Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wydaje mi się że się nic nie stało tylko oszczędzają ostatni silnik... po co walczyć o jakąś 14tą pozycję... ale może się mylę...[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 15:40_________________________________________________

Brawo HAM ...

:polew:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ham dał popis ja w swoim pierwszym sezonie w F1 :decayed:

Jak zwykle główka nie wytrzymała :polew:

Opublikowano

Jak dla mnie Ham powinien się do gokartów jeszcze przenieś,tam nie ma takiej mocy :polew:

Nerwy nie wytrzymały i umoczył :good:

Opublikowano

[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 15:40_________________________________________________

Brawo HAM ...

:polew:

Jak tak dalej pójdzie, to Nakajimę przebije :polew:

Opublikowano

No i dziękujemy, zamykamy, ostatni gasi światło

Nic dodać nic ująć :decayed:

Nie wszystko jest takie proste i łatwe jak się wydaje.

Niezależnie od powodu dalsza jazda na końcu stawki na ostatnim silniku nie miała sensu.

A Ham? Jeździ genialnie wg mnie, ale miewa jakieś napady, kurde nie wiem czego. On chyba też nie wie... :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 18:14_________________________________________________http://f1.sport.pl/Artykul.82+M56ad428e7f6.0.html

No cóż, pamiętacie Kubicę na początku sezonu? Ja się temu nie dziwię, tym bardziej że przed Lewisem jechał rodak... Wiadomo, Ham jest the best :wink4:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,7038062,Bulgaria_na_drodze_do_Formuly_1.html

http://www.f1.v10.pl/Ekipa,Sauber,znalazla,kupca,35354.html

Opublikowano

no to grubo sie zrobilo...

czekamy teraz kiedy (odpukac) ktorys z Piquetow zginie w niewyjasnionym wypadku? :confused4:

Opublikowano

Nie sądziłem że tak wysoko postawieni ludzie będą prowadzić dyskusję na poziomie rynsztoku... :thumbdown:

Opublikowano

Oczekiwanie na dalsze losy jest w tej sytuacji baardzo na miejscu:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M52c68462b20.0.html

Się chłopaki biorą do roboty. Szkoda że to już tylko łabędzi śpiew... :gwizdanie:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5d7e89e4f9b.0.html

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 08:37_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96297,7054964,F1__Mozliwe_powstanie_zespolu_Sauber_Ferrari.html[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 08:49_________________________________________________http://sport.onet.pl/74455,1248769,2045442,,f1_afera_moze_pomoc_kubicy,wiadomosc.html

Opublikowano
  • Autor

http://www.tvn24.pl/-1,1620720,0,1,swiadek-x-pograzyl-renault,wiadomosc.html[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 12:18_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Wywiad,z,Robertem,Kubica,35597.html[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 15:18_________________________________________________Piątek 25.09.2009

12.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

15.30 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 26.09.2009

13.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

16.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 27.09.2009

14.00 Wyścig Pols

Opublikowano

Gdzie można obejrzeć treningi na necie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.