tym momencie temat sią komplikuje...

Nie dość że drożej to i wymogi rosną. Zresztą budżet w tym roku jest za mocno napięty :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Zazdroszczę Wąski

Mam nadzieję, że uda mi sie w tym roku na Monzę ;)

Też tam byłem :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 10:04_________________________________________________

Hałas !!!!!!!!!!!! widać że nie jesteś miłośnikiem F1 ,bo to jest muzyka !!!!!!!!!!!!

Kufa, Wąski, nie obrażaj mnie :kwasny:

Uwielbiam ryk każdego silnika piłowanego na maxa, ale moja żona też chciała jechać - i w tym momencie temat sią komplikuje...

Nie dość że drożej to i wymogi rosną. Zresztą budżet w tym roku jest za mocno napięty :disgust:

luzik[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 10:21_________________________________________________http://www.justin.tv/tomracing4/popout

Opublikowano

Zazdroszczę Wąski

Mam nadzieję, że uda mi sie w tym roku na Monzę ;)

Też tam byłem :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 10:04_________________________________________________

Hałas !!!!!!!!!!!! widać że nie jesteś miłośnikiem F1 ,bo to jest muzyka !!!!!!!!!!!!

Kufa, Wąski, nie obrażaj mnie :kwasny:

Uwielbiam ryk każdego silnika piłowanego na maxa, ale moja żona też chciała jechać - i w tym momencie temat sią komplikuje...

Nie dość że drożej to i wymogi rosną. Zresztą budżet w tym roku jest za mocno napięty :disgust:

luzik[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 10:21_________________________________________________http://www.justin.tv/tomracing4/popout

Kurde maniaku. Może i w tym roku się wybierzesz :naughty:
Opublikowano

Najeździł się :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze dłużej mogli go przetrzymywać w boksie ;(

Opublikowano

Tu sie nie ma co śmiać. Tu trzeba płakać.

Jakby nie patrzył, dzisiaj BMW to jeden z najsłabszych team'ów w F1.

Dziwi mnie, że pozwalają sobie na trzymanie kierowców w boxie przez parwie pół sesji :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ale kibel :mysli:

Opublikowano

Ciekawe co z Felipe ;(

Brynia. Nie płacz.

Opublikowano

Massa na szczescie bez powaznych obrazen, ale wypadek troche podobny do tragicznego wypdku w GP2 z zeszlego tygodnia...

Opublikowano

kilka centymetrow w prawo i Felipe dostalby tym czyms centralnie w srodek twarzy

nie musze chyba pisac jakby to sie wtedy skonczylo...

bmw to kibel jakis masakryczny

trzeba bylo czekac w boksie jeszcze dluzej

im sie nadal chyba wydaje, ze jest teraz sezon 2008 :thumbdown:

Opublikowano

bmw to kibel jakis masakryczny

trzeba bylo czekac w boksie jeszcze dluzej

może oszczedzaja silniki :polew: :polew:

Opublikowano

no za różowo to nie jest... chyba jednak Felipe zaliczyło to coś co leciało bo zaraz po tym zero reakcji kierownicą było...

i po operacji na intensywnej leży ;(

http://video.google.pl/videosearch?q=massa+hungaroling&hl=pl&emb=0&aq=f#

Opublikowano

Ciężko cokolwiek powiedzieć.

Moim zdaniem i tak bzdury gadają.

Po uderzeniu tego elementu wyraźnie hamował i redukował biegi, więc nie mógł stracić przytomności.

Dodatkowo zdawało mi się, jakby próbował skręcić kierownicą, ale wyglądało to, jakby coś sie zablokowało.

Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie.

Opublikowano

Pewnie niedługo usuną:[br]

http://www.youtube.com/watch?v=mtk30wPXOK8

[br]Raczej nie redukował, tylko bolid skakał na nierównościach. Poza tym kierowcy przed uderzeniem mają wpojone by zdjąć ręce z kierownicy.

Opublikowano

Chyba jednak nie redukowal biegów. ;(

Opublikowano

Mam wrażenie że tuż po uderzeniu dodał gazu :mysli:

Tak to wyglądało na powtórce w TV.

Opublikowano

a co to było bo mnie to na jakąś sprężynę wyglądało :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.